• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
emma - prajem Ti krasne sviatky a nech malicke pride na svet rychlo a co najmenej bolestivo :wink:
21. dec 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmus to male vas teda natahuje tak len si davaj pozor drzim palce a hned ako bude nieco nove ozvi sa som velmi zvedava,aj tebe krasne sviatky nech to mas co najskor za sebou a v pohodicke
inak kolko si pribrala ?
ja som v prestnej polovicke s tebou :slight_smile:
21. dec 2007 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma. to je dobre ze mas kontrakcie, t.j ze uz sa pripravujes na porod a potom samotny porod bude kratsi.
ja uz tiez niekolko noci mam pocit ze rodim...ale zatial to prestalo, takze ak to bude intenzivne a veeelmi caste potom budeme utekat.
kamoska co mala termin 9.1 jej odtiekla plodova voda a zastavilo sa jej to ale asi uz porodola, lebo by sa malo babo narodit do 24. hod ked odtecie voda.

nemam nic pre muza, rozmyslam ze si zaviazem brucho a urobim si maslicku a po stedrej vecery pojdeme rozbalit darcek :grinning: ,
21. dec 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily aj vas ten maly natahuje moc sa mu nechce ist von z teplucka :slight_smile:
21. dec 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
loss teoreticky ma este cas tak 2 tt. aaaa to letiiii a na druhej strane to chcem mat za sebou, len sa musim na to veeelmi dobre hlavne psychicky pripravit. niekedy mi to nedochadza ze budem znova rodit...
21. dec 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez porodu velmi bojim ale ja mam pred sebou 20tt takze este sa na to pripravim :grinning:
21. dec 2007 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smejko mas krasne foto, si tam fakt super.

emily aj ja si myslim, ze toto predporodne trapenie hadam bude mat nejaky vyznam, a ze lahsie porodim..

loss ja som pribrala uz 20kg....ale v podstate asi len za posledne 2 mesiace som pribrala polovicu z toho....

loss co prve pohyby?
21. dec 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule..teraz som prisla z roboty.tk na chvilu som kukla .mna uz kopka skoro dva tyzdne...je to super pocit
21. dec 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emusa pohyby citim take 3aleno 4dni je to uzastne
lucka ahoj
22. dec 2007 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte spolutehulky..asi tu nie ste ze??? :pensive:
23. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mna kopka cele dni od rana do vecera uz dva tyzdne.je to krasny pocit......a vy ako sa mate?lossik a ty ako?
23. dec 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky tehulky
nero drzim silno palce a aby sa ti fazulka zachranila a rastla do krasy, to je ten najkrajsi darcek.....

lucka to je super ze uz citis pohyby teraz to bude zaujimavejsie :grinning: ,

tuto noc som mala take kontrakcie, ze uz som rozmyslala ze zobudim muza, ale prestalo to, sice som bola nevyspata, unavena....uvidime, maly sa uz uz hlasy na svet. a aby ma netrapilo len moje brusko, tak Moniku bolelo brusko, tak som v noci predychavala aj s nou, uuuzasna noc. uz by som to chcela mat za sebobu.
bytik uz sa zacina podobat na bytik a mam poprane par veci pre babatko, neviem ci sa vobec dostanem k zehleniu...

prajem vsetkym krasne vianocne sviatky, plne pokoja a nadeje. "Sláva Bohu na vysostiach a na zemi pokoj ludom dobrej vole"
23. dec 2007 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.....prajem vam krasne vianoce...plne pokoja, lasky a darcekov...tehulkam nech sa fazulky drzia a maminky nech miminka pocuvaju :slight_smile:

emily dakujem,...stale pevne verim ze to tento krat vyjde
23. dec 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tak vam oznamujem, ze uz som mamina, mala Eliza sa narodila 23.12 o 6.21 porod bol velmi rychly,trvalo to 2hod 50...je krasna a zlatucka. Pridam nejake foto. Ja som uz doma, citim sa super, fakt akoby som ani nebola po porode...
Tak prajem prijemny vecer a ozvem sa zajtra
23. dec 2007 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmaaa, gratulujem :slight_smile:. Hlavne nech ste vsetci zdravi a malicka nech krasne rastie :dizzy_face: .
24. dec 2007 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmuska srdecne gratulujem
a vsetkym Vam zelam anjelske Vianoce a certovsky dobry rok :slight_smile:
24. dec 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, tehulky a maminky :slight_smile:

emik, tak najprv ti zo srdiečka gratulujem k princezničke, prajem vám hlavne veľa zdravíčka :slight_smile:

a samozrejme všetkým Vám prajem krásne Vianoce, plné radosti a lásky :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face: papa :dizzy_face:
24. dec 2007 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte emik gratulujem.......a nech ste ydrave obe....vela stastia
24. dec 2007 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lulu
24. dec 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky
24. dec 2007 o 20:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmi gratulujem to je rychlovka, a uz si doma? tak to tam maju asi ine zvyky.
kamaratka je este v porodnici a rodila 21.12.
mate krasny vianocny darcek :grinning: :grinning: ( aj ti trosku zavidim ze to mas za sebou, aj ja chcem)
25. dec 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily uz coskoro budes uvidis :wink:
25. dec 2007 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoojte

emma gratulujeeemm

emily tes sa si na rade:slight_smile:
25. dec 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babenky, tehulkam prajem rychle porody (nechcem strasit, ale je to hroza, ale ako vsetky hovoria, stoji to zato) a snazilkam rychle otehotnenie.
Uz som doma s malou 2 noci a este som nespala...., cela som ubolena je to fakt unavne pretoze este mam problemi s pohybom, ale je to krasne. Tak prajem krasne sviatky a ozvem sa ked uz budem trochu silnejsia.
25. dec 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma malicka je uzaaaaasna :slight_smile: dostali ste ten najkrajsi darcek pod stromcek :slight_smile: a aj vam krasne sviatky
25. dec 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik neroriso, a ja tebe prajem krasne sviatky a aby si nemala ziadne nevolnosti a mohla sa do sytosti najest vianocnych kolacov a kapustnice (tak tu by som si teraz fakt dala :wink: )
25. dec 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emma nie je zaco a dakuuujeem...sice ja som tohto roku skoro nic neochutnala z vianocnych dobrot pretoze mam pocit z emi je aj z vody zle :pensive:
25. dec 2007 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte. gratulujem k novym tehukkám, prajem vám krásne sviatky a krásny nový rok a všetkym tehulienkam drzim paluchy.

papapapapapa

mame sa dobre i ked musim iba lezat ale nevadi. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

KRÁSNE SVIATKY
25. dec 2007 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej, cucus, strasne ti drzim palce, uz sa ti to krati.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dec 2007 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :wink:
Aj ja sa pripajam ku gratulacii a Elizke a mamke zelam vela zdravicka :sunglasses:
25. dec 2007 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok