Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
4. sep 2008

bianca, ja si aj tak myslím, že to je najkrajšie, keď nevieš čo to bude. ja som mala obe babulky tak, fakt je to krásny pocit, čakať čo ti povedia. aj keď nám to bolo tiež jedno, čo to bude. a obe nás prekvapili riadne, pokaždé sme "očakávali" podľa výpočtov chlapca 😵
neboj, už to utečie ani nebudeš vedieť ako 😉

evitkamalicka
4. sep 2008

ahojte kocky 🙂

bianca
4. sep 2008

joj uz aby to bolo

evi ahoj 😀

evitkamalicka
4. sep 2008

bia tak ako?

bianca
4. sep 2008

evi dobre 😀 😀 😀 Za chvilku ideme po kocik ale Peter chudak este spi.Strasne mi ho je luto ze musi vstavat skor

evitkamalicka
4. sep 2008

uz sa tesis co? ja som sa tiez strasne vytesovala ked nam dosiel a som sa s nim prechadzala po byte jak sibnuta

bianca
4. sep 2008

sak ja sa na to aj chystam.Este ze mame bezbarierovy 😀 😀 😀

fyalynka
4. sep 2008

keikei, bianca --- dakujem vam za podporu 😉 Zajtra rano idem do nemocky este k jednemu
dr., tak som zvedava co mi povie on a odporuci... Som z toho nervozna, hlavne to uz chcem
mat za sebou... 😔
Inak bianca drzim paste, aby tych poslednych par tt bolo vsetko ok, nech sa narodi zdrave
"prekvapenie" 😵

bianca
4. sep 2008

fyalynka dakujem.Zajtra napis co a ako

snazivazuzi
4. sep 2008

ahoj fyalinka,

ja som mala MA koncom marca. Plod sa prestal vyvijat, uz ani akciu srdiecka nevideli, ale nechali si ma v nemocke a brala som 2x denne duphaston. Po tyzdni na kontrolnom uzv sme videli uz len prázdny vacok a este v ten den ma vycistlili. Behom piatich sekund zaspis, zákrok trvá pár min. a po 20-30 min si uz v posteli a mozno uz ani spinkat nebudes. Horsie to je z psichyckej str. Musis byt silná, ja som preplakala celé dni a tyzdne, ale preslo to. vsak vies.... co boli, preboli. Teraz som v 7tt a moc sa o mimi bojim, neviem sa dockat uzv, kt. bude v pondelok. Pockala som dva cykl a zacali sme sa snazit. Este tento rok mozes byt tehulka, neboj, vsetko dobre dopadne. 🙂

keikei
5. sep 2008

ahojte babulky 😉

ako sa máte? evitka, ty budeš tuším prvá maminka 😉 ako finišuješ?

zuzi, prajem ti aby bolo toto tehu v poriadku a mohla si sa naplno tešiť 😉

fyalinka, a ty ako? napíš ako si dopadla, myslím na teba ...

bianca
5. sep 2008

cafte.Tak ako dnes?My po poradni a nadalej klud.rezim.Dalsia poradna za 14 dni 😎

Keikei ako babulky?

bianca
6. sep 2008

babusky kde ste?

keikei
7. sep 2008

ahojte 😉

bianca, babulky dobre. Tatianka sa teší do škôlky, už aj dnes by šla keby sa dalo 🙂 teraz spí a Natálka pozerá telku, svoju stanicu. majú to akési vymenené 🙂
ty čo nové, ako víkenduješ? aj u vás je tak krásne ?

bianca
7. sep 2008

keikei tisko zavidim.Ja vikendujem standartne.V posteli.Kym sme v Ostrave tak aj dodrzujem klud.rezim 😀

keikei
7. sep 2008

bianca, no deň sa nám pokazil. Tatianku dva krát prehnalo, nič nechce jesť, len leží, teraz zase spí a má aj horúčku. ráno sa aj povracala, ale myslela som, že len jej zle sadlo jedlo. takže do škôlky zajtra nepôjde. a dúfam, že to nechytí aj Natálka. takže takto trávime krásnu slnečnú nedeľu. doma. tiež máme kľudový režim 😀

a čože sa chystáte niekam preč z Ostravy? len si užívaj kľudový režim, kým sa ti dá, už dlho nebude 😉

bianca
7. sep 2008

to mi je luto. ☹ ☹ ☹

no teraz pravidelne jazdime domov na Slovensko a este sa chystame aj teraz v septembri.No som optimistka 😀

loss
7. sep 2008

caute babule
evi uz coskoro rodiiiiis HURA
bia a ty o mesiac teda ubehlo to vsak 🙂

bianca
7. sep 2008

loss uz nech je von

loss
7. sep 2008

uz bude coskoro aj ked tento mesiac bude najdlhsi ale uzi si ho este 😵

bianca
7. sep 2008

hej este planujeme ist domov na pra dni 😉

loss
7. sep 2008

tak to ti ubehne ako voda 🙂

bianca
7. sep 2008

hej len dufam ze neporodim dakte v Lipotovskom Mikulasi lebo to je Petrov tip 😀

bianca
9. sep 2008

tehulky kde ste?

loss
10. sep 2008

neva pridem ta pozriet do porodnice 😀

bianca
10. sep 2008

ok tesim sa.Si budem musiet zistit pre istotu kde sa nachadzaju nemocnice po trase do BJ 😀 😀 😀

kubko
10. sep 2008

Caute babulky a drobci ako sa mate? Po dlhej dobe mame zasa net, lebo uz sme dokoncili strechu a opat mame na nej mikrovlnku, tak sa ukazem castejsie...

Co mate nove? My mame 6 zubkov, uz tri mesiace necelych 7 kg a tesime sa zo zivota, toto je uzasne obdobie.... Hanuska lozi, uci sa stat, rehoce sa ked padne na zadok, je uzasna .... Koncom augusta sme boli v slovenskom raji, bolo to uzasne, az raz budem mat cas, tak hodim aj fotky, hlavne ako nasa bambulka spinkala v krosnach a ako bola pri konikoch, mam z nich strasnu radost..... Dokonca sme sa viezli aj na lanovke na jednosedacke. Hanka sedela ako pat penazi a povedala len cece prvy raz taketo slovo a drzala sa ako repic. Bola som v siedmom nebi....

Kocky inak teraz davaju na STV 2 v utorok o 20,00 uzasny dokumentarny serial Odysea zivota o tehotenstve od zaciatku az po neviem ake obdobie a je to uzasne spracovane az som plakala.... Nepozerali ste to niekto? Lebo mam v tom trochu zmatok teraz mali davat druhu cast, ale minuly tyzden v utorok namiesto toho davali film o Docolomanskom a davali na druhy den reprizu prvej casti. Aj som si to nahrala, ale trubke podarilo sa mi na to nahrat ordinaciu v ruzovej zahrade, tak som o prvy diel prisla, tento diel si uz strazim ako oko v hlave. Ked som ju pozerala tak hovorili, ze v prvej casti si vysvetlime bla bla bla a vsade v programoch je napisana druha cast, tak teraz neviem kolku cast vlastne davaju a ci som o nieco prisla. Nevideli ste to niekto a neviete mi povedat?

loss
11. sep 2008

bia takze sa stretneme v porodnicu uz sa tesime s Nellkou na teba aj drobceka 😀

bianca
11. sep 2008

ahojte

lossicek jasne 😀 aspon vas konecne uvidim

keikei
11. sep 2008

ahojte babulky 🙂

kubko tak máš toľko krásnych zážitkov 😉 teším sa, že Hanka je také dobré bábätko a že vám robí samú radosť 😵 Naozaj sú teraz tie bábenká také najmilšie, keď už vedia džavotať a prejavovať sa. zúbkov máte viac ako my, Natálka má iba tri, zato v kilečkách sme popredu zas my, máme necelých 8 kg.
konečne aj nám už lozí, behá v beháku, ale najradšej je keď je vonku z beháku, niekto je stále pri nej a len lozí a stojí a chodí za ruky .... 😵 no ale je stále taká jedovatá, uplakaná až hrôza. zrovna dnes som bola z nej celé doobedie dosť na nervy. teraz spinká, tak naberám nervy na zbytok dňa. ale máme z nej radosť aj keď sa toľko jeduje, uvidíme čo z nej vyrastie 🙂
ten program čo spomínaš som nepozerala, verím že to musí byť super, tiež by mi bolo asi do plaču. to asi všetkým maminkám čo si tým prešli, veď nie je nič krajšie 😵

bianca a odkiaľ vlastne si, z ktorého kúta Slovenska?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre