Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

bianca
11. sep 2008

keikei hned za rohom s Bardejova 😀 😀 😀

myounghee
11. sep 2008

ahojte 🙂
neviete mi nahodou poradit? ja som mala kyret koncom jula ( 29.7),, a to som teraz mala prvy menz. Teraz mi akurat koncil. A dnes ako sme sa milovali s manzelom sa nam podarilo naplno 😅 . huhh tak ale teraz este neni sanca otehotniet vsak? Trocha mam obavy ale inac by som sa tesila, hlavne so scasnym koncom. Fyzicky som v poriadku, zevraj a aj menzes bol normalny. Dakujem za odpovede 🙂 a drzim kazdemu palce 😵

bianca
11. sep 2008

a mala si kontrolu po menzese u dr?No teoreticky by si nemala mat plodne dni

myounghee
11. sep 2008

😒 nemala. on mi iba povedal, ze koncom oktobra mam ist pre tabletky (asi duphaston) a potom mozme otehotniet. On hovoril ze by bolo dobre pockat 3 mesiace a potom mozem hned otehotniet

bianca
11. sep 2008

no mala by sa skontrolovat sliznica.A budete sa snazit?

myounghee
11. sep 2008

to vazne neviem.... mam taky pocit ze uz som nato pripravena. A ako vidim ani manzel sa toho velmi neboji. preto neviem ci mame este pockat alebo nie. Citala som ze ze vela zien otehotnelo hned po 1 menz. alebo po 2 menz. a dnes uz maju pekne deticky. Tak ale to je individualne, neviem ci mate taketo skusenosti 😅

snazivazuzi
11. sep 2008

Ahoj myounghee,

ja som mala kyret 07.04., mala som 2x ms a potom sme sa zacali snazit. Podarilo sa to na prvy sup a veeelmi sa tesime 🙂 ale aj bojime... minule som potratila v 9tt, a ani teraz to nie je bezproblémové, spinim, raz za cas... sice nie kazdy den, ale predsa. Uzivam duphaston 2x denne aj ascorutin. Inak vsetko OK. Som na riziovom a oddychujem.
ak sa uz na to citis byt pripravená, tak do toho! 🙂 Tvoja maternica je teraz cistucká, cerstvo vycistená, sanca na otehotnenie je dost vysoká 🙂 Vela stastia!!!

bianca
11. sep 2008

myounghee budem veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi silno drzat palceky aby sa vam co najskor podarila mala zubrienka 😵 😵 😵

snazivazuzi gratulujeeeeeeeem.Krasne 9 tt a musim ta sklamat ale toho srachu sa my asi uz nikdy nezbavime.Ja som tiez spinila a brala rovnaku liecbu ako ty a vsetko je super i ked i teraz este bojim a bojim

loss
11. sep 2008

baby my sme mohli snazikovat hned po prvej mrche a ak sa xitis v poriadku tak sa snazit mozete a priroda je velmi mudra a zariadi to sama takze len snazte a snazte drzim palce

bianca
11. sep 2008

tak tak.Priroda to vie najlepsie 🙂

myounghee
12. sep 2008

ahojte 🙂 , vcera som tu uz nemohla pisat, lebo som v praci a je toho velmi vela. Dakujem vam za odpovede a povzbudenie 😵 . Takze uz tomu nechame volny priehech a uvidime ako to bude.
Dzim VAM palce aby sa vam narodili zdravucke deticky 😉 vsetko bude urcite v poriadku, len treba mysliet pozitivne... 🙂
Loss a ty si potom nemala ziadne problemy?

loss
17. sep 2008

ja som mala problemy cele tehu ale zvladli sme to bala som sa cele tehu a som stastna ze je Nelly uz na svete dieta je zazrak a najkrajsi dar
drzim palce nech sa vam to podari co najrychlejsie a zelam len a len vesele velke brusko bez problemov

skorvankova
17. sep 2008

ahojte som tu prvy krat, Ma som mala v aprili a pockali sme dve mrchy a na prvy krat sa nam to podarilo, momentalne som v 13 tt a so stastna, v 5tt som spinila tak som bola v nemocnici uzivala som utrogestan, ascorutin a duphaston, od vtedy je vsetko v poriadku v 10 tt som mala robene sono a vsetko bolo ok. Stale mam vsak strach z MA, vobec nic mi nie je ani neviem ze som tehotna. Stale sa citim rovnako. Bojim sa kazdeho pichnutia, vytoku.

bianca
18. sep 2008

skorvankova gratuljem k tehu 😵 😵 😵 aj ja som spinila a stresujem stale.Uz som tu pisala a napisem este raz.My co sme si presli takym utrpenim sa tohto strachu asi nezbavime 😉

skorvankova
18. sep 2008

bianca dakujem, aj ja sa s toho tesim, Vam sa to uz krati, vsak? Neviem s kym by som sa mohla pordit, je zlty vytok v tehu normalny, niekedy je biely niekedy zlty. Drzim ti palce.

bianca
18. sep 2008

skorvankova daj si mimisko do pasu.Ono je to ovela lahsie ked vidis ako ti TT ubiehaju.
Inak vytok je vraj ok pokial nezapacha a nesvrbi.
a hej krati sa nam to ale uz by som bola najradsej aby bolo vonku lebo sa len pozorujem ako magor

skorvankova
18. sep 2008

bianca co to znamena aby som si dala mimisko do pasu? Aj ja sa stale pozorujem, napriklad ked idem na vecko vzdy je tam strach, ako to bude vyzerat na toaletnom pap. Mas tu aj fotoalbm idem si to skusit pozriet, boleli ta aj krize? Kolko si zatial pribrala, lebo ja ani 1 kg.

bianca
18. sep 2008

no v nastaveni si nastav poslednu mrchu aby ti naskocili tt.Inak ja mam +10 kg a krize bolia strasne.Inak ja som tiez cumela na toaletak

loss
19. sep 2008

bia 38tt super

zuzka_w
22. sep 2008

Dnes som sa táááááááááák strašne tešila, išla som prvý krát ku gynekologičke, som v 9 týždni, takže som sa vytešovala aké veľké bábo uvidím a zrazu šok ..... gynekologička nemohla žiadne bábo nájsť, bol tam iba nejaký prázdny gestačný vak ..... okamžite som musela absolvovať ďalšie vyšetrenia v ružinovskej poliklinike a diagnóza znie : missed abortion ............ V živote som pred tým o niečom takom ani netušila a to mám už 2 krásnych veľkých synov ..... Tie čo ste to prežili asi poznáte moje pocity ...

skorvankova
23. sep 2008

zuzka ja som to tiez prezila, bolo to moje najhorsie obdobie zivota, ale neboj sa musi byt silna a venovat sa svojim detom, aby s zabudla na tu dusevnu bolest, ani sa nenazdas a budes v tom opat ako ja . Drzim palce.

loss
24. sep 2008

zuzka to mi je luto ja som tym presla 2x a do tretice mam moju nadhernu dcerku viem ako sa citis a ake prazdno v tebe ostalo chce to vela sil drzkaj sa

evitkamalicka
26. sep 2008

takze nesiem spravicky od Bianci

Celemu svetu oznamujeme, ze sa 25.9.2008 o 10:45 narodila Barborka Hudakova, meria 49cm a vazi 3250g

petruci6
26. sep 2008

Bianca GRATULUJEMEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😅 dalsia baba do partie,sme zvedave na fotecky,len sa opatrujte babulky a pridi sa nam ukazat 😉

loss
26. sep 2008

evi a uz si na rade Ty 😉

petruci6
26. sep 2008

aj Lubik9 by mala teraz niekedy rodit,kam zmizla?

loss
26. sep 2008

vazne tak uz sa tesim na nove babenka a stastne maminky 🙂 a na Vianoce si mamula aj ty supeeer

sonet
29. sep 2008

Ahojte, verim, ze som sa prihlasila do spravnej temy, ale myslim, ze vy, so svojimi skusenostami mi budete vediet poradit. Som tehotna a podla MS by som mala byt v 10tt. Pred 4 rokmi som mala misset. Na poslednom ultrazvuku som bola dnes(mala som ich urobench doteraz 4). Podla ultrazvuku ale moje tehotenstvo je 6+5. Lekar mi vravel, ze sa to moze stat, ze som otehotnela neskor, ako som mala ovulaciu. Plodovy vak je ale prazny, aj ked vzdy z kontroly na kontrolu narastie(zodpoveda 6+5,ako som pisala). Rovnako HCG narasta. Lekar mi povedal, ze nakolko plodovy vak je pravidelny a ja nespinim, nekrvacam ani nemam bolesti podbruska este pocka jeden tyzden...Myslim, ze sa z toho zblaznim. Prosim vas, poznate niekoho, mali ste podobnu skusenost, ze v takomto tyzdni po opakovanom ultrazvuku sa predsa len plodik objavil? Mam uz pomerne vysoky vek(41), aj ked lekari to neberu tragicky, ale ja si myslim, ze toto je moja posledna nadej na babatko...

zuzka_w
30. sep 2008

Ahoj sonet, don´t worry, ja mám 42 rokov, nie si najstaršia 😉 Tiež som mala minulý týždeň MA v 9 tt a budeme to skúšať ďalej. Mám už dvoch veľkých synov (16 a 20 ), ale ešte veľmi chceme jedno bábo, snáď ešte nie je až tak neskoro. Gynekológ hovoril, že dnes je bežné mať dieťa po 40-ke, tak dúfam, že sa nám to ešte podarí. To s tým prázdnym plodovým vakom ti bohužiaľ neviem poradiť, pre mňa bol MA niečo totálne nové, nikdy som o ňom ani len nepočula. Ale verím, že sa ti to podarí, neboj, držím päste.

loss
30. sep 2008

mila sonet prazdny plodovy vacok moze znamenat vselico moze byt ze babo sa este len vivija ale to vy si musela byt tehu tak ako pises max.6-7tt v 10tt vy malo byt vidno babo a aj akciu srdiecka je mudre ze doktor este chce cakat niekedy si da male na cas ale ak po tyzdni nenastane ziadna zmena plod sa prstal vyvijat v skorom stasiu tehu ☹ a to je velmi smutne lebo ide o missed
neterba sa vzdavat a treba verit ze babo sa ukaze a vsetko bude Ok
ja mam 35r.menej ako vy dve ale missed som mala 3x a dnes mam nadhernu dcerku
takze baby nestracajte vieru stoji o to bojovat kazde rano ked sa pozriem vedla seba na moju spiacu Nellynku dakujem bohu ze mi ju dal a som stastna ze sa nam to podarilo
drzte sa budem na vas mysliet
sonem dufam len ze tvoje spravy o tyzden budu vesele

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre