Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
13. jún 2008

eviku spolu to neako zvladneme 😔

petruci6
13. jún 2008

ahojte, evitka nejedla si den pred tym cokoladu,alebo nieco sladke?
ono sa to hned potom zvysi,mne tiez radili,aby som nejedla nic sladke pred poradnou,ked mi budu brat krv,lebo to hned vyskoci,nemusis mat tu cukrovku
dnes som si konecne kupila svoje prve tehu rifle dvoje a take letne tehu nohavice,no skoro ma vystrelo,ked mi povedala predavavacka tu celkovu sumu,ale co mam robit,ked nemam co nosit 😒
aj som sa pofotila,ale nechce mi to sem vlozit,vraj su velke fotky... 😠

bianca
14. jún 2008

petru tak je super ze si nakupila.Ja som dnes mala snahu kupit neka 3/4 na leto ale nic som nensla.Na slony proste asi nesiju a tie co my boli relat.dobre tak my nesedel strih

evitkamalicka
14. jún 2008

petru nejedla som den predtym nic sladke a dost tym hlupym testom nerozumiem, lebo vcera ked som bola na diabetologickom vysetreni tak mi vysli hodnoty dobre, ale kedze som mala den predtym zvysene tak mi jednoducho dr. povedala mate tehotensku cukrovku a basta

petruci6
15. jún 2008

ahojte,
bianca ty urcite nie si slon 🙂 ja som mala tiez problem so strihom aj velkostou v BA,ale konecne aspon nieco som nasla,len to este musim dat zkratit niekde,lebo klasika vsetky su mi dlhe
evit ti dr su niekedy fakt blby, nechapem ked si mala dobre tie vysledky preco ta stresuju
inak aj v ovoci je vela sladu,aj z toho si to mohla mat,neopuchaju ti nohy?

bianca
15. jún 2008

petru ale ja som fakt slon.Neviem ako budem vyzerat do okotobra lebo ja som bola slon uz aj pred tehu

evitkamalicka
15. jún 2008

petru nohy mi absolutne neopuchaju ani nemam ziadne problemy, tlak dobry, vsetky vysledky z krvi dobre, tak ja tomu fakt nechapem

petruci6
15. jún 2008

bianca tak hod sem foto,ci si nevymyslas 😉 na fotke si strasne chudunka v tvari,preto sa mi to nechce verit
evit podla mna ti nic nie je,problem je,ze teraz ta uz budu viac sledovat a stresovat 😠

evitkamalicka
15. jún 2008

petru aj mamina mi hovorila ze mi urcite nic nie je, ale tak pre dobry pocit som vynechala sladkosti a cukor, papat budem normalne

petruci6
15. jún 2008

papaj len to co ti chuti,ja som uplne vylucila maso,napina ma uz len z tej vone,tak neviem ako to dopadne,ked budem len na zelenine a ovoci

bianca
15. jún 2008

petru xikcht je jedine na co sa mozem kukat v zkadle a od krku dole je to des

petruci6
15. jún 2008

bianca stavim sa,ze si prilis sebakriticka,odfot sa 😉

bianca
16. jún 2008

petru nie som.Za posledne 4 roky som vdaka stitnej zlaze pribrala 40 kg a teraz daslich 10kg(este ze to mam na koho zhodit 😉 )

petruci6
17. jún 2008

to je pravda,neboj sa aj mna sa kazdy pyta ci necakam dvojicky,ze mi moc rychlo rastie brucho 😠 kaslat na nich,hlavne nech mame zdrave babatka 😉

bianca
18. jún 2008

presne tak.U mna sa nikto nic nepyta lebo si kazdy mysli ze som zas iba pribrala a mne je to jedno.Ja ich v tom kludne necham.

bianca
18. jún 2008

inak dnes som sa na seba zapozerala v zrkadle a ja teda vyzeram 😒

sloniiicek
20. jún 2008

ahojte babulky. v stredu som bola na kontrole. tak sme zevraj stale uzavrety. a buducu stredu idem na prietoky a biometriu. a vo stvrtok opat na kontrolu. vcera som cely den behala a poobede ked som prisla domov som myslela, ze ma porazi. strasne ma boleli krize a brusko. ale bolela ma to stale, nie v nejakych intervaloch. a noc sme mali hroznu. takmer vobec som nespala a malinka bola so mnou hore. nemohla som dychat, resp. nemohla som sa nadychnut a to nehovorim, ze ani spat.

petruci6
20. jún 2008

baby tu to nejako viazne

h0blinka
20. jún 2008

no bianka nestras ved v pase vyzeras ako zizala 😉

bianca
21. jún 2008

ahojte

sloni mala si ist na pohotovost ked ti bolo tak zle moja.Ako ti je dnes?

petru tvsimla som si

hobli ahoj.To len hlava ale od krku dole je to des a hruza ale teraz na to kaslem.Ako sa mate?

loss
21. jún 2008

evi neboj aj ja som mala tehu cukrovku a zvladla som to bolo to hrozne len zo zaciatku ale potom OK mala bola velka ale zdrava tak neboj

evitkamalicka
22. jún 2008

ahojky kocky...nejak to tu viazne

loss
22. jún 2008

cauky evi ako sa mas?

evitkamalicka
22. jún 2008

lossik ahojky, mam sa super az na to teplo...a vy sa mate ako?

loss
22. jún 2008

no da sa malinka rastie je nadherna pridala som fotky do albumu

evitkamalicka
22. jún 2008

lossik malinka je krasna...kolko uz vazite?

loss
23. jún 2008

evi vazime 4600G

sloniiicek
23. jún 2008

ahojte babulky. bianca - uz sa citim o nieco lepsie. 😀 a tie horka troska horsie zvladam, ale snad to uz nejako vydrzime. 😀

bianca
23. jún 2008

ahojte

loss mala je nadherna 😵

sloni verim ti.Mna to teplo dnes uplne do...ani nadychnut som sa nemohla.

petruci6
23. jún 2008

baby mame dalsiu tehulku - bershka 🙂 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre