• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
marus, co blaznis, to musi byt skorej ako do decembra...
22. máj 2007 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marus musí to byť úplne iné a iné to bude určite :grinning: :grinning: :grinning:
dnes som si kúpila tehu nápoj a je mňamky aspoň niečo iné ako len voda a má veľa vitamínov
22. máj 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emi, to faaaaaaaaakt? :astonished: :sweat_smile:
22. máj 2007 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Marus, babo ti v kartach fakt vychadza, tak si myslim, ze to bude skorej...
22. máj 2007 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, ako sa mate?
a tebe cucuska gratulujem a tesim sa velmi s tebou :wink:
22. máj 2007 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka :sweat_smile:

Janninka, ahoj :slight_smile: Včera tu bola normálna žurka, ktorú zorganizovala cucuška, sme sa tu radovali z jej dvoch // :slight_smile:
22. máj 2007 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janninka ďakujem veľmi pekne :grinning:
22. máj 2007 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ci teda precitat co ste vcera popisali :grinning:
a cucus, kedy ides k doktorovi?
22. máj 2007 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vo štvrtok idem si pre PNku už som mu volala a objednal ma hneď na štvrtok
22. máj 2007 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze budes aj z domu konikovat :grinning:
ja som tiez PN, nuda doma poriadna, ale aspon ze mam vychadzky :sweat_smile:
22. máj 2007 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
budem to určite a inak 04.06. máme ísť do Tatier ešte neviem ako to spravím asi zdrhnem :sweat_smile:
22. máj 2007 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odvazis sa? ale to je nedela, vsak? to snad ziadna kontrola vtedy nepride :wink:
22. máj 2007 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janninka mala si už kontrolu čo si na PNke???
22. máj 2007 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemala a som PN od stvrtku.
22. máj 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence, hneď je tu veselšie, cucus tu vliala pozitívnu energiu.... :slight_smile:
emma, tebe pri mojom poslednom veštení nevyšlo bábo, len nejak veľa mužov v mojom okolí...nevieš čo to môže byť?

maruška, to mi je ľúto, že tam bola len jedna palica....neboj, bude to len lepšie, každým dňom si bližšie k dvom paliciam....
22. máj 2007 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuska, ja som bola na PN vyse dvoch mesiacov, kontrolu som nastastie nemala ani jednu, no ale ktovie... :wink:

Tribitka, ahoj, no nic, zivot ide dalej :slight_smile:
22. máj 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: ahojky moja.... no s tým zdrhnutím by som to nejako neriskovala... :slight_smile:

Inak ahojte babulky.... dnes tu budem pomenej. :unamused:
22. máj 2007 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ako, máte ako?
22. máj 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola po MA na PN takmer celý mesiac...nikdy ma nikto nebol kontrolovať....vv :wink:
22. máj 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoška je na PN už 5 mesiacov a tiež kontrolu ešte nemala. Myslíte, že oni vedia diagnózu predtým ako idú na kontrolu?
22. máj 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale zbytocne riskovat by som nechcela kontrolu, ale ja by som na to aj tak nemala nervy,dodrziavam radsej vychadzky :sweat_smile:
22. máj 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babule: na kontrolu chodí sociálka. Každý mesiac dostávajú výkazy PN pacientov a na základe toho, chodia na kontroly. Každý revízny lekár, má pridelený okruh pacientov s diagnózou.To je spracovávané databázovo za jednotlivé kraje... Takže áno, diagnózu vedia.
Takže ak nepríde za 5 mesiacov nikto, môže sa stať, že práve v 6 mesiaci niekto príde. Je to individuálne.
Potom sú s tým poťahovačky na sociálnom úrade, aj kôli dávkam....

Takže veľmi by som to neriskovala....
22. máj 2007 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
takže to znamená že by nemala prísť viete my tem ideme na 5 dní :sweat_smile:
22. máj 2007 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus, tak to je velky risk 5 dni podla mna :confused:
22. máj 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: keď pojdeš k dokimu, tak mu povedz, že sa chystáte na dovolenku, a že sa ti to bude kryť s PN kou....
to že by nemala prísť je len fakt v rovine, že by nemala, ale môže.
22. máj 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásny den všetkym buducim maminám....rada by som sa pripojila do vašej diskusie o PN-kách . Z vlastnej skusenosti môžem povedať ,že počas troch rizikovych tehot. som nemala ani raz kontrolu a vlastne ani nikto z môjho okruhu kamošiek ,ktore boli na rizikovom.Na socialke vedia o vašej diagnoze a vraj preto nechodia na kontroly už len z hladiska ,že tehotna žena nemôže byť ukolovana na presne hodiny-vychadzky.Takže babulky je to len a len na vas či to striktne dodržať ,alebo na to kašlať a dopriať si vzduch ,ked budeme mať na to chuť... :slight_smile:
22. máj 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teraz vám pokazím štatistiku ja som bola na PN ešte iba dvatýžden akurát prešla možnosť kontroly zo zamestnávateľa na sociálku a prišli ma pozrieť. Bolo to v piatok o 9:55 a od 10:00 mám vychádzky. Takže neviem, tiež som si myslela, že načo by chodili kontrolovať tehotnú......no a vidíte.
22. máj 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante ,to ma mrzí no ja som fakt počas troch tehot. kontrolu nemala a ani moje kamošky . A myslím si ,že sa treba dohodnuť aj s lekarom... Vynimky potvrdzuju pravidlo...pekny deň :slight_smile:
22. máj 2007 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj ešte som zabudla prvých 10 dní ta Cucuš má nárok prísť skontrolovať zamestnávateľ a potom už iba sociálka. Ja som bol v podstate rada, že sa k nám vôbec dostala. Mám na myslim do dvora. Lebo my máme veľkú plechovú bránu a nemáme zvonček. Ten nemáme kvôli ocinovmu zamestnaniu, to by sme mali stále niekoho otravného na bráne. Zato máme dva biologické zvončeky - Chániu a Pifíka. Tí aj poštárku idú zožrať spoza brány :grinning: , a keď vrieskajú a nepoľavuje intenzita, tak viem, že tam niekto stojí :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale zas na druhej strane od vtedy tu nikto nebol :slight_smile: , takže neviem ako to je. Možno si poznačila tá kočka čo u mňa bola, že ma doma našla a ko mám vychádzky. Aj keď jednu susedu boli vraj skontrolovať v sobotu o 13:00, ale to sa mi už zdá divné, lebo aj ľudia zo sociálky majú podľa mňa klasickú pracovnú dobu, tj pondelok až piatok.
22. máj 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok