Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
21. máj 2007

aj ja verím že to bude dobré

svetluska.p
21. máj 2007

jasne, ze bude.
kocky, tak ma lame rameno. asi bude nejaka zmena pocasia, ci co. Tu je priserne dusno.... 😕 .

cucuska
autor
21. máj 2007

aj tu mohlo byspŕchnuť

mm1
21. máj 2007

no už som tu... skoro som odpadla vonku z toho tepla... HOROR 😀

cucuska
autor
21. máj 2007

aj tu je hororsky dusno

mm1
21. máj 2007

cucuska: a to ešte tie najväčie horúčavy nás ešte čakajú....

maruska
21. máj 2007

cucus, ako Ta bolia tie vajecníky, tak striedavo raz jeden, raz druhý? Ja už blbnem a nahováram si 😠

vilkakatka
21. máj 2007

Maruska, aj mna pobolievali vajecniky, tak ma v nich smiesne pichalo...raz v jednom a zase v druhom...ale viac asi v pravej strane...a aj preto som si robila testik uz 4 dni pred mrskou a boli tam slabucke // palicky 😵

mm1
21. máj 2007

maruska: prestan si tu nahovárať hovadinky a zbehni do lekárne 🙂 😀

cucuska
autor
21. máj 2007

maruska velmi veľmi ma bolia aj podbruŚko ale nie ako na mrchu inak ale bolia
aj mna bolia viac na pravej strane. a pichá a pichá.
marus behni do lekárne

maruska
21. máj 2007

mm, mám to tak na pol hodiny pešo a naspäť - to si netrúfam v tomto teple 😒 Ale inak by som testla, šak o nič nejde, že áno?!
A nechcem to nechať kúpiť nejakému kolegovi 😉 😉 🙂

tribitka78
21. máj 2007

maruška, v akom meste pracuješ? 🙂

maruska
21. máj 2007

tribit, v PB..som mimo centra, v priemyselnej oblasti

mm1
21. máj 2007

marus: no to je fakt, ani ja by som to nedala kupit kolegyni....ale ked prides domov tak testni... nech už vieme, na čom si..... 🙂

maruska
21. máj 2007

už to teda vydržím do rána a dám určite vedieť...

cucuska
autor
21. máj 2007

MARUS 😀

maruska
21. máj 2007

Cucuš, nerehoc sa mi! 😀

maruska
21. máj 2007

Keby som mala doma viac testov, tak testnem aj dnes. Mám ale len jednu modrú správu, dúfam, že s //...inak, jednu mám doma odloženú na pamiatku 😔

mm1
21. máj 2007

maruska: a cestou domov nemozes kupit este jednu???????? aby si mohla testnut i dnes????????
Aj ja mám jednu doma odloženú ☹

cucuska
autor
21. máj 2007

testni pekna z ranného moča to jr najistejšie

maruska
21. máj 2007

mm, nebojaj, budeme mať raz aj druhú, tretiu, štvrtú odloženú. samozrejme, toľko detičiek, koľko pozitívnych testov! 😉

mm1
21. máj 2007

maruska: len aby sme mali aspon jednu.... po tom neúspechu. ☹

maruska
21. máj 2007

mm, to si píš! 🙂

svetluska.p
21. máj 2007

maruska, my mame na pamiatku odlozenych presne 9 ks testikov s // ☹ . Ale co uiz. verim, ze za chvilu pribudnu nove. Dvojpalickove, xixi.

maruska
21. máj 2007

Svetluška, Ty si tomu nemohla uveriť, keď Ti vyšiel prvý testík pozitívny?

cucuska
autor
21. máj 2007

Akurát som bola kuknúť ten test a je tam stále tá druhá ale bledšia ale to peto ž test uschol. ale najdôležitejšie je že sa tanm bjavila do dvoch minút 😀 😀 😀 😀 😀 😀

veva1
21. máj 2007

babuli idem do mesta aj ked u dokiho mam byt az 16,30 uz tu od nervov obhrizam kable,tak si idem pozhanat ten hrasok. Drzte palce mam boja. AHOJCEK

maruska
21. máj 2007

Vevuška, držkaj sa, tešíme sa zajtra na DOBRÉ srpávy, nebojkaj!!! 🙂

svetluska.p
21. máj 2007

Ja som to mu nemohla uverit cele tehu, stale som sa niecoho bala Maruska. Myslim si, ze aj preto to takto dopadlo. Cvrcek nas si mozno myslel, ze mama sa na neho netesi ☹ . A tak odislo samo... Je mi nekonecne luto, ze som si to neuzivala. Mozno by sme dopadli inac.....

maruska
21. máj 2007

Cucuš, ani sa Ti nedivím, je to neuveriteľný pocit, vidieť tam znovu //...tá druhá čiarka už nezmizne, neboj!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre