Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
30. apr 2008

ahoj Evi uz o tyzden mas polku za sebou 😵

evitkamalicka
30. apr 2008

lossik no veru, uz za chvilu budeme za polovicou...ako sa citis?

loss
30. apr 2008

no ja prekvapujuco dobre ako keby som nebola ani pred porodom

bianca
1. máj 2008

dobreee ranko

loss
1. máj 2008

ahoj bia ako dnes ?
tu je chladno nejdem ani von ☹

bianca
1. máj 2008

ahojte lossicatka

ja dnes nic moc.Manzelik uz isiel do prace.Este sme sa sli pobozkat pod rozkvitnutu ceresnu,aby som mu neuschla,pripadne neuschli 😉 Vrati sa mi az rano 😢 a aj to sa iba vyspat.To zasa budu dva tyzdne 😔

bianca
2. máj 2008

ahojte tehulky.Loss nerodis?

sloniiicek
2. máj 2008

caute babule.

bianca - neboj to rychlo ubehne. a o chvilu uz budete na slovensku obaja aj s malinkou/malym.

loss - a ty ako? urcite sa ta na to vsetci pytaju. ale uz sa ti to krati a o chvilu uz budes mat princeznu pri sebe. 😉

bianca
2. máj 2008

sloniicek ahoj.Jejvy uz ste 31tt.To ale leti 😵 😵 😵

sloniiicek
2. máj 2008

vdaka a vy uz mate 18tt. 😉 uz citis prve kopanceky, alebo este nie? ja som citila na prelome 20/21tt

bianca
2. máj 2008

ja este nie.Som zvedava kedy sa mu/jej uraci 😀

sloniiicek
2. máj 2008

neboj ja som bola tiez nestastna, ze vsetky baby uz citili a ja stale nic. ale nakoniec to prislo necakane. a odvtedy je pomerne aktivna kazdy den. 😀 teraz sa uz vacsinu dna len vrti v brusku. uz su to neni kopanceky. sa mi tak vlni brusko. 😀

bianca
2. máj 2008

jej to je nadhera.Ja hlavne chcem vediet ci je ok,lebo este stale strasujem

sloniiicek
2. máj 2008

tak to poznam. tiez som stale stresovala 😉 a kedy ides na kontrolu?

bianca
2. máj 2008

no prave ze teraz mi to uz dal raz za mesiac a poradnu mam az 23.5.sa do vtedy zblaznim

sloniiicek
2. máj 2008

jaaaj tak to moc dobre poznam. 😉 hlavne, ked je clovek doma, mu to pripada straaasne dlho. ja mam teraz raz za 2 tyzdne. ale aspon tie poradne su take meritko pre ktore som sa na PN sustredila. 😉

bianca
2. máj 2008

ja som doma na PN od zaciatku,ale zatial mi ta moja hnusna robota vobec nechyba.Teraz sa mi to trosku zpestri lebo mam tych kontrol viac.Naplanovala som si kazdy tyzden jeden vyjazd-novy obvodak,alergologia,endokrinolog.Vsetci am teaz chcu vidiet castejsie 😵 😵 😵 len keby som za kazdu navstevu nemusela platit 30 kc

sloniiicek
2. máj 2008

fiha, tak to mas riadne nabyte. a to preco musis chodit tolko po doktoroch? asi si to chodila aj predtym co?

bianca
2. máj 2008

chodila.Ale na endokrinologiu iba raz rocne a teraz kazde 3 mesiace na testy a upravu liecby.Alergologia kazde 3 mesiace/ale som sa na to vykasla a idem az na 5 😕 to zas bude kriku/a k obvodakovy musim,lebo moja obvodacka zrusila prax a vsetkych hodila niekam inam a nam poslala nemocnica iba list,tak sa tam idem ukazat

sloniiicek
2. máj 2008

jaaaj tak, aspon to budes mat pestre. 😉

bianca
2. máj 2008

to teda hej.Aj v penazenke 😀 😀 😀 Pozerala som ze sa vam izbicka pre malu pekne zaplna 😵

sloniiicek
2. máj 2008

to hej. 😉 teraz drahy robi prebalovaci pult. len pojde na 2 noci na skolenie - v nedelu. tak mi bude smutno a neviem, ci stihne ho dokoncit a vymalovat, aby sa mohol vetrat. skrine uz poctivo vetrame. a mozno o 1-2 by som uz mohla pomalicky zacat prat a chystat vecicky. a o nejake 3 tyzdne pojdeme pre postielku a kocik. 😉

bianca
2. máj 2008

super. 😵 neboj vsetko stihnete.Tvooj manzel je taky sikovny?No teda.To mi teraz zvazujeme ze si kupime neaky starsi domcek a pomaly by sme si ho opavili kym sme v CR s akym takym platom

sloniiicek
2. máj 2008

tak on je velmi sikovny. a bavi ho praca s drevom. keby si videla, co vsetko nam porobil do domacnosti - kuchynsku linku s tym, ze korpusy sme kupili, ale vsetko ostatne a aj spotrebice osadzal sam. dalej policky, stolcek do obyvacky, taku malu skrinku s 3 suflikmi na vysivacie potreby pre mna. a dalej v spalni spravil skrine - kedze sme v podkrovi a museli by sme si ich dat spravit na mieru - lebo v spalni mame len jednu rovnu stenu. dalej sme kupili taku lacnu postel v ikei, ktoru dotvoril. 😉 fakt je sikovny. a teraz v detskej. 😀

bianca
2. máj 2008

tak moja milovana polovicka uz isla do prace a ja tu budem az do rana sama

sloniiicek
2. máj 2008

tak ja sa teda lucim. idem sa napapat a chvilu na prechadzku. akurat mi zacne vychadzka ochvilu. 😀

bianca
2. máj 2008

ja som musela odbehnut.Bola som s PC na vylet.Namotovali nam novu RAMku aby sm boli este rychlesji

loss
2. máj 2008

cafte babulky
bia nie nerodim ☹ ale dufam ze uz uz to prichadza
uz ozaj mam toho dost a hlavne chcela by uz som mat potom toto cakanie na rozpadnutie je hrozne 😠

bianca
2. máj 2008

loss a uz sa nieco crta 😵 ?

loss
2. máj 2008

no zda sa ze odchadza hlienova zatka ale to moze byt do vecera ale aj do tyzdna 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre