Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
25. dec 2007

vilkakatka teraz si ty na rade super 🙂

neroriso
25. dec 2007

ahojte.....ja som tu opet a stale hladna 😠 uz treti den do seba nic nemozem dostat zo vsetkeho mi je blbo 😲

loss
25. dec 2007

nero to v nejakom 4mesiaci prejde 🙂

neroriso
25. dec 2007

loss prejde 🙂 aôe i tak mam pocit ze toto je asi mopje najhorsie tehulkovanie co sa tyka nevolnosti 😲

loss
25. dec 2007

to je dobry znak ani ja som tie prve dva tehu negrcala a teraz az do 17tt a malicka uz ma 21cm a uz ju citim aj kopkat 🙂
ja som grckala aj 4krat za den potom ked to prejde sa len zasmejes ake to bolo 😵

neroriso
25. dec 2007

to musi byt nadheeeerne citit svoje miminko ako kope 😵 zawidiiim

ja len dufaam ze nam to vyjde tentokrat 🙂

vilkakatka
25. dec 2007

Nero, drzim paluchy, nech nevolnosti prejdu, alebo aspon nech sa daju zniest 😉 ... ja som nemala ziadne, tak si ani neviem predstavit ako velmi musite trpiet 😖
Lossik, sama si to zacinam uvedomovat, ze som na rade ... sa mi to zda az neuveritelneeeeeeeeeee 😲

loss
25. dec 2007

vilka ale to leti ja viem uz sa neviem dockat kedy ja budem na rade
nero je to super aj ked ona je este malicka aby riadne vystrajala ale ked kopne tak sa vzdy velmi potesim

neroriso
25. dec 2007

vilka no co uz ale pre nase fazulky si to tolko pretrpime 😔

loss ufff to musi byt nadherny pocittt ja ti zatial mozem len tichucko zavidiet...

ja uz diem dobru noc 😢 ☹

emily3
26. dec 2007

ahojte mamulky tehulky 😀
vikakatka zmenila si foto, ani som ta nespoznala...ako sa citis? uz sa nam to krati. uz si niekedy zelam aby som to mala za sebou a na druhej strane mi bude luto za bruskom 😉

neroriso, drzkajte sa a neboj tak rychlo to uleti ze aj tebe bude svietit 20tta potom 39tt a uz je to tu 😀

loss
26. dec 2007

emily a vilkakatka uz ste pobalene?Zelam vam vela vela sil nech sa malicke coskoro narodi a nech vas netrapi dlho

cucuska
autor
26. dec 2007

ahojte bbule je tu niekto????

neroriso
26. dec 2007

emily...ja sa uz tych tyzdnov asi nedockam☹

cucuska
autor
26. dec 2007

nero akurt som volala s lossikom povedala mi co sa deje ☹

neroriso
26. dec 2007

cucus ja uz na to ani nemamslov aky j zivot kruty 😢

cucuska
autor
26. dec 2007

nero aj ste podstupuli nejake geneticke vysetrenia?

vilkakatka
26. dec 2007

Ahojte Babulky 😉
Lossik, uz som pobalena ... na taske len visi stitok, co tam treba dohodit, ale ja sa na porod este nechystam 😕 ... vidim to okolo Velkej noci 😀
Emily, ako to vidis ty???
Cucuska, vitaj opat medzi nami ... zaregistrovala som tvoju otazocku ohladom porodu ... myslim, ze dietatko sa povazuje za uplne vyvinute s ukoncenym 36 tyzdnom 😉
Nerorisko, hlavu hore ... netreba sa vzdavat 😎

cucuska
autor
26. dec 2007

vilka aj my sme uz pobalené 😀 😀 😀 pre istotu 😀 😀 😀

cucuska
autor
26. dec 2007

je tu nikto????? asi som tu ostala sama 😖

loss
27. dec 2007

cucuska ahojky 🙂

vilkakatka
28. dec 2007

Ahojte 😉
My sme stale v kope ... v noci ma pobolievalo brusko, tak sa to snad do tyzdna rozbehne 😉

Zelam pekny dnik 😵

loss
28. dec 2007

vilka drzim palce

lucka0122
28. dec 2007

ahojte babulky ...cucuska ako sa mas a malicke?dlho si tu nebola.....som strasne rada ze uz konecne sa to podarilo a budes mat babetko...my sa mame fajn...

emmaelzer
28. dec 2007

vilka ono to uz kazdu chvilu pride, drz sa, ked pridu kontrakcie,chod do vane a namoc brusko do teplej vody. Ked su to len tie cvicne kontrakcie, tak to prestane ak nie urychli to porod. Inak kludne si daj paracetamol.

vilkakatka
28. dec 2007

Ahoj Emmka, dakujem za rady ... ja uz chcem naseho drobceka pri sebe 😉
Princeznicka poslucha?
Mne sa v noci snivalo, ze sme mali dievcatko a dali sme jej meno Natalka (neviem preco 😅 )

Lossik, Lucka ... ako vam tam pekne pribudaju tyzdne 😵

emmaelzer
28. dec 2007

vilka, viem, ze kazda rada je dobra, ale ked to pride, tak uz budu zbytocne, pretoze porod nie je sranda...ale ty to zvladnes, a hlavne ked uz budes velmi vycerpana, nenechaj sa trapit, ale daj si epidural....ale to uvidis, ze ked to pride, bude ti jedno, len nech ta bolest uz prestane...
Inak neboj, zachvilu sa uz dozvies, ci to bude princeznicka
Eliza je uz zacina lepsie spavat v noci, pretoze uz mame poriadne mliecko.

vsetky tehulky uzivajte si spanok, kym mozete...

svetluska.p
28. dec 2007

caute tehulky, mamulky, ako sa mate? 😵

emmaelzer
28. dec 2007

Ahoj svetluska ako si uzivas sviatky?

vilkakatka
28. dec 2007

Emmka, ved ja spavam aj poobede ako babatko 😵 ... v noci to je trosku horsie, hlavne tie behacky na vecko su hrozne, ale to uz zvladnem ... 😎
Ved ja si sama hovorim, ze chcem mat otvorenu mysel a uvidime ako to pojde 😎

svetluska.p
28. dec 2007

emik, nieco na mna lezie. som nejaka spava. mam pocit, ze sa ma chripka zacina chytat. inak pohodka. teraz a v pondelok som este v robote, ale potom 4 dni volnaaa + vikend... tak sa tesim velmi 🙂.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre