Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
14. júl 2008

neviem co je lepsie,tiez sa mi asi cisarsky nevyhne a neviem ci si dat celkovu,alebo len od pasa dole a byt pri vedomi

bianca
14. júl 2008

ha rozhodne celkovu

petruci6
14. júl 2008

preco celkovu?ake ma vyhody?neuvidis hned babo,az ked sa preberies a budes otapena,nie?

bianca
14. júl 2008

no ja som uz pri cisarskom bola a poviem ti ze pocuvat tie keci co tam pojdu vzduchom tak...ked sa vyskytne neaky problem ktr.ty nedokazes ohodnotit tak sa tam za tou plenzou zblaznis.POcujes vsetky zvuky a niektore su fakt neprijemne.Inak po tom ako babo vyberu to netrva dlho.zasiju ta a zobudia.Nie je to 5 hodinovy vykon takze vyrazne otapena nebudes

petruci6
14. júl 2008

nie su tam nejake rizika? bojim ci sa este preberiem 😀

bianca
14. júl 2008

ty prestan.Jasne ze su rizika ale to su i pri epidurale.Ja uz mam daco epiduralov odpichane.Ja ta nechcem strasit kazdy musi vedeit co chce

petruci6
15. júl 2008

😀 nejde o strasenie,ale aby som vedela vsetky pre a proti,lebo fakt neviem co je lepsie

bianca
15. júl 2008

petru ja mam 6v rocnu prax na ARE takze...videla som umriet cloveka aj po injekcii pri trhani zubu takze uplne vsetko ma rizika ibaze celkova anesteza je pre teba ovela kludnejsia

lante
15. júl 2008

Čaute babule, ja som rozhodne za spinal, mala som ho a vôbec to nebolo strašné počúvať. A to pritom som mala väčšiu stratu krvi, než sa očakávalo a malého "štrajchli" na hlave skalpelom. A hlavne oni majú kopec času. Pri celkovej musia robiť veľmi rýchoo, aby bolo mimi čím skôr vonku, aby ho nezastihla narkóza podávaná mamine.
Takže ja všetkýmu desiatimi za spinál 😉

bianca
15. júl 2008

lante ahoj.No vsetko ma svoje pre a proti.V dnesnej dobe su anestetika ktr.neopvlivnuju tak plod.U nas ked lezia maminky v umelom spanku(Bohu zial aj to sa stava)tak normalne tocime ozvy a prackovia su aktivni

lante
15. júl 2008

Hmm, tak ono veľa určite záleží aj natom, ako to berie samotná mamina, teda ako moc je citlivá.

bianca
15. júl 2008

tak tak.Kazdi sa musi rozhodnut sam.Ja som zazila par nepeknym sicarskych a mamky sa tak vydesili ze az a to iba koli tomu ze nevedeli co sa vlastne deje

Lante a vy sa ako mate?Pozeram ze Vilik je uz velky chlap 😵

petruci6
15. júl 2008

lante maleho porezali na hlavke??? 😕 ty kokso,to su svine,to nevideli,ze tam ma hlavicku?chudatko

lante
15. júl 2008

Akurát sa tu plazí po ohrádke a snaží sa dostať na štyri, to mu ešte bohvie ako neide, ale akonáhle ho dám sedieť, tak sa chmatne tyčiek na ohrádke a už stojí a natriasa sa, teda robí akože "hijó-hijó" 😀

Ja som videla, že sa niečo deje, ale vedela som, že to neovplyvním a panika by im narobila iba väčšie starosti, takže som radšej ďalej kecala s anesteziologičkou. Inak po celkovej narkóze je človek dlhšie oťapený, tú som už mala 3x. Je síce podstatné ako dlho v nej človek bol ale po hodinovej narkóze som bola mimo celý deň. Celý som ho prespala a pamätám si iba tri útržky, že som komusi volala (buď mužovi alebo mamine), že bol za mnou kamoš-doki a že sestrička nadávala spolubývajúcej, že sa po narkóze povracala......

bianca
15. júl 2008

petru to je strasne rychle.

petruci6
15. júl 2008

ale aj tak,ved to neni sranda porezat malemu hlavku,to by som cakala pred 100rokmi,ale teraz?

trpezliva
15. júl 2008

Ahojte, aj ja hlasujem jednoznacne za spinalku! Ked uz som nemohla normalne rodit, tak aspon takto som uvidela nasu Lilku hned po narodeni. A bolo to krasne. Ja som chcela vsetko vidiet, skoda, ze mi tam dali tu plachtu, aj tak som cez nu trochu nakukala, ze co sa deje. A ked mi ju vytiahli a ukazali, tak to bol kraaasny pocit..Len skoda, ze tam nemohol byt aj manzel..toho pustili az ked ma sili 😠 .

petruci6
15. júl 2008

a fakt sa neda nic citit?vobec to neboli?

trpezliva
15. júl 2008

petru, vobec to neboli..len som citila, ze zo mna nieco vytiahli, ale to nebola bolest, len taky cudny pocit. Ale ty pojdes rodit prirodzene, neboj 😉

bianca
15. júl 2008

Kikus ahoj.

Petru ak dobre pichnu tak nie

inak moj chlap ma jedinu ulohu.Sledovat prcka aby ho nevymenili 😀 😀 😀

petruci6
15. júl 2008

ak dobre pichnu? 😀 a ked nie?tak citim ako ma rezu? 😕
kikus preco myslis,ze budem prirodzene?toho sa bojim este viac 😝
inak aj ja som rozmyslala nad zamenou,ci by som spoznala svoje dieta,ale asi nie 😝

trpezliva
15. júl 2008

ja by som spoznala...nasu Lilusku tiez trosku porezali na tvary..tak tam mala taku ciarku vedla oka..uz to ma zahojene 😝 . Dobre, ze sa netrafili do oka... 😕
Petru, to najprv robia taky test, ci nieco citis..az potom zacnu s velkym rezom. Ak by si citila bolest, tak ta hned uspia..tak mi bolo povedane.

petruci6
15. júl 2008

boze baby,to kazde babo porezu? 😕 neostanu im jazvy?
ja uz fakt neviem ako porodim,ale ani prirodzene ani cisarsky sa mi uz nepaci 😝 😀

bianca
15. júl 2008

petru neboj.Bude to ok.

lante
15. júl 2008

Petru aspoň som vedela, že mi ho nezamenia 😀
Stáva sa to a vraj pomerne často, ale nebolo to nič horzné, ja sa nato za môjho dokiho nehnevám. Ono je to dosť ťažké, kopec krvi a ešte odhadnúť hrúbku blany, ktorú práve režeš. Malého síce porezali, ale bolo to fakt nič, ani to nemuseli šiť. A má to vo vlasoch, počula som, že porezali aj na tvári pod okom a to sa mi zdá horšie.

trpezliva
15. júl 2008

petru, januar je daleko, mozes si to premysliet 😀 ...

petruci6
15. júl 2008

no asi to pojde inak,napr cez usta?????? 😀

trpezliva
15. júl 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... tuto je vidno tu jazvu trochu, pri lavom oku to mala...
Petru, cez usta, to by boleloooo..taku velku hlavicku vytlacit.

lante
15. júl 2008

PETRU 😀, vieš si predstaviť ako by ti cez ústa prešla hlavička 😀, si taká hubatá, že máš veľkú pusu 😀

petruci6
15. júl 2008

esteze to bolo take malinke
tak cez co?usi?nos?vsetko bude boliet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre