Už to viem
cucuska
15. máj 2007

Tehuľky z bývalých missed abortion

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 🙂
petruci6
26. júl 2008
to fakt?tak nech sa drzi adamko v brusku aspon mesiac,kam sa uz ponahla?
evitkamalicka
26. júl 2008
petru fakt, neviem kam sa ponahla krpec jeden
petruci6
26. júl 2008
😃 idem si dat kavu,lebo mam nejaky blby tlak zasa,vcera som isla vlakom k nasim akurat,ked bola burka a jasne,ze pozatvarali vsetci okna,ako keby boli z cukru a vies si predstavit ten hnusny vydychany vzduch :-p no hroza,som bola rada,ze som sa odtial dostala,keby som nesedela uz odpadnem..zatial sa majte pekne a vela odychuj,nenamahaj sa a nic nedvihaj,nech sa maly este drzi
evitkamalicka
26. júl 2008
ja si tiez idem dat kafe a cez vikend nebudem nic robit radsej
bianca
26. júl 2008
jej to tu ozilo.To je parada
loss
26. júl 2008
ahojte
bia 30tt super
bianca
26. júl 2008
loss ho.Ja by som chcela aby uz to bolo doma v postielke
veva1
27. júl 2008
bianca aj ja by som ho casto chcela mat v postielke 😃 😃 😃
bershka
27. júl 2008
ahojte krásky
bianca
27. júl 2008
cafte babusky.Tak my mame dnes v bruchu akusi divnbu pohodu.Skoro vobec sa nehybe
bershka
27. júl 2008
čau bianca. nechaj ho, je mu teplo, tak oddychuje
bianca
27. júl 2008
bersch asi ano.Skoro cely den som na nohach a to sa mu asi nepaci
bershka
27. júl 2008
ale máš super, že ho cítiš, to ja si ešte počkám... inak dnes sa dosť stresujem. som strašne nasratá ]-( ]-( ]-( ]-(
bianca
27. júl 2008
a preco?Mna stale serie manzel
bershka
27. júl 2008
haaa, tak vitaj v klube !! furt je v riti kdesi pichnutý, furt nejaké rozlúčky so slobodou a ja sedím na riti doma 8-(
bianca
27. júl 2008
tak to ten moj nema rozlucky len neaku horm.krizu.A kedy svadba?
bershka
27. júl 2008
svadba bola v septembri 8-( minulého roka. furt sme neni spolu. cez týždeň ide 3x mimo, včera bol preč, dnes som prišla, celý deň chrápal a zase išiel preč za kamošom 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
aká horm. kríza? 😃
bianca
27. júl 2008
tak na ake rozlucky chodi?Sak tam chodia iba slobodny nie =-)

ale normalne mu sem tam hrabne a len tak sa musi vykicat a ja na toto nemam nervu
bershka
27. júl 2008
no chodia slobodní, ale to mal včera môj budúci švagor a pozval ho. za dva týždne má zas jeho kolega, potom ide kdesi na teambuilding na motokáry a ešte mi zapotil, že v septembri cez moje meniny ide do chorvátska. tak miesto do chorv. som ho poslala pekne do prďáku a povedala mu, že nikam nejde 😃 😎
bianca
27. júl 2008
to akoze pojde sam?
veva1
27. júl 2008
tak toto si bybky rychlo vyrieste este kym pridu babuliatka na svet,lebo ta prava skuska vstahu pride az potom.My sme s muzom pohoreli na plnej ciare.
bershka
27. júl 2008
nie sám, s kolegami. ale sklopil uši a povedal, že teda nepôjde. strašne ma nasral už len tým, že to vôbec vypustil z huby 😃
evitkamalicka
27. júl 2008
cafte kocky 🙂
trpezliva
27. júl 2008
Ahojte 🙂
bershka
27. júl 2008
vevuš: ale ja viem, že on bude milujúci otec, ale nasral ma !!!!! vrrrrr
bershka
27. júl 2008
čaute kočky
trpezliva
27. júl 2008
bershka, ked pride mimi, tak sa od vas ani nepohne 🙂
veva1
27. júl 2008
moj peto je tiez milujuci otec,lepsieho som este nevidela 😉
bianca
27. júl 2008
bersch no este ze tal

veva sak uvidime.On je mesiac ako med a tak mu jeden den hrabne a ja niesom splachovacia a durdim sa aj tyzden

evi ,trpezliva hoj
bershka
27. júl 2008
evit: fúha, že 33tt