Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
27. jún 2008

co hovoris na tie obliecky?

bianca
27. jún 2008

krasne ale drahe

petruci6
27. jún 2008

videla si uz aj lacnejsie so vsetkym?aj zavinovackou aj paplonikom a vankusom?ja som inde zatial nepozerala

bianca
27. jún 2008

ja som sa tym moc nezaoberala.My pojdeme asi do Polska pozriet,Aj tak vsetko vozia odtial

petruci6
27. jún 2008

ty mi mozno poradis,my sa chystame na taky vacsi nakup do Brna,je to tam lacnejsie ako v BA,nepoznas tam niekde nejaky kvalitny detsky obchod za rozumnu cenu?ja tym polskym veciam neverim...

bianca
27. jún 2008

och s BVrnom ti neporadim.Tam som bola raz v zivote

petruci6
27. jún 2008

a nieco blizsie k BA?

bianca
27. jún 2008

netusim moja

petruci6
27. jún 2008

tebe sa este nechce spat?

petruci6
27. jún 2008

ja uz idem,zajtra ideme k babke na cely den,bru noc 🙂

bianca
27. jún 2008

dobru noc

loss
29. jún 2008

no ja vam zelam krasny den co dnes porabate?

evitkamalicka
29. jún 2008

ahoj lossik...ako sa mas? my uz mame doma kociarik, ale nakoniec nebude cerveny kedze cakame chlapceka, tak sme vybrali taky neutralny, kuk do albumu

petruci6
29. jún 2008

evit je krasny,my tiez cakame,kym nam povedia co to bude kvoli farbe

evitkamalicka
29. jún 2008

petru dakujem

petruci6
29. jún 2008

adamko kope?ja mam obcas pocit akoby ma steklilo z vnutra brusko,neviem ci je to to 😀

evitkamalicka
29. jún 2008

petru kludne to moze byt ono, ja som citila take to prve steklenie koncom 15tt...adamcek kopka ako o zivot

petruci6
29. jún 2008

aj to boli? 😀

evitkamalicka
29. jún 2008

petru neboli, ale uz to zacina byt dost neprijemne hlavne ked musim ist v noci 4x na WC 😀 😀 😀

petruci6
29. jún 2008

to fakt?teraz chodim raz a mam problem potom zaspat,takze sa uz vobec nevyspim potom?
uz si sa rozhodla,kde budes rodit?aj si zazmluvnis lekara?

evitkamalicka
29. jún 2008

petru ja uz od 5. mesiaca v noci spavam velmi zle a cim je maly vacsi tym je to horsie, lebo tlaci na mechur...budem rodit v Galante, ale este neviem ci si zazmluvnim lekara, musim sa porozpravat s mojim gyn., lebo on je aj porodnik a rodi v Galante, tak uvidime

petruci6
29. jún 2008

no ja budem na antolskej a ked som si vyratala celu sumu,co ma to bude stat a este k tomu na vianoce,no dakujem pekne 😒

evitkamalicka
29. jún 2008

ja radsej ani neratam...budes si davat epiduralku?

petruci6
29. jún 2008

neviem,stale sa rozhodujem ci normalny porod,alebo cisarsky.......

evitkamalicka
29. jún 2008

petru a ty si mozes vybrat ci normalny alebo cisarsky?

petruci6
29. jún 2008

ked si priplatis da sa vsetko v dnesnej dobe,okrem toho mam uzku panvu,tak asi aj budem musiet

mimi99
29. jún 2008

ahojte babenky, chcela by som sa vas opytat. pamätate si, ako dlho trva na zaciatku tehotenstva to tahanie v podbrusku? mna tahalo dva tyzdne a od vcera to prestalo. testikovat budem az v pondelok, zacinam si robit starosti. alebo ze by sa ta maternica uz dorostahovala?

petruci6
29. jún 2008

mimi ja som to necitila kazdy den,a uz aj meskas?

evitkamalicka
29. jún 2008

petru no ty sa teda mas, ja mam strasny strach z prirodzeneho porodu a hlavne z toho nastrihu a sitia, radsej by som prezila ranu po cisarskom

petruci6
29. jún 2008

ved prave to odradza aj mna,to nastrihnutie,moznost,ze sa udusi na pupocnej snure,zasitie,hodiny cakania z kontrakciami a pritom cisarsky je za 10min 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre