Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

macica
3. apr 2008

Ja priberiem aj zo vduchu, už teraz nezapnem gate. Ja som pri malom pribrala 25 kg, a asi 15 mi zostalo a po MA som pribrala 7 kg, to je divné, aj vy ste po MA pribrali? Ja sa preto bojím, že po hormónoch by som mala ešte viac. Inak MA so mala pravdepodobne kvôli chrípke, práve som bola v 7.týždni, hneď som začala krvácať a mimi už bolo mŕtve, dovtedy mi nebolo nič. Inak Loss aj tebe veľmi držím palce, pôrod máž už za dverami, viem, že si mala viac krát MA, tiež si ťa pamätám, tak sa zatiaľ majte.

loss
4. apr 2008

macica toto je nas treti pokus a dufam ze porod bude lahky a malicka bude dobrucka velmi,velmi sa na nu tesim
ja som po MA nepribrala a za cele tehu som pribrala 12kg zatial
davaj na seba a aj to chrustidielko v brusku pozor

vedvies
4. apr 2008

ahojte babenky
lossik za chvilu rodis!!! ale to leti 😀

loss
4. apr 2008

tini dnes to mame za 37dni super ze
a co vy ako sa mate?

evitkamalicka
4. apr 2008

ahojky kocky

ja som po MA pribrala 3kg

loss
4. apr 2008

evi a teraz priberies este viac ale potom budeme chudnut OK

vedvies
4. apr 2008

mala stale zle spi, polovicu noci som nespala a tak strasne sa tuzim uz konecne vyspat - som hotova 😅 ... je na mna navviazana, cez den stale za mnou a ked sedim, tak horolezcuje po mne - je zlata, ale strasne ma unavuje a to sme u rodicov .... v sobotu mame vyrocie zalozenia hadzanej na Bezovej, tak je mecheche a strasen sa tesim - chcela som si aj zahrat ale stratila som niekde sosovky 😠
musim ist, len som nakukla, majte sa a snad ta tu este do porodu stihnem cmuk

evitkamalicka
4. apr 2008

lossik ok, som zvedava ci potom volaco vobec schudnem

loss
4. apr 2008

evi isto ja sa na o spolieham ze schudnem

bianca
4. apr 2008

ahojky

tribitka
4. apr 2008

bianca, krásna nová foto bábatka, držte sa... 😵

bianca
4. apr 2008

tribitka :ahoj.dakujem 🙂

emily3
4. apr 2008

ahojte tehulky, ako sa vam dar?
tribitka ako sa drzite?
bienca krasne foto maleho cloviecika, drzkajte sa a rastite 😉

tribitka
4. apr 2008

ahoj emily,my sa máme fanj, akurát nás trošku trápi bruško... 😒
vy sa máte ako? detičky poslúchajú? 😵

tribitka
4. apr 2008

emily, už som si prečítala, že je malinký chorý... ☹
nech sa rýchlo vyzdravie 😉
Sofia má tiež stále soplíky a upchatý nos, zistili jej zlatého streptokoka, vraj si ho priniesla ešte z nemocky... 😠

emily3
4. apr 2008

tribitka...najlepsi je asi Misko 😉 ale tiez ho tlaci brusko, grcka o 106, teraz je chory takze bojuje so soplikmi a kaslom..inac rastie ma 7 kg smeje sa , je velmi spolocensky, musi byt v centre diania a vsetko sleduje.

Marek ma tri roky co je blbe obdobie, uvedomuje si sam seba a ma obdobie vzdoru a ignoracie...niekedy mam pocit ze sa rozpravam sama so sebou 😅
Monika je uz velkacka a je dost rozumna, obcas vyvedie nejaku hlupost ale je to vramci normy, mozem sa na nu spolahnut.

emily3
4. apr 2008

tribit to "potesi", 🙄

macica
4. apr 2008

Ahojte, nejako nestíham písať. Dnes aj slúžim a mám veľa nedorobenej roboty. už som si zmenila pas 🙂 , dúfam, že som sa neunáhlila. To máte super, že ste všetky tak málo pribrali, ja asi neschudnem nikdy, ale hlavne, že budú drobci v poriadku 😉
loss určite to zvládnete a malá bude len spať a papať.

sloniiicek
4. apr 2008

ahojte babule. tak sme boli dnes na kontrole. a vsekto je ok. malinka podrastla a poslucha v brusku. 😀 to je hlavne, ze sa mi brusko ukludnilo. dalsia kontrola az o 3 tyzdne. 😀 ved to nam rychlo ubehne. 😀

inak aj ja som po MA pribrala. ale uz neviem kolko a zatial v tehu 4-5 kg. tak uvidime, ako to bude dalej. 😉 😉

bianca
4. apr 2008

slohnicek:tak to je krasna sprava.Len tak dalej.Moj doktor dnes klopal na stol lebo nas prcek je tiez v poriadku a aj zamaval tak som bola stastna 😵

kubko
4. apr 2008

Caute zlaticka, tak som tu po straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne dlhej dobe, drahy isiel na pivko, mam volny notebook, tak mozem santit.

Lossik to je uzasne.... ze 35tt, neskutocne.....

Maminky ako posluchaju babatka? Dufam, ze su vsetky zdravucke a bez problemov.

Vedvieska, dufam, ze sa to zlepsi...

Tehulky drzkam palceky aby vam tyzdne pekne ubiehali, drobcekovia na vas mavali a usmievali sa, kopkali a rastli do krasy.

jarus1
4. apr 2008

ahojte...podarilo sa niektorej z vás otehotnieť podľa tabuľky lunaria Dr.Jonaša? som tiež po miniaborte

kubko
4. apr 2008

Jarus neviem ti poradit, ja som to ani neskusala, skus sem nakuknut neskor.... Mozno ti kocky odpisu.

loss
5. apr 2008

kubik vsak aj ja som stastna
bianca aj ja gratulujem malicke je nadherne 😵
jarus neviem ale chvalia ho tak skuste,drzim palce

bianca
5. apr 2008

ahojte.Tak ja som sa prave vraila z pohotovosti.Zasa som krvacala,ale uz je to dobre a dr.nas poslal domov.

loss
5. apr 2008

teda bianca len lez a dodychuj nech sa to ustalia co ti povedal z coho to je nasadil ti duphaston?

stankatt
5. apr 2008

Ahojte, bianka lez a vela vela oddychuj
lossik duphaston je na co? Ja som brala utrogestan

loss
5. apr 2008

je to proti potratu

bianca
5. apr 2008

nie dal mi iba ascoutin.Utrogestan som brala v marci ked sa to...1.krat

stankatt
5. apr 2008

ascorutin je iba vitamin, nie? Na posilnenie ciev.. sa mi zda

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre