Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emily3
6. dec 2007

super...tesim sa ked uz budem tesne po porode. vies aku mate vyhodu? ze neviete do coho idete. ja som viac panikarila pri druhom porode, osobne som nebola psychicky pripravena i ked som mala kratky a sponntany porod. proste som chcela hned tlacit, ...ale ten pocit ked uz maly lezie von a uz je potom je nadherny...najhorsia cast je ked uz mas nutkanie tlacit a este nemozes...to je des ale inac sa to da...a ked uz uvidis male je to uzasne 😀 😀

fazuliatko
6. dec 2007

ahojte bambulky,som stastna,ze ste sa ozvali,je to super,ked ma niekto utvrdzuje v to co dufame.no ja verim,ze to dopadne dobre a o chvilu sa budeme aj my tesit z babatka.ste ozaj vsetky zlatucke.dakujem. 😉

loss
6. dec 2007

fazuliatko aj ja blahozelam k miminecku neboj vsetko bude dobre uvidis 😵

veronique83
6. dec 2007

Ahojte těhulky smím občas mezi vás nakouknout??? V září jsem byla v 10tt na revizi dělohy..zamlklý potrat 9+1tt a teď po dvou cyklech už jsem zase těhu...hurááááááá!!!!! 😀 😀 😀 K dr. se chystám až v lednu, ale nevím, jestli to vydržím 😉

emily3
7. dec 2007

veronique si medzi nami vitana. drzim ti palceky aby to tento raz bolo ok a narodilo sa vam krasne babatko 😀

loss
7. dec 2007

veroni chod k lekarovi podla mna co najskor urcite dostanes lieky proti potratu a budes kludnejsia my sme uzivali Dufaston az do 17tt
emily cauky tak ako uz sa balis?
vevuska ma uz Tomaska na brusku takze teraz budem otravotat teba 😀

lucka0122
7. dec 2007

ahojte no tak mame 11,5cm a sme v 17+4dni tt...aj testy mi brali....

loss
7. dec 2007

aj tu ti gratulujem

lucka0122
7. dec 2007

diky

loss
7. dec 2007

ako to ze neviete pohlavie?

lucka0122
7. dec 2007

este povedal ze to nevidno ze 10.1.08 mi povie ked pojdem na kontrolu to uz budem v 21tt+dni

loss
7. dec 2007

jaj ja myslim ze tam mas dievcatko tak ako ja
tak som zvedava na januar

lucka0122
7. dec 2007

ale ze ja som velmi opeknela....12.januara mam narodky tak do budem mat ako darcek 23rokov.kolko mate cm?

loss
7. dec 2007

Lucka my mame 17cm ale jej ocko ma bez 5cm 2m 😀

loss
7. dec 2007

a podla tvare sa nedrz aj mne vravia ze som pekna a v brusku je slecna

emily3
7. dec 2007

ahojko loss pomaly bqalim...a medzi tym luppem Marekovi oriesky, vcera mali bohateho Mikulasa. rano dostali balik velky ako svet, potom v skolke a este vecer chodil mikulas s anjelom a s certom...Marek sa tak bal, cely cas sa za mna schovaval a nic nepovedal. ( mikulasa hral nas ocko a Monika...to bol ocko, mal taky isty hlas...tak som ju presviedcala ze to nebol ocko...inac bol velmi dobre zamaskovany ani ja som ho nespoznala 😀 😀 )

papua
7. dec 2007

Ahojte dievcata, tak uz patrim do tejto temy aj ja....Aj ked sa velmi bojim o tom hovorit, aby to zase nedopadlo zle...Poznate to, stale sa bojim....je to hrozne. Chcem sa vas spytat...., tiez mi lekar nasadil duphaston 2 x denne, ako casto ste ho brali vy?

emily3
7. dec 2007

papua gratulujem, a aj viem co prezivas, strach je teraz vacsi ako radost, ale nevzdavaj sa.
ja mam za sebou dva spontanne potraty a ked som znova otehotnela tak mi dali duphaston, poctivo som ho brala ale bohuzial babato aj tak zomrelo a v 12tt zistili ze nezije (missed abort). zmenila som lekara, a ked som znova otehotnela nedal mi nic a je to v pohode. za chvilu sa male narodi, ale tie prve mesiace som sa velmi bala a velmi som sa sledovala, ci nespinim, ci mam tehotenske pocity a ked ma zacalo len trosku bolet brusko lahla som do postele a relaxovala som...to bola moja skusenost duphastonom, ale ine zienky maju dobru skusenot a babatko rastie dalej...
drzim palceky aby si v pokoji prezila preve mesiace a myslela pozitivne..." preoćo by to malo byt zle? bude to ok a budes sa tesit z babatka 😀 😀

papua
7. dec 2007

Emily dakujem velmi pekne, toto som potrebovala pocut. Co sa tyka duphastonu, je to individualne, to viem.... To som len informativne chcela vediet. Mam za sebou jeden missed abort a pevne verim, ze to vyjde...Musim verit, nic ine mi nezostava.... Tebe drzim prsteky pri porode, velmi sa tesim ze ti to do tretice vyslo!

emmaelzer
7. dec 2007

Tak som videla vevinho Tomaska, je taky krasny.

veronique83
7. dec 2007

Loss já brala duphaston minule a stejně to dopadlo špatně...takže to teď chci nechat na přírodě a jít k dr. dřív stejně nemá cenu. Pokud se má mimis udržet, tak to zvládne i bez prášků 😉 Před vánocemi si skočím do laboratoře na krev jestli mi stoupá hcg, abych byla o vánocích klidnější 🙂

emmaelzer
7. dec 2007

veroniq duphaston uskodit nemoze, ale pomoze len v pripade, ze nepracuje poriadne to telesko, co zivi plod. Inak ked sa potrati, znamena to, ze tam bola ina pricina, vacsinou geneticka, plod proste nemal dobry gen. material.
Takze fakt skus sa uvolnit, chod na tu krv pre pokoj duse a uzivaj si teho

veronique83
7. dec 2007

Emmaelzer díky, přesně tak to plánuju, nechci se stresovat z návštěv u dr., když by stejně ještě nic neviděl, chci být v klidu a snažím se na to nemyslet. Už mám doma zdravého ročního chlapečka, takže žádné genetické a jiné hrozby snad nehrozí

vilkakatka
7. dec 2007

Ahojte babulky ... ja vypisujem este z postielky ... dnes som maximalne leniva 😅
Na dnes mam len jednoduchy program, tak sa nesilim ... treba len zbehnut na postu, potom si pojdem zaplavat a na prechadzku, lebo manzelik cely dnik pracuje 😎
A mozno sa pustim do medovnikov ... ak sa mi mooooc bude chciet 😲

Vitam nove tehulky, juuuj, ako sa len tesim 😵 😵 😵 ... pekne oddychujte a pevne verim, ze o par mesiacov budete drzat v naruci vytuzene babatko 😎

Mne to stale ukazuje o jeden tyzden dopredu 😠 ... za jeden tyzden som stihla dva tyzdne tehotenstva 😅

emmaelzer
7. dec 2007

veroniq ono to neznamena, ze geneticke hrozby lebo s parnterom prenasate nieco, ale pri oplodneni sa niekedy stane, ze nespravna spermia sa dostane k vajicku, alebo ten mesiac vajicko nebolo take silne, to je vec velkej nahody....

emily3
7. dec 2007

emma jej ty si videla maleho Tomaska? super urcite je velmi zlatucky, uz sa tesim na nase novorodeniatko 😀

veroniq, len tak dalej, pekne pokojne, a ked je babatko silne sa nic nestane. drzim palcaky 😀

vikakatka, ja mam dnes tiez pyzamovu party so synom, vonku prsi a len tak vegetime...

emmaelzer
7. dec 2007

vilka tak uz mas vsetko pripravene?
Emily, ty tiez?

No Tomasko je riadny valibuk, som len zvedava na tych nasich...

vilkakatka
7. dec 2007

Emmka, vcera som konecne doprala poslednu varku veciciek, takze uz mam len pozehlit (ked mi to v tomto uzasnom pocasi vyschne 😕 ), aj tasku mam uz pobalenu, len mi este treba kupit kojenecke podprdy a na to sa chystam v utorok 😉

Emily, tak sa pripajam ku vasej party ... 😀

Uz som si to ratanie tyzdnov konecne napravila ... hodila som tam iny datum poslednej mrsky a aj dlzky cyklu ... to je hrozne, ze takto musim klamat system 😝

emmaelzer
7. dec 2007

vilka ja som tiez stale nieco dokupovala musela som stale potom doprat, zistila som, ze vsetky vecicky velkosti 0-3 mes budu velke pre novonarodene babo,tak som musela kupit nejake pre novonaro.
Inak podprdy tiez este nemam, lebo mi povedali v obchode nech kupim tesne pred porodom, koli velkosti.

emily3
7. dec 2007

emma provokujes? teraz len balim nase oblecenie lebo zajtra (dufam ze naozaj) nastane den D a prenesieme sa aj mi do nasho bytu..a ked to tam ako tak zlozime a poukladame potom zacnem ukladat veci pre babatko...dufam ze stihnem.

vika vitaj v nasom klube 😀 ( idem ho dat spat uz je jeho cas...obavam sa ze ja to zalomin skor ako on..)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre