Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

sloniiicek
21. nov 2007

emily - prajem krasne snicky. 😉

emily3
21. nov 2007

emma neuveritelne rychlo to ide...ked si predstavim ze este nie sme ani prestahovani a nemam pre male nic pripravene ani pre seba do porodnice....dufam ze ma to nechyti skor, ako to stihnem pripravit

emmaelzer
21. nov 2007

emily aspon ti rychlo ujde tento posledny mesiac....ja len hnijem...

loss
21. nov 2007

cauky emus ved teba to moze zastihnut aj na Vianoce

veva1
21. nov 2007

emus,nezakrikni to ja som tiez somrala a dopadla som tak ze som stravila cely den u doktorov,teraz som rada ked nejaky den nemusim ist k nijakemu.A to som zrusila kontroly na diabetogii,opatovnu kontrolu u oboch neurologoch. 😉

ako sa inac mate? Sa to vlecie cooo???

loss
21. nov 2007

tebe sa teraz budu zdat dlhe dni 😉

veva1
21. nov 2007

ja tipujem emusi 17.12. a na vianoce uz bude domka zabehnuta 😵

losik ty sa davaj pomaly do kludu a sustrd sa na prve pohyby,trenuj za chvilu to bude 😵

loss
21. nov 2007

vevus dakujem uz sa tak tesiiiiim 🙂

emmaelzer
21. nov 2007

veva, dobry tip, pretoze ja mam narodininy 8.12 a som tiez tipovala, ze babo pride o tyzden po mne tak okolo 16.-17....takze uvidime..
inak veva, ja uz kazdym dnom cakam novinku, ze Tomasko je vonku...aj ked si myslim, ze asi vydrzi do decembra..

loss kazdy vecer si lahni na brucho a sustred sa na bublinky, aj ked mne sa zda, ze ja som prvy krat ucitila bubaka v bazene ako som plavala a to bolo okolo 17.-18.tt

veva1
22. nov 2007

ahojte 😵
9 🙂 a uz 100% bude strelec 😵
emus ja som 17.12 😀

emmaelzer
22. nov 2007

no veva, tak to budem mat maleho genia...(ako aj vsetci strelci su....)
Ja som mala dnes sen ako som porodila, uplne bezbolesti a ked som malej povedala ahoj Ines, tak mi odpovedala, co ti sibe, ja nie som Ines, ja som Mirka...to som teda dopadla co...

veva1
22. nov 2007

😀 😀 😀 😀 😀
ale ti dava este sa ani nenarodila 😀 pocuj a co ked to bude chlapcek? Mirko??

loss
22. nov 2007

vevus 9 to je ciselko ze?
emusa 😀 teda to bol sen

veva1
22. nov 2007

veru losik,zacali sme 64? ci kolko 😀

loss
22. nov 2007

tak tak ale to bezi ozaj 🙂

emmaelzer
22. nov 2007

no ja mam taky pocit, ze tie nase deturence si budu s nami robit co chcu...

veva1
22. nov 2007

som o tom presvedcena 😀

loss
22. nov 2007

jasne ze budu ale neva ved su nase vytuzene 🙂

veva1
22. nov 2007

ja si vzdy vravim,co ak budem mat len jeho? Tak si ho aspon poriadne pomaznam a vychutnam. 😵

loss
22. nov 2007

vevus tak tak

loss
22. nov 2007

no kde ste tehulky?

veva1
23. nov 2007

8 😅

loss
23. nov 2007

veveus teda to je ciselko hlavne pre vas s Tomaskom cockoro sa spolu uvidite 😵 no uz sa tesim na drobceka 🙂

emily3
23. nov 2007

ahojte mamulky...veva ako?

dnes som si kupila nocne kosele do porodnice, a vcera mi svagrina doniesla velmi chutnu deku pre babatko...tak pomalicky sa zacinam chystat 😀

dnes by na, mali dokoncit stierkovanie, zajtra to vymalujeme, polozime parkety a huuuraaaa do svojho konecne. 😀

loss
23. nov 2007

emily ahojky
nas len prerabka caka ale povedali sme si ue az v lete ked uz krpcek bude na svete 😵

emily3
23. nov 2007

loss to urobime "az" dve izby...zostava kuchyna, chodba, wc, kupelna detska izba...takze je tam roboty ako na kostole. ale chceme to ako tak obyvat a ostatne potom.

veva1
23. nov 2007

ahojte
emily pohodicka,december to isti 😀
my mame objednanu kuchynu bude za par tt a zajtra ideme zhanat obkladacky,sporak,umyvadlo a digestor.Lebo doteraz nebol cas 😠 porazi ma,ale uz som sa zmierila ze budeme mat miminko v rozbombardovanej kuchyni cez vianoce 😀

loss
23. nov 2007

no my sme to tak riesili pred 4rokmi ale uz je cas dat to cele do poriadku,

loss
23. nov 2007

hlavne kupelnu chcela by som tam viac miesta by sme mali kde kupat malicke

emily3
23. nov 2007

veva sme na tom podobne, to budeme prerabat minimalne pol roka...a to som zvedava kam sa odstavim aj s detmi 😅 . najradsej keby sme mali dost prasuli...dala niekomu kluce a urobte mi byt komplet do mesiaca...to by bolo super...ale neda sa to, tak to musime postupne...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre