Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
13. aug 2008

zuzi pekny a skaldny

petruci6
13. aug 2008

aj moj chce oranzovy,mne sa paci aj ten zeleny,ale tak bude oranzovy 😉

zuzkaprofant
13. aug 2008

mne sa paci cierno cerveny 😀 😀 inac dievcata mam probelm mam v byte tie vinne musky uz mi lezu na nervy idem daco vymysliet na nich ako ich vyhnat prec

bianca
13. aug 2008

mne uplne hrabe s oranzovej.Keby to bolo na mne tak je cele mimi v oranzovom

petruci6
13. aug 2008

zuzi ty naschval neodpovedas???????? 😠
oranzova je fajn,hlavne,ze neni ruzova,vsetkoo babske je v ruzovej a to ja velmi nemusim

bianca
13. aug 2008

zuzi na ne zabera poliat kvety s vodou kde su ohorky od cigariet.Ja som ich tak vyhnala

zuzkaprofant
13. aug 2008

ja som dala ocot teraz s purom do tanierika nech idu prec,
petruci nebudem testovat este by bolo skoro podla mna , a aj som slubila ze nebudemtestovat kym to nebude jasne blinkanim 😀

petruci6
13. aug 2008

na co chces cakat?mne uz 12dni po ovu ukazalo //
to nas chces tak dlho natahovat?

zuzkaprofant
13. aug 2008

nie petruci nechcem ale som slubila ze nebudem sa nikam ponahlat aby som potom nebola sklamana velmi

petruci6
13. aug 2008

myslim,ze to neovplynis,to sklamanie,ci si spravis teraz test,al o tyzden,pokial uz meskas,tak ti to ukaze
drzim palce a daj nam cim skor vediet,uz je na case,aby zakladatelka MA bol tehu 😉

loss
13. aug 2008

zuzka aj ja drzim palce nech si //

bianca
14. aug 2008

ahojte

zuzi plne chapem a dzime vs.40 palcov aby to bolo za //

petruci6
18. aug 2008

halo haloooooooooo 😕
zuzi no ako???????

evitka nam uz rodi?????

loss
19. aug 2008

petru ahojky 😉
bia,evi uz coskoro budete maminy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bianca
20. aug 2008

joj decka.Tak sme na vychode a tu je horucoooooooooooooooooooooooo

loss
21. aug 2008

ahojky bia boze uz 33tt ale to leti 🙂

cucuska
autor
21. aug 2008

ahojte. som tu na skok. vsetky vas pooozdravujeme, papa.
Emkia kecá : mam tata 😀 😀 😀

bianca
21. aug 2008

loss ja este stale bojim bojim ale toho strachu sa uz asi nikdy nezbavim

cucus ahojky.Gratulujeme k mama tata 😵 😵 😵

evitkamalicka
21. aug 2008

🙂

keikei
22. aug 2008

ahojte babulky 😉

aj tu vás všetky zdravím, tehulky držte sa, už sa vám to riadne kráti 😵 za chvíľu tu máme nové bábätká 😵
mamičky pevné nervy a zdravé detičky 😉 😉 😉

petruci6
22. aug 2008

dakujeme 🙂

bianca
22. aug 2008

keikei dakujeme 😵

vikitino
25. aug 2008

ahoj dievcence prave dnes osm zahajila prvyden rizikovky ...soms stastna ze sa to podarilo ale mam obavy lebo presli iba rtri mesiace po aborte beriem duphaston dufam ze bude vsetko ok

evitkamalicka
25. aug 2008

viki neboj vsetko bude ok, ak budes davat pozor

vikitino
25. aug 2008

ahoj davam pozor vy;ihujem oddychujem snzim sa zdravo jest len staleti obavy 😒 o dva tyzdne idem na kontrolu lebo dnes mi robil ultrazvuk a bola tam lenmala bodka tak uvidim o dva tyzdne
😲

petruci6
25. aug 2008

viki to je super,ze sa vam to podarilo,len sa setri a oddychuj,vsetko bude v poriadku.neboj sa keby maternica nebola pripravena na dalsie tehu,tak by sa vam to nepodarilo. Priroda vie co robi a ked papas duphaston,tak je to len dobre 😉

vikitino
25. aug 2008

joj dakujem za tvoje slova pomohli 😉

bianca
25. aug 2008

viki parada.Gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵

snazivazuzi
25. aug 2008

Ahojte 🙂

Mozem sa pridat? Cistili ma zaciatkom aprila, a teraz som v 5tt. Velmi sa o mimi bojim... Od dnes som na PN, papám dufíka, 2x denne 1 tbl. Vcera vecer som zacala spinit, vlastne som mala cerveny tenucky pásik, tenky ako vlas vo vytoku..... a aj dnes pred chvilou. Viem, bola som sprostá, ze som zacala zehlit, ale uz som vsetky saty hodila do kosa a nechala to tak. Uz lezim a oddychujem..............

Vikitino, gratulujem! Asi je nás pribeh podobny... kolko krát si mala ms od kyret? Ja iba 2x. Mám straaasne dlhy cyklus, aj 42 dnovy.. tak nevieme presne ze kt. tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre