Už to viem
cucuska
15. máj 2007

Tehuľky z bývalých missed abortion

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 🙂
keikei
4. máj 2008
aj ja s mojimi babulkami sa pripájame lossik, nech to máte s Nellinkou rýchlo za sebou. veľa šťastia a držkajte sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
loss
5. máj 2008
plany poplach mala Nelly sa este nerozhodla ]-(
lucka0122
5. máj 2008
ahoj lossik ani tvoja mala nechce ist na svet ani moj maly......kedy sa rozhodnu?
loss
5. máj 2008
luci ja neviem uz mi je do placu z toho 😞
emily3
5. máj 2008
losska a lucka mate este cas...takze budte pokojne a v pohode. drzim palceky a potom sa uvidime v teme mamicky 😉 😃 😃 😃 😃
bianca
5. máj 2008
loss to fakt?Neboj.Do tretice vsetko dobre
loss
5. máj 2008
bia no dufam ze do tretice uz ozaj rodim
a co ty mas nove?
bianca
5. máj 2008
loss no ja nepocujem na lave ucho.mam ho opuchnute a bolave.Trapi ma to uz od zaciatku tehu
loss
5. máj 2008
teda a bola si u lekara?
bianca
5. máj 2008
loss nie nebola.Tam by to nmalocenu ist,lebo mi aj tak nevzali iba by som tam cakala s dochodcami cely den
smejko1
6. máj 2008
lossik - rodis?????
loss
6. máj 2008
smejko vobec nie
sloniiicek
6. máj 2008
ahojte babule.

a hlavne loss-neboj moja, coskoro sa malinka narodi. treba mysliet pozitivne. na to ako sa to zo zaciatku vyvijalo. pozri ako si to krasne daleko dotiahla. a to si si myslela, ze to bude aj skor. takze teraz sa zas malinkej nechce von. moc, moc drzime palceky a dufam, ze das vediet. 😃
bianca
6. máj 2008
ahojte kinderka
loss
7. máj 2008
no baby som otvorena na 3cm tak snad do tyzdna sme na svete x-) hura uz sa taaak tesim
smejko1
7. máj 2008
ahoj lossik - takze uz sa to zacina realne blizit?? super 😉
evitkamalicka
7. máj 2008
ahojky kocky, uz som doma, babo bolo otocene chrbatikom takze sme nic nevideli , ale inac vsetko ok, srdiecko nam krasne bije a podla pohybov a velkosti babatka sa nam posunul termin porodu o 12 dni skor takze na 15.9.
loss
7. máj 2008
smejko ano uz sa blizime k cielu
evi super som rada ze je vsetko v pohodke a neboj este mas cas budes vediet co nosis pod srdieckom hlavne nech je zdravucke
lidus30
7. máj 2008
Ahojte babule. Vy ste tu na tejto téme všetko už tehulky po missed ab.?
smejko1
7. máj 2008
lidus ano, ale je aj tema missed VII- a tam su vacsinou snazilky po missede
bianca
7. máj 2008
ahojky

smejus nove foto v pase x-)
smejko1
7. máj 2008
ahoj bianca - veru nova 🙂 cakame na babo dvaja, tak som nas tam pichla obidvoch 😉
bianca
7. máj 2008
ja asi tiez potom zmenim,ale teraz este nechavam hokejovu 😉
bianca
7. máj 2008
loss optimizmus je dolezity 🙂

evi super.Takze si uz definitivne septembrovka
lidus30
7. máj 2008
Dakujem smejko, drzim vam teda vsetkym palce. ja tolko stastia zatial nemam, musim este pockat. tak skusim babule - snazilky 🙂
bianca
7. máj 2008
lidus30 aj mi tebe drzime palceky.A co naskor nech si tu 😉
sloniiicek
7. máj 2008
caute babule. tak losik, je to zo dna na den blizsie a blizsie. 😉

evi - gratulujem. a predtym si patrila tiez do septembroviek?

my ideme na kontrolu v piatok. 😉
stankatt
7. máj 2008
babenky kedy so robi UTZ? v 30tt?
sloniiicek
7. máj 2008
stankatt - hej v 30 tt - ale mne robi kazdu navstevu.
stankatt
7. máj 2008
to preco?