• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
no ja mam na to cas ale kedze sa drahy chysta k porodu dufam ze bude stale v pohotovosti,inak ho zabijem a odsoferujem do nemocky sama :sweat_smile:
20. nov 2007 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, co pobalene veci, Veva je uz urcite v topanockách ved nepojde v papučkách :slight_smile:
20. nov 2007 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby toko deticiek na bocian nadelil som taka stastna je to uzastne po tom vsetkom zlom ze?Inak v lete stretavka aj s babatkami by bola super nie?
20. nov 2007 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss - tak to snad nie? :wink: moj nechce byt velmi pri porode. ale mozno sa to vyriesi samo, kedze mi hrozi cisarsky. :wink: a nemusime sa vadit. :wink: ci ano alebo nie. :grinning:
20. nov 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuj slonik moj ani pocut ked som calala to druhe babo tak nechcel ani za svet a teraz tiez sa nehrnul tak som ostala ticho a asi pred dvoma tyzdnami mi sam oznamil ze chce ist ku porodu,skoro som odpadla,takze mozno ta tiez prekvapi
20. nov 2007 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1 tiez super napady ale neviem ako by si zvladla posledny bod :grinning: ,

zienky moj posledny porod to bola kombojka:
chytilo ma to v noci, tajne som dufala ze su to len poslickovia , preslapovala som v kuchyni aby som nikoho nezobudila...kontrakcie kazdych 5min 4min...zobudila som manzela a presviedcala ze to prejde..
nemali sme doma auto lebo sme ho pozicali a mal nam ho vrati o polnoci co sa nestalo. prisiel az o 1.00hod...manzel ze co: a ja chod ho hodit domov, pohoda nie? ako zavrel dvere otiekla mi plodova voda, to som zbuntosila mamu ze rrooooodiiiiim,: volala som muzovi nech sa okamzite vratia...nastala panika vsetci sa zobudili vcetne Moniky..no zabava. taska zbalena ale doklady bohvie kde a chaos. prisiel manzel s tym kamosom, sadla som do auta...kamos soferoval ani nemukol...somzrejme ze o pol druhej vnoci museli fungovat vsetky semafory a chytali sme cervene...myslela som ze porodim v aute. prefrcali sme cez vsetky cervene..
dorazili sme za 10 min (mala som pocit ze je to vecnost)
na prijme :pohodicka, prezlecte sa...ja som kricala ze idem hore a nie na ziadny prijem...stacilo povedat ze kontrakcie 2.3min a uz sme sli hore...prefrcali sme celou pripravnou miestnostou a rovno na sal...a uz to pomaly aj bolo...skoro muza nestihli zavolat..predbehla som tam dve mamicky ktore vzdychali uz neviem od kedy...a maly bol na svete :grinning:
20. nov 2007 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moja polovicka nebude u porodu... viem ze velmi nechce, okrem toho robi na smeny, tak to tak mozno ani nevide.... ale to mi nevadi..... :slight_smile:
20. nov 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim koncit lebo moje ratolesti sa nudia...nevie mi poradit nejaku hru pre dve deti a na doma...doteraz malovali a okrem papiera pomalovali celu kuchynu :sweat_smile: , teraz zase robia nejaky bunker...cely byt je hore nohami...
20. nov 2007 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som spat, to ste mali veselo emily pri poslednom porode, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ja som to planovala, ze:
1. ak to bude cez vikend alebo večer, v noc, zoberie ma muziik
2. ked cez den tak suseda
3. ak by nebola doma tak sa odvediem sama aj skontrakciami :grinning: :grinning:
ale dufam ze pojde vsetko podla planov a nic sa nezacne skorej ako naplanujeme cisarsky
20. nov 2007 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoblinka a uz ho mas isty?

emily -tak to ste mali faaaakt veselo. ale nejedna mamicka by ti zavidela tu rychlost.

inak u nas to bolo tak, ze nas dedko musel vsetky vnucatka odviest do nemocnice. ale u mna isiel za volantom ocino. :wink: ale zevraj zvysne viezol dedko - teda sestru, sesternicu a bratranca.
20. nov 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily: tak to bol super porod... fakt rychlovka....
20. nov 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoblinka, ty dobrodruh :grinning: . ze sama. vlastne nie sama. ale s kontrakciami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
20. nov 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus: aj ja sa mozno odsoferujem, kto vie... :grinning:
20. nov 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby prepadla ma akási depresia, som úplne znechutená a všetko to musí znášať moj manzel,.....poradte kedy to prejde ??
20. nov 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanoska: no jednak to bude tehu, jednak pockom tak si spravte nejaky pekny vylet alebo pekny vecer a ono to prejde, a prejde to i vtedy, ked budes citit kopkat svojho drobceka v brusku
20. nov 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky,
vcera som malu uspavala do 23:55 a o 6:00 uz bola hore, medzitym papkala o 3:30 :confounded: ... musim sa vam postazovat, lebo som hotova .... ale inak teraz je na balkone uz 2 hodky a drichme akokeby bola noc :sweat_smile:
20. nov 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanoska - v tomto ti moc neviem poradit. lebo zazivam nieco podobne. lebo navyse mne doktor povedal, ze sa mam setrit a odpocivat. tak cez vikend doma vsetko robil manzel a ja som lezala v posteli cely vikend, lebo mi nebolo dobre. a manzel vysaval, umyval, varil, pral, v nedelu upiekol babovku atd. tak ma chytila taka kriza, ze som nepotrebna a nic nerobim. tak ma musel este chudacik aj utesovat. :wink:
20. nov 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanocka je to normalny stav vteho...ze mas nalady a ani nevies preco...jednoducho sa ti buria hormony..tvoj muz musi byt trpezlivy a zbytocne do teba nevrtat...ono to prejde. prvy trimester je narocny na to ...potom to bude lepsie..sice netvrdim ze sa to strati.. :wink:
20. nov 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac aj ja mam v plane,ak by mi len odtiekla voda a nemala by som este kontrakcie tak idem sama autom a spravim vsetkym prekvapko :grinning:
20. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vedvies - jooooj, tak to mate pestre. neboj urcite si este uzijete. tak sa priprav. ked sme pozyvali na svadbu jednych z rodiny, tak maju maleho 2 rocneho synceka. a ty nam teda vraveli zazitky.... hlavne o uspavani. :grinning: tak sme sa nasmiali. :grinning:
20. nov 2007 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva neriskovala by som....chyti ta kontrakcia za volantom...a to nie je sranda a co spravis? stratis kontrolu nad autom a bude zle...
20. nov 2007 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily ja viem a urcite to ani nebude ze by som sla sama,ale chcela by som ak by to prislo v noci,tak ist sanitkou a dat vsetkym vediet az po.No to by sa svokor urazil.Ja nechcem muza pri porode.Zo zaciatku on aj chcel,ale teraz ani velmi nie a niekedy aj hej.Tak sme to uzavreli ak to bude cez vikend,tak ano ak nie tak bude pekne v robotke a ja na porodnej sale.
20. nov 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz si este vybera termin ze kedy mam rodit...Marek sa narodil v sobotu rano, vecer robil svadbu a v nedelu zapijal Mareka :wink: , tak stihol vsetko...

veva bude dobre...to sa neda ani naplanovat, take vzruso ze kedy to pride...to mozer hocikedy...budes v obchode , v meste...
20. nov 2007 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky ako sa dnes mame?
Veva este stale 2-1?
20. nov 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ani ja nechcem polovicku pri porode...
20. nov 2007 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf emus,este kvasim :grinning:
emily a ked mi praskne voda v meste tak to budem mat riadne mokre gate? :fearful:
20. nov 2007 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slonnicek....sme na tom asi rovnako...mna doktorka dala hned na rizikové a tak len vysedávam doma, v januári mám nastúpiť na svoj vysnávaný pracovný flek ale neviem ako to dopadne a ešte v decembri mám skúšky na titul JUDr...je toho na mne veľmi veľa a neviem sa s tým akosi zmieriť...Som štastná, že som otehotnela ale bojím sa lebo pred 3 mesiacmi som potratila....a teraz to jednoducho prišlo úplne nelánovane a ja som z toho úplne mimo...pripadám si ako blázon...
20. nov 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi hlavne trosku spomal a cho pekne den po dni.Nerozmyslaj tak velmi dopredu.Skolicku pekne dokoncis.Potom si chvilku oddychnes a uvidis ako ti bude a podla toho nastupis,alebo nenastupis do roboticky.V konecnom dosledku sa tam aj tak velmi nezohrejes,tak to nechaj tak ako bude. :wink: A popri tom vsetkom si pokojne tehulkuj :dizzy_face:
20. nov 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanoska: vevka ma pravdu zuzi... pomaličky deň po dni zájdeš ďalej... :slight_smile:
20. nov 2007 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este zuzi teraz chyt ucivo a pekne sa drisluj,lebo nejaka dobra JUDr,sa nam tu vzdy moze zist :grinning:
20. nov 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok