Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

petruci6
6. aug 2008

300,-Sk + 100,- za objednanie,ked nechcem cakat,doteraz som to vzdy platila,tak neviem

evitkamalicka
6. aug 2008

petru pije sa od 34tt

bianca
6. aug 2008

petru no teda.To je poriadna suma 😲 ale ked si to prepocitam tak ja tu za sono platim 300 kc tak to je asi jedno

petruci6
7. aug 2008

to ano,ale ja neplatim nic ine,ani ziadne clenske,ako niekt baby u sukromnikov si musia na rok dopredu zaplatit,raz mesacne to neni vela,doteraz mi robili iba 3USG,v 5tt,v 7tt a 12tt

bianca
7. aug 2008

ahojky

petru kaudy gynekog to ma inak.Ja som napriklad neplatila nikdy nic,ale viem ze teraz tam baby platia vstupne ked idu k nemu

evitkamalicka
7. aug 2008

petru ja neplatim ani ziadne clenske ani za ultrazvuk, jedine za fotku 50,-

petruci6
7. aug 2008

ja viem,u kazdeho je to inak
evit ku komu chodis?

evitkamalicka
7. aug 2008

petru ja chodim do Sale k dr. Laluhovi a som maximalne spokojna, super odbornik, super pristup a dokonca teraz naposledy ked sme dostali 4 fotky, tak sme platili len 50 ako za jednu

petruci6
7. aug 2008

toho nepoznam,ved v Sali s auz zrusila nemocnica,nie?ci on ma ambulanciu inde?

evitkamalicka
7. aug 2008

petru on ma ambulanciu inde, oproti nemocnici maju sukromnu, maju svoje nove priestory pekne

petruci6
7. aug 2008

tak super,ze si s nim spokojna,ja nemam najlepsie skusenosti s takymi co sa u nich neplati nic,seru na vsetko a tvaria sa,ze to robia za trest,ja uz mam teraz 4 gyndosa 😀

evitkamalicka
7. aug 2008

petru ja nemozem povedat na neho ani jedno krive slovo, on volakedy ordinoval a rodil v galante, ma 3 specializacie co sa tyka gynekologie, je onkolog, gynekolog a porodnik, je to fakt lekar s velkym L

petruci6
7. aug 2008

to fakt? a kde teraz rodi? v GA?

evitkamalicka
7. aug 2008

teraz uz v GA nerodi, ale asi znova zacne len je otazne kedy

petruci6
7. aug 2008

tak by mohol teba odrodit,ked si s nim spokojna 😀 inak aj ja mam poradnu 13.8. 🙂 dufam,ze mi dr potvrdi babu,lebo uz mam kupene ruzove pyzamko 😀

evitkamalicka
7. aug 2008

petru tak drzim palce aby nenarastol pipik dovtedy 😀

petruci6
7. aug 2008

😀 nevadil by ani pipik,mam aj modru bundicku,ale co s tym ruzovym? 😀

evitkamalicka
7. aug 2008

petru sak pyzamko ruzove nevadi

petruci6
7. aug 2008

😀 chudak,keby to bol chalan,tak co je pupusko v ruzovom pyzamku? 😀
idem spravit pohovor,potom pridem

petruci6
7. aug 2008

to bol arogantny debil 😠 takych mam najradsej!
co robis?

evitkamalicka
7. aug 2008

petru akurat troska periem a upratujem, dnes budeme mat vecer navstevu z ktorej nie som nadsena, ale tak nech tu nevyzera jak v chlieve

petruci6
7. aug 2008

to poznam,nezavidim
malinke vecicky uz mas poprane?v com peries?rozmyslam,ze pre male kupim zvlast avivaz aj prasok

evitkamalicka
7. aug 2008

veciciky uz mam poprane a pouzivam detsky prasok Lovela a taktiez detsku avivaz Lovela

petruci6
7. aug 2008

nevedela som,ze aj prasok je lovela,myslela som,ze len avivaz,tak super a prala si na akych st? na 40 to nestaci?
kazdy hovori,ze to treba vyvarit na 90st,ale ja sa bojim,ze sa znicia tie vecicky

janula_nz
7. aug 2008

ahojte

petru tak budete mat dievcatko? som tu davno nebola, tak neviem ake su tu novinky 🙂

evitka no tebe sa to pekne krati, coskoro budes mamina. ja somtiez pouzivala lovelu ale nebola som spokojna. je to slaby prasok a ziaden flak, proste nic mi nevyslo, ked som prala ☹ ja som nikdy nevyvarala na 90 stupnov, nic.

evitkamalicka
7. aug 2008

ja som to prala na 40, lebo vsetko su nove vecicky, potom ked ich uz budem pouzivat tak budem prat na 60

petruci6
7. aug 2008

tak co poradis?este som videla,ze persil sensitive pouziva vela mamiciek,moze sa aj vanish na skvrny?

janula_nz
7. aug 2008

ja som pouzivala lovelu asi do 1roka ale potom ma to uz nebavilo lebo fakt sa to nevypralo. a to su skusenosti viacerych mamiciek. potom som ten persil sentiv zacala, to uz bolo lepsie. ten pouzivam doteraz. ale tiez mi nevyperie vsetko. napr. kakaovu zmzku na satockach malej nevypralo, co som fakt prekvapena. ale ostatne je ok.

petruci6
7. aug 2008

tak uz som mudrejsia 🙂
maly este vyvadza?

janula_nz
7. aug 2008

veru vyvadza 😅 ale teraz ho nechavam tak a len pozorujem co robi. on vie , ze to nesmie ale mozno ked si ho nebudem vsimat, ze ho to ajprestane bavit.a mozno sa mylim, ktovie. teraz ho skusam trosku 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre