Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
16. nov 2007

ja to pozem porovnat na svojom 3D , bola som v 20tt a tvaricka skoro vobec nejde rozoznat, pozri moj album. Preto je fakt najlepsie cim neskor tym lepsie na 3D

mm1
16. nov 2007

emma: no u mna je to rovnako... idem sa trochu vyluftovat.

loss
16. nov 2007

vevus 15 😵
baby u nas zase snezi

mm1
16. nov 2007

loss: tani tu tak isto, a je zima prevelika.

keikei
16. nov 2007

ahoj tehulky 😉

vevik, ako ešte náhodou nič? 😵 to už sa ťa budem pýtať pokaždé 😀 😀 😀

emily3
16. nov 2007

ahoj keike dvojnasobna mamina...ako sa mate? co male princezne?

loss
16. nov 2007

ja som uz 2x odpratavala sneh z auta 😠

vedvies
16. nov 2007

tusim by sme mali zalozit dalsiu temu "maminky missedacky"

keikei
16. nov 2007

ahoj emily 😉

no nič moc, Tatianka má angínu, včera sme boli u doktorky, a máme prvé antibiotiká ☹ len sa bojím, aby to nechytila od nej Natálka 😒
a Natálka máva večer hrozné bolenie bruška, tak asi tak ☹

a vy ako, deťúrence už sú zdravé?

emily3
16. nov 2007

este nie a uz aj ja zacinam kaslat 😠 , cely tyzden sme zatvoreni doma a vonku snezi. detska maju nalepene nosy na okne a pozeraju na sneh a vykrikuju...ja chcem ist vooon...br do takej zimy a este nemame poriadnu zimnu vystroj, lebo to mame v novom byte a my tam este nie sme.

je to zabava s dvoma ze? ja som rada ze to tretie zatial nekrici (teraz momentalne ma stikutku a naskakuje celym telom chudatko moje, zase sa nalogal vody)
dala som foto nasho drobca do albumu 😀

veva1
16. nov 2007

ahojte
mi je luto kei ze je tatianka chorucka a ze natalku boli brusko.A nezaberaju ani tie kvapky co sa na to dava? Musis to mat rusne,tak vela dobrej nalady posielam,aby si to pekne zvladla.
to s tym vypytovanim ci este nic,zacina byt akcne 😀 Vkuse mi niekto vyvolava a pyta sa ma ci sa mi uz odblokla tvar a ako sa mam,lebo su zvedavi ci este nic.Jedine moja mama to vcera nevydrzala a pytala sa ci doktor nieco neupresnil ci sa nieco uz nechysta.No prve dieta v oboch rodinach tak ich chapem 😀

loss
16. nov 2007

vevus 38tt uz by si mala doma trenovat s kocikom 😀

veva1
16. nov 2007

zajtra zacinam 39,kocik nastartovany 😀

emily3
16. nov 2007

veva viem sa vcitit do teba...najhorsie su posledne dni pred porodom lebo to kazdy " este si cela? este si sa nerozsypala? a kedy?" a potom tie muuudre reci " to este nebude mas vysoko brucho a pod. takze toto ti nezavidim.
len ti prajem pevne nervy 😎

keikei
16. nov 2007

emily, no len nech ťa to obíde, choroba jedna 😠 zimnú výstroj nemáme ani my zatiaľ, musíme niečo kúpiť do snehu ...

no s dvoma je to fakt zábava 😵 😵 😵 hlavne keď som sama doma a obe niečo chcú naraz 😝 ale zatiaľ to ide, až na tie večery boľavé ☹

a foto je krásne, je super vidieť Miška, tak už viete ako bude presne vyzerať 😵

ahoj vevušik 😉
ono Tatianka je síce choručká, ale potvora nevyzerá na to, blázni sa jaší ako keby ani nebola. nechce ležať v posteli, len teraz keď spí, inak behá po byte.
Natálke máme kúpené aj tie kvapky, mám dojem, že niekedy zaberú niekedy nie. neviem, ešte ich dávame len 3 dni, tak uvidím čo dnes, dám jej ich už teraz, keď sa zobudí a potom aj večer pred spaním. zatiaľ najlepšie zaberá trubička do ritky 🙂 ale nechcem ju na to moc zvykať, vždy to robíme až keď si nevieme rady.
a teda zatiaľ nič? ale vzrúšo už pociťuješ, nie?

vedvies
16. nov 2007

keikei ozaj kup malej sab simplex - pomaha to ukludnit crievka

loss
16. nov 2007

vevus neboj Tomasko si uz obuva topanočky aby 1.12 vysiel vonku 😵

keikei
16. nov 2007

tinka, máme kúpený Espumisan L, to mi poradila kamoška aj doktorka. Natálke to dávame zatiaľ 3 deň, tak uvidíme. snáď to rozoznám či pomáha alebo nie. zatiaľ som z toho trošku neistá.

veva1
16. nov 2007

losik tak nech pride bosy a skor 😀
vzruso to je poriadne baby vam poviem,tak ako som sa tt dozadu nebala ma to nejako viac a viac chyta. 😅
a musim sa pochvalit,mala som teraz prvu dennu kontrakciu,inac som to citila len v noci.Tak sa idem pustit do varenia a upratovania,vsak co ak to pride uz dnes? Nerada by som aby mi tu prisiel niekto riadit 🙂

vedvies
16. nov 2007

ja som davala Infacol, ale je drahsi ako sam simplex - takze teraz pouzivame ten

loss
16. nov 2007

vevus tak malemu dohovor ze sa ho uz neviete dockat a aj my ho chceme uz vidiet 😵 mozno sa poponahla

keikei
16. nov 2007

vevik, ty to máš tak na hrane, 1.12. sranda bude, keď budeš patriť do novembroviek 😀 aj to sa môže ešte stať 😉

veva1
16. nov 2007

neboj kei ked som bola malicka ja tak som mala taketo tazkosti len pol roka.Nikto ma nechcel varovat,pohadzovali si ma ako horuci zemiak.No po pol roku som bola to najmilsie dieta pod slnkom a taka som az dodnes. 😀

vedvies
16. nov 2007

veva "len pol roka" je straaasne dlhoooo 😀

veva1
16. nov 2007

kei s radostou budem patrit do novembroviek 😎

keikei
16. nov 2007

vevik, nestraš s pol rokom, ja tomu dávam maximálne tri mesiace, ako sa hovorí... 😀 aj to sa mi zdá dlho na takéto trápenie malinkej a aj nás ☹

keikei
16. nov 2007

tinka, ale ty máš k tomu stále bližšie ako ja 😀
a už sa mi Natálka zobudila je hladná, tak zatiaľ sa majte babulky 😉

veva1
16. nov 2007

kei to bola vtedy ina doba,oni nemali ponatia co mi je.Az potom vyskusali trubicku 😉

vedvies
16. nov 2007

idem aj ja off - natiahnem sa a pockam az sa mala zabudi, majte sa a pekny vikend 😉

veva1
17. nov 2007

ahojte
😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre