Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
15. júl 2008

petru keby sa tak chcelo teleportovat nie 😀 😀 😀

petruci6
15. júl 2008

cez zadok to asi tiez bude boliet,lebo mam co robit,ked mam 3 dni zapchu 😀 😝

bianca
15. júl 2008

petru tak to by riadne bolelo 😀 😀 😀

petruci6
15. júl 2008

ja to kaslem,nech vide aj cez pupok,ale nech je to rychleeeeeeee,mam z toho hrozu
inak cez vikend som dostala od kamosky za vrece malinkych veciciek,tak som to vcera skladala do komody a uz ju na pol zaplnenu,kam davate male vecicky?do skrine sa nam uz nic nezmesti a dalsiu skrinu sa mi kupovat nechce...

lante
15. júl 2008

To hej 😉, ja som strašne nechcela cisársky, som si povedala, že s epi to určite zvládnem aj klasicky. Ale keď mi doki povedal, že na 100% cisarák, tak som sa zmierila s osudom. A poviem ti, že som rada, bolo to do pohody a inak by som už ani nechcela...

bianca
15. júl 2008

petru ja namam este ani komodu 😀 😀 😀

petruci6
15. júl 2008

super,ze vam to dobre dopadlo 🙂
na zaklade coho ti dr povedal,ze na 100%cisarak?podla coho to vedia?mne tvrdili,ze mam uzku panvu a malu maternicu este pred 2 rokmi,tak neviem...

petruci6
15. júl 2008

ja som kupila pred 2 t komodu,stala len 1600,-jednu taku sme mali,tak sme dokupili este jednu rovnaku v Ikei,ale stacit asi nebude...

lante
15. júl 2008

Ja som mala operáciu, pri kt. mi z maternice odstraňovali myom. A doki povedal, že aby sa náhodou "nepukla" maternica pri kontrakciách v tom šitom mieste, kde bol myom predtým, tak pôjdem na cisárksy.

Inak k úzkej panve. Kamošova žena má takú úzku panvu o ktorej jej doki ani nepočula a aj tak mu primár nechcel dať povolenia na cisarák 😠 , tak ju nechali dve hodiny trápiť a tlačiť a nakoniec ju uspali, lebo keď niečo neide tak to neide.......slona tiež neprecpeš cez ucho ihly, že?

Vili má veci v komode MALM z IKEI, takej 4 zásuvkovej a už aj na celej jednej vešiakovej tyči 😀

petruci6
15. júl 2008

my mame Kullen z Ikei 5 zasuvkovu,ale na kolko to neviem...
chudera ta kamosova zena,ved jej mohli aj popraskat kosti ako mojej mame,volakedy sa nerobili cisarske tak casto a ked ma rodila,tak pocula ako jej vsetko praska 😝

bianca
15. júl 2008

ja asi pojdem tiez do ikei

petruci6
15. júl 2008

komody maju lacne,ale postielky sa mi tam nepacili,neviem kde kupim postielku

bianca
15. júl 2008

ani mne a postielku asi v Chiccu.Sice draha ale sa mi neskutocne paci 😵

petruci6
15. júl 2008

daj link ako vyzera

bianca
15. júl 2008

petru potom vyfotim

petruci6
15. júl 2008

kedy ju pojdes kupit?kocik uz mate vybrany?

lante
15. júl 2008

Ja som kupovala postieľku aj kočík cez net. Na českých stránkach. Postieľka je www.batolata.cz a kočík z www.detskyraj.cz. Som spokojná s obomi. Ja som hlavne chcela postieľku sposuvnou bočnicou, ale aby sa to nepohybovalo v drážkach ale na tyči.

petruci6
15. júl 2008

isli ste pre to osobne,al na dobierku?to ste museli platit vela cestu sem

trpezliva
15. júl 2008

lante, aj my mame MALM skrinku pre Liluskine veci, ale taku vacsiu, myslim ze ma 5-6 suflikov. A je plnaaaaa...
Idem kuknut tu stranku na postielky...my este tiez nemame.. 😨

petruci6
15. júl 2008

a kde spi malinka? 😕

petruci6
15. júl 2008

mne sa paci tato:
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=82834

dalsi ulozny priestor 😀 stahovaci bok a v bukovom prevedeni mame celu spalnu,tak sa bude hodit

trpezliva
15. júl 2008

v koliske spinka...a ma ju strasne rada..neviem ako si zvykne chudatko na postel 😖

trpezliva
15. júl 2008

to su drahe tie postielky... 😖

petruci6
15. júl 2008

to je pravda,ale tie lacne sa nedaju stahovat,ani polohovat 😖
ja by som na zac dala dole celu stranu,pritiahla az k posteli,nech nemusim v noci stavat z postele

lante
15. júl 2008

Ja som od nich brala postieľku, polokokosový matrac a ešte mobilnú ohrievačku fliaš, a tým som sa dostzala nad určitú sumu, ktorú mali stanovenú na dodanie zadarmo 😀
A prišlo mi to pekne až pred bránu. Postieľka bola aj s matracom a ohrievačkou v jednej krabici. Ale kočík prišiel v dvoch obrovských a tiež pekne až pred dom 😀

lante
15. júl 2008

Máme túto: http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=38784
Ale bez koliesok 😀

klementina
15. júl 2008

ahojte, a vy ste tie postielky predtym aj videli nazivo? ci ste si ich objednali len podla obrazku?

petruci6
15. júl 2008

aj ta je pekna 🙂
no zaujimave,ze to prinesu az na SR zadarmo,tak kuknem do akej sumy sa musime dostat

lante
15. júl 2008

Ja som ju nevidela naživo 😀

lante
15. júl 2008

Petru do 3.500,- a prinesie to kurier slovenskej pošty 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre