Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
27. máj 2008

no spinkame uz od 9hod tak ked vstaneme napapame prebalime a sup von
a co vy?babenko je dobrucke v brusku?

sloniiicek
27. máj 2008

bianca - super. takze je vsetko ok. a ako doma? vedeli to, ci nie? a uz ti je istotne aj brusenko vidiet. a tak.

loss - vy ste si ako zvykli?

evit - vy tiez este neviete pohlavie?

evitkamalicka
27. máj 2008

sloni nevieme, lebo male bolo naposledy otocene chrbatikom, ale 4.6. mam poradnu a dalsi ultrazvuk, tak snad sa uz ukaze

evitkamalicka
27. máj 2008

lossik my sa mame super, malicke je dost aktivne

loss
27. máj 2008

slonik zvykame si na seba je to uzastne taky maly cloviecik kolko rozruchu narobi 😵
evi len si este uzivajte potom uz budete len okolo malckych sa motat

evitkamalicka
27. máj 2008

lossik no to verim, ale ja sa uz tesim aj na to

sloniiicek
27. máj 2008

loss - tak super

evit. - tak nasa je tiez riadne aktivna. takmer kazdy den. niekedy mam pocit, ze vobec nespi. 😀

evitkamalicka
27. máj 2008

sloni my mame v brusku hotoveho artistu, uz si aj rozkazuje ako mam spat, mozem jedine na pravom boku, inac strajkuje

loss
28. máj 2008

evi ja som mohla len na lavom 😀 takze teraz ked si uz mozem lahnut na brucho sa vytesujem

bianca
28. máj 2008

a ja stale nic moc.Ja chcem tiez artistu ☹

sloniiicek
29. máj 2008

ahojte babule.

tak vcera sme boli na kontrole. a vsetko je zatial ok. robili nam vytery. a este ideme buduci piatok k svojmu doktorovi a potom uz do nemocky kazdy tyzden. chvalila som sa mu, ze som pribrala a on ma schladil, ze no, este je to malo. 😀 krvny obraz mam dobry. a rozmery panvy, tak na hranici. 😉 (takze by mi hrozil cisarsky). malinka je ok. krcok zatvoreny. a skrz problemy s maternicou mi tipuje, ze mozem porodit skor (teda podla neho porodim pred terminom), ale 2 tyzdne pred je uz ako keby v termine. ja si naopak myslim, ze ked je malicka rozmerovo mensia, ze budem prenasat. 😉 tak som zvedava. 😉 kto bude mat pravdu. 😉 ale vyjadril sa, ze sa nam dobre dari, na to ake som mala problemy na zaciatku, s maternicou a tie bolesti. a ze sme to super dotiahli. 😉 tod asi vsetko. 😉

evitkamalicka
29. máj 2008

sloni super ze kontrola dopadla dobre

sloniiicek
29. máj 2008

ja sa tiez vytesujem. aspon nieco pozitivne. 😀

zouzi
29. máj 2008

ahojte,
bianca, ja som drobca tak intenzivnejsie citila az okolo 25 tyzdna, dovtedy len sem-tam... Neboj, coskoro sa tvoje malicke tiez riadne predvedie 😀

loss
30. máj 2008

bia ja som malicku citila az od konca 24tt 🙂 neboj coskoro si to zacnes uzivat

evitkamalicka
30. máj 2008

dobre ranko

loss
30. máj 2008

cauky evi ako sa dari?my spinkame tak som tu na skok 😵

evitkamalicka
30. máj 2008

lossik nam super ako vzdy, uz odratavam dni, v stredu mame poradnu a ultrazvuk

sloniiicek
30. máj 2008

ahojte babule.

zouzi - ako sa citis? tebe sa to bliiiiizi. 😀 uz to moze nastat kludne hociktory dnik.l 😀

ja sa celkom tesim, lebo zajtra mi pride kamoska z bohumina na navstevu. dllllho sme sa nevideli. 😀

bianca
30. máj 2008

ahojte.Tak aj ja mam viac menej novinku.Dnes mi volala rano sestra s velk.uzg ze mam prist uz dnes lebo tam v pondelok nebudu,ale moc ma tam nepotesili,lebo ta moja otvorka bola nizko tak neslo spravit echo,takze musime do nemocnice na silnejsi ultrazuk no ona ta moja izolacia stoji tiez za to takze neviem neviem.Inak je mimi v pohode.Bol tam aj manzel len tam sedel s otvorenou pusou a hladel na monitor jak miminu bije srdiecko a ako sa hybe

zouzi a loss ani neviete ako ste ma potesili,lebo ja som dnes zas stresovala ze nic moc

bianca
2. jún 2008

😕 😨 😕

sloniiicek
2. jún 2008

bianca - fajn, ze je vsetko vporiadku. 😀 manzel videl babatko 1x?

bianca
2. jún 2008

sloni hej vydel.Skoda ze som nanho nevidela,ale este ked sme vychadzali tak mal otvorenu pusu 😀

sloniiicek
2. jún 2008

tak parada. moj bol so mnou len na 3D uzv. a bol hrozne dojaty. a pacilo sa mu to. ale k mojmu doktorovi nechcel ist nikdy dnu. 😀

bianca
2. jún 2008

moj aj chcela ale mne je to trapne.Dr.ma vzdy vysetruje a to mi bolo blbe

sloniiicek
2. jún 2008

hej, ja by som chcela a moj zase nechce vidiet, ako ma vysetruje. 😀

bianca
2. jún 2008

ja este neviem ci ist na 3D 😖

sloniiicek
2. jún 2008

ved uvidis, ako sa rozhodnete. ale tusim je najvyssi cas sa rozhodnut pomaly. 😀 idem si chvilu oddychnut od PC. papa

bianca
2. jún 2008

ved prave.Ahoj

loss
3. jún 2008

caute babulky davno som tu nebola ako sa mate?Nellynka rastie do krasy neskor pridam nove fotecky 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre