• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
petru keby sa tak chcelo teleportovat nie :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez zadok to asi tiez bude boliet,lebo mam co robit,ked mam 3 dni zapchu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru tak to by riadne bolelo :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to kaslem,nech vide aj cez pupok,ale nech je to rychleeeeeeee,mam z toho hrozu
inak cez vikend som dostala od kamosky za vrece malinkych veciciek,tak som to vcera skladala do komody a uz ju na pol zaplnenu,kam davate male vecicky?do skrine sa nam uz nic nezmesti a dalsiu skrinu sa mi kupovat nechce...
15. júl 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To hej :wink:, ja som strašne nechcela cisársky, som si povedala, že s epi to určite zvládnem aj klasicky. Ale keď mi doki povedal, že na 100% cisarák, tak som sa zmierila s osudom. A poviem ti, že som rada, bolo to do pohody a inak by som už ani nechcela...
15. júl 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru ja namam este ani komodu :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super,ze vam to dobre dopadlo :slight_smile:
na zaklade coho ti dr povedal,ze na 100%cisarak?podla coho to vedia?mne tvrdili,ze mam uzku panvu a malu maternicu este pred 2 rokmi,tak neviem...
15. júl 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kupila pred 2 t komodu,stala len 1600,-jednu taku sme mali,tak sme dokupili este jednu rovnaku v Ikei,ale stacit asi nebude...
15. júl 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala operáciu, pri kt. mi z maternice odstraňovali myom. A doki povedal, že aby sa náhodou "nepukla" maternica pri kontrakciách v tom šitom mieste, kde bol myom predtým, tak pôjdem na cisárksy.

Inak k úzkej panve. Kamošova žena má takú úzku panvu o ktorej jej doki ani nepočula a aj tak mu primár nechcel dať povolenia na cisarák :angry: , tak ju nechali dve hodiny trápiť a tlačiť a nakoniec ju uspali, lebo keď niečo neide tak to neide.......slona tiež neprecpeš cez ucho ihly, že?

Vili má veci v komode MALM z IKEI, takej 4 zásuvkovej a už aj na celej jednej vešiakovej tyči :grinning:
15. júl 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame Kullen z Ikei 5 zasuvkovu,ale na kolko to neviem...
chudera ta kamosova zena,ved jej mohli aj popraskat kosti ako mojej mame,volakedy sa nerobili cisarske tak casto a ked ma rodila,tak pocula ako jej vsetko praska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi pojdem tiez do ikei
15. júl 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
komody maju lacne,ale postielky sa mi tam nepacili,neviem kde kupim postielku
15. júl 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne a postielku asi v Chiccu.Sice draha ale sa mi neskutocne paci :dizzy_face:
15. júl 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daj link ako vyzera
15. júl 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petru potom vyfotim
15. júl 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy ju pojdes kupit?kocik uz mate vybrany?
15. júl 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som kupovala postieľku aj kočík cez net. Na českých stránkach. Postieľka je www.batolata.cz a kočík z www.detskyraj.cz. Som spokojná s obomi. Ja som hlavne chcela postieľku sposuvnou bočnicou, ale aby sa to nepohybovalo v drážkach ale na tyči.
15. júl 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isli ste pre to osobne,al na dobierku?to ste museli platit vela cestu sem
15. júl 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante, aj my mame MALM skrinku pre Liluskine veci, ale taku vacsiu, myslim ze ma 5-6 suflikov. A je plnaaaaa...
Idem kuknut tu stranku na postielky...my este tiez nemame.. :fearful:
15. júl 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde spi malinka? :confused:
15. júl 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci tato:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=82834

dalsi ulozny priestor :grinning: stahovaci bok a v bukovom prevedeni mame celu spalnu,tak sa bude hodit
15. júl 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v koliske spinka...a ma ju strasne rada..neviem ako si zvykne chudatko na postel :confounded:
15. júl 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su drahe tie postielky... :confounded:
15. júl 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda,ale tie lacne sa nedaju stahovat,ani polohovat :confounded:
ja by som na zac dala dole celu stranu,pritiahla az k posteli,nech nemusim v noci stavat z postele
15. júl 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som od nich brala postieľku, polokokosový matrac a ešte mobilnú ohrievačku fliaš, a tým som sa dostzala nad určitú sumu, ktorú mali stanovenú na dodanie zadarmo :grinning:
A prišlo mi to pekne až pred bránu. Postieľka bola aj s matracom a ohrievačkou v jednej krabici. Ale kočík prišiel v dvoch obrovských a tiež pekne až pred dom :grinning:
15. júl 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, a vy ste tie postielky predtym aj videli nazivo? ci ste si ich objednali len podla obrazku?
15. júl 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ta je pekna :slight_smile:
no zaujimave,ze to prinesu az na SR zadarmo,tak kuknem do akej sumy sa musime dostat
15. júl 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ju nevidela naživo :grinning:
15. júl 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petru do 3.500,- a prinesie to kurier slovenskej pošty :wink:
15. júl 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok