Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
25. aug 2008

snazivazuzi jasne ze mozes.Vitaj a grfatulujem.Inak toho strachu sa uz asi nikdy nezbavime.Ja stresujem este aj teraz.Inak ja som spinila dva krat a brala som Utrogestan a Ascorutin

snazivazuzi
25. aug 2008

bianca ahoj,

joj ja sa velmi bojim aj teraz som nasla svetlohnedy vytok na intimke... ☹

emily3
25. aug 2008

snazivka viem presne co prezivas ..mala som tri potraty a ked som bola posledne teho , tiez som spinila..akonahle som zacala spinit, alebo ma len pichlo v podbrusku, lahla som si do postele a nic som nerobila...babatko je dolezitejsie. dr. mi nedprepisal ziadne lieky...maly sa udrzal a mame Miska 😉

snazivka, len lez a nic nerob, nezdvihaj tazke veci a pod...setri sa a bude to dobre. drzim ti palceky aby ste sa v maji tesili s babatka... 😀 😀

loss
26. aug 2008

viki,snazi gratulujem k babenkam v brusku zelam vam nech mate krasne tehulkovanie a velke bruska nebojte urcite su mimi OK a krasne rastu
evi 38tt jej super
bia este 2tyzdne a uz mozete rodit bez rizika suuuuper 🙂
kei ahoj davno si tu nebola
cucka Emka je sikulka uz ti musim zavolat len nejak nestiham 😔

evitkamalicka
26. aug 2008

lossik ahojky 🙂

petruci6
26. aug 2008

cau mamina,ako sa ma Nelka?

marfusaklimca
26. aug 2008

Ahojte..baby kolko cyklov ste čakali, kým ste otehotneli po MA?? Ja som prišla v sobotu z nemocky a mnžel už v nedeľu chcel "miešať" 😀 , zatial som nebola na kontrole u doktorky, ale informatívne by ma to zaujímalo, že kedy by sme mohli začať 😉

petruci6
26. aug 2008

zvycajne sa caka na 3 mrchy

marfusaklimca
26. aug 2008

😠 😠 😠 až tri?? Tak to až v novembri. Vďaka za odpoved 🙂 , asi budem rátať dni..

emily3
26. aug 2008

marfus je to individualne, po prvom potrate moj muz tiez ze ideme na to hned ( dr. nepovedal nic. inac kazdy odporuca nieco ine, tri az sest cyklov) a hned som otehotnela a mala som bezproblemove teho a mame syna Mareka...potom som mala druhy potrat, otehotnela som az po pol roku a bohuzial som mala zamlknuty...a znova som otehotnela az po pol roku a mame druheho syna...
neviem ti poveddat co je lepsie, ci cakat alebo nie... 😉

marfusaklimca
26. aug 2008

emily, to asi nevie nikto..ja sa citim až velmi dobre, nič ma nebolí, akoby som nebola prežila MA (len psychicky je to horšie), neviem, čo bude lepšie, dávať si pozor, alebo nechať to tak a ked sa podarí, tak bude..

emily3
26. aug 2008

po fyzickej stranke to nie je take strasne ale po psychickej, z posledneho potratu som sa nemphla dlho spamatat, lebo som male videla ako zije a o par tyzdnou uz nezilo, a len tak si plavalo vo mne...je mi smutno doteraz ked si na to spomeniem. dr. hovoria ze najlepsi liek je dalsie teho, a nikde nemas napisane ze by to nemalo byt dobre...
a po tom zakroku sa da rychlo otehotniet ( myslim si ze ked sa citis dobre a dr. ti nic nepovedal mozno by to za pokus stalo.... 😉

marfusaklimca
26. aug 2008

Emily, dakujem za info, pomohlo mi to..
Je mi ľúto, čo sa ti vtedy stalo, muselo to byť hrozné..ale detičky máš krásne 🙂

emily3
26. aug 2008

drzim palceky aby ste sa tesili z dalsieho zdraveho krasneho babatka 😉

marfusaklimca
26. aug 2008

Dakujem

bianca
27. aug 2008

ahojky

marfusa my asi na 4 cyklus sme zacali ale dr. mi to dovolil po povej mrche po kontrole sonom

loss
27. aug 2008

caute ciky 🙂
petru Nellka sa ma fajne cely den sa necha nosit na rukach inak place ako by som ju drala z kozky 😔 aj spat by tak chcela
evi ahojky uz si v cielovej rovinke
bia 🙂
marfusa aj my sme snazikovali po prvej mrche no tehu som ostala po roku

bianca
27. aug 2008

loss nemate nove foto?

snazivazuzi
27. aug 2008

marfusaklimca,

ja som potratila koncom marca, 2x som dostala ms, potom sme sa zacali snazit a na prvy sup som otehotnela, teraz som v 6tt 🙂.
Podla mna to je fakt individuálne. Mozno niekto otehotnie az 6mes po zákroku a potrati, druhá zas otehotnie hned po zákroku a dieta donosi.... a to isté sa moze stat aj v opacnom pripade...
Kazdopádne by som ti radila pockat aspon tych 6 tyzdnov kym prvá mrcha po zákroku pride a az potom snazilkovat 🙂

marfusaklimca
28. aug 2008

Snaziva....dakujem a zároven ti gratullujem. Chodíš do NZ ku gynekol.????

loss
28. aug 2008

bia mame no nemam cas pridat snad dnes vecer 😉
ako sa drzite?

bianca
28. aug 2008

loss drzime sa ako sa da

loss
31. aug 2008

bia uz to nie je tak vela a potom si malinke zacnes uzivat 🙂

bianca
31. aug 2008

ahojky.Lossik uz aby to bolo.Ta nasa potvora v mojom bruchu so mnou cvici uz teraz.

loss
1. sep 2008

a bude este len ked sa narodi 😵

bianca
1. sep 2008

tak uz sme v CR a Peter nastupil na nocne takze som zasa sama.Inak dnes sme koncne boli objednat kocik

fyalynka
4. sep 2008

Ahojte baby... mozem sa sem pridat? Ja som bola vcera u dr. a povedal mi, ze malicke nerastie,
rastom zodpoveda tak 8tt. a ja by som mala byt uz v 11tt. ☹ 😢 Vobec tam nie je akcia srdiecka,
takze mi povedal, ze sa mam pripravit na tu najhorsiu moznost...bud pride k spontannemu potratu,
alebo mi malinke "zoberu" v nemocke 😢 Dal mi dva tyzdne, nasadil mi "Duphaston", ale neviem,
ci to ma vobec nejaky vyznam?! 😖 Skor sa bojim, aby to neskomplikovalo nejako moje zdravie???
Babenky, prosim vas, ako to prebieha, myslim ten zakrok v nemocke, nemam ani potuchy a mam
z toho strach!!! 😔

bianca
4. sep 2008

fya hlavu hore.Este to nie je iste.Mne nedali ziadnu sancu a hned ma poslali do nemocky.Skus sa obratit na baby priamo v teme MA

keikei
4. sep 2008

ahojte babulky 😉

fyalynka, je mi ľúto toho čo zažívaš. tým istým som si prešla aj ja. tiež mi v mojom prvom tehu malinké nerástlo, akcia srdiečka nebola žiadna. musela som ísť na kyretáž. neboj, nie je to žiadny hrozný zákrok, trvá pár minút. v nemocke budeš deň, maximálne dva. o svoje zdravie sa nemusíš báť. ja som mala tiež obavy, aby mi "tam" niečo nepoškodili, a pozri už mám krásne dve dcérky 😉
tak neboj, určite sa vám zadarí na najbližší pokus, držím palce. a možno na najbližšej kontrole vás mimko prekvapí a bude aj akcia srdiečka, aj také prípady poznám 🙂

bianca, bože ty už si 35tt? ako to letí, ako sa máš? pohlavie stále odolávate? budete mať prekvapko?

bianca
4. sep 2008

keikei ahojky.POhlavie nevieme lebo som asi fakt dementna a zabudla som sa opytat 😅 teraz mi uz sono robit nebude takze prekvapko 😀 ono je to uz aj tak jedno hlavne nech je uz vonku lebo sa s toho cakania zblaznim 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre