Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bershka
27. júl 2008

kika: fííha, zase som o niečo múdrejšia....

veva1
27. júl 2008

kikus ked raz uz cumel zobral tak uz chcel hociaky 😉 vyprdni sa na to .Povedz si je to len v tvojej hlave ze by to cumlik vyriesil. Nam zabral tak na 5min. a potom spustil znovu.A zaspavanie? zaspava rovnako aj bez.Inac mam novu urychlovaciu fintu.Polozim tomka do postielky a ked zacne plakat tak rukami z oboch stran stlacam madrac aby mu nadhadzovalo hlavicku a to ho utisi.Skusala som len ked zaspal pri grgani na rukach a ked som ho dala do postielky tak sa prebral.

bershka
27. júl 2008

jaj, baby, idem sa umyť a potom si ľahnúť. idem ešte vycmúlať woodyho. dnes som ho málo cicmala 😅

evitkamalicka
28. júl 2008

dobre ranko tehulky

bianca
28. júl 2008

cafffko

matamm
29. júl 2008

Ahojte babulky chcem sa opýtať ako dlho ste čakali kým ste sa začali snaziť druhý krát a za koľko sa vám podarilo....
Dakujem Mata prajem pekný den.

bianca
29. júl 2008

mata ahoj.My sme cakali na tri mrchy

petruci6
29. júl 2008

nam sa to podarilo po roku,snazit sme sa zac skoro hned,mala som spontanny,tak sme mohli

petruci6
30. júl 2008

caute baby,kuk do albumu
boli sme velmi spokojny,vrelo odporucam kazdemu 3D, stoji to za tie peniaze a moj drahy bol z toho hotovy este cely vecer,bol nalepeny na obrazovke a nedychal
Dr bol velmi mily, popozeral nam vsetky kosticky,mozocek,zaludok,moc mechur,oblicky,aj ci mame dost plodovej vody,bol zlaty,mame DVD kt ma 29min,mohli sme si vybrat aj hudbu k tomu
mala sa predvadzala od zac,lahla si,ruky za hlavu a cikala mala nas na haku cista flegmoska

veva1
30. júl 2008

ahojte baby ,tomko ma fotocku v augustovej mamaaja tak zahlasujte ak sa vam paci

loss
30. júl 2008

mata ja tak ako petruci podarilo sa prestne po roku a snazili sme sa hned po prvej mrche

loss
30. júl 2008

petru uzastne tesim sa s tebou a gratulujem k dievcatku ako sa bude volat?

petruci6
31. júl 2008

neviem loss,moj drahy ma zrusil s Nellou,ale este nevymyslel nic ine okrem Sarah a to sa nepaci zasa mne,takze sa este nahadame dost na mene 😀 vcera som mu aj poslala dalsie farby kocikov a on ze zasa?tak som mu povedala,ze iba on vymysla,lebo sa mu nic nepaci,keby mi to do toho nekafral,tak uz mam davno aj kocik aj meno 🙂

bianca
2. aug 2008

cusss.Kukam ze uhorkova sezona je aj tu 😀 😀 😀

bianca
5. aug 2008

😕 😕 😕

petruci6
5. aug 2008

ahoj, wauu ze 31tt 😵
ako sa mas? pohlavie? meno?stale nic? 😀

loss
5. aug 2008

petru neboj nejak da dohodnete mate este 20tyzdnov 😵
bia no tebe sa to uz krati super

bianca
5. aug 2008

no konecneeeeeee

petru pohlavie nevieme ani nebudeme vediet.Meno Barbora/Šimon

loss no krati ale este stale bojim bojim a chcem aby uz boolo vonku.Vy sa ako mate?

loss
5. aug 2008

bia neboj zvladnes to
my sa mame fajn zajtra pridam fotky robila som jej detsku izbu 😵

petruci6
6. aug 2008

loss peknucka postielocka 😵
bia aj moj chcel Barboru 😀 ,takze budete mat prekvapko?

evitkamalicka
6. aug 2008

ahojte kocky...ja len na chvilu, za chvilu pride kamoska aj so psikom na kus reci, lebo vonku sa mi do toho tepla vobec nechce

petruci6
6. aug 2008

evit len oddychuj pekne doma,aby sa nic nestalo,ja som sa nejako blbo vyspala,boli ma cely chrbat,nic sa mi nechce,preco sa neda ist skor na matersku? ☹

evitkamalicka
6. aug 2008

petru najskor sa da ist v 32tt ☹ ...akurat som si objednala ten malinikovy cajik, lebo u nas v lekarni ho nikde nemaju

petruci6
6. aug 2008

ved ja viem,sakra 😠 nic nevladzem dnes,neviem co mi je,asi som uz prepracovana
na co je ten cajik?

evitkamalicka
6. aug 2008

petruci na ulahcenie porodu, lahsie a skor sa pri tom otvoris, ale neucinkuje to na kazdeho...no za pokus to stoji

trpezliva
6. aug 2008

ahojte, evitka ten caj som ti mohla poslat aj ja...skoda, ze si nepovedala skor.

evitkamalicka
6. aug 2008

kikus no vidis, to ma ani nenapadlo

bianca
6. aug 2008

ahojte

losss tesim na fotky

petru asi to bude fakt prekvapko lebo poistovna mi omdmietla preplatit sono

petruci6
6. aug 2008

tak to som nevedela o tom cajiku,kupim si ho aj ja,odkedy sa moze pit?testne pred porodom?
bianca a kolko USg ti preplatila poistovna?tu preplacaju v tehu 3,ja si aj tak platim zatial vsetky,tak neviem...

bianca
6. aug 2008

petru tu je to tiez tak ale mne robil vzdy koli tym problemom a tak to dopadlo.Kolko stoji tvoje sono?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre