• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
autor
mm1 ty si naša vševediaca bambuľka. asi to vyriešim z dovolenkou
22. máj 2007 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ho asi zmením na Laura
kei tehu si este neuzivam, pretoze aj ked nevraciam, zaludok mavam velmi casto na lade, a vsetky negativne stavy, ktore sa objavuju tehu, tak ja ich mam...ale len dufam, ze este par tyzdnov a vsetko bude ok...
kei urob foto a daj do albumu

Cucus, Martinko a Emka, to je pekne....

janula, teraz je na rade svetluska a evelyin
keikei no nechce sa mu moc odist, dufam, ze nepojde :zipper_mouth: ale odvcera mam taku super naladu :wink:

aj mne sa zacina pacit meno emma. ale necham to na muzika , nech on vyberie potom :slight_smile: ak by som teraz dala emmu, tak by sa volala ako ta hlasatelka emma tekelyova :wink:
autor
evelyn ešte nezačala špiniť musím ju nabonzovať a ona tak 3 dni pred mrchou špiní. Zatial nič jaaaj to budú dvojičky
emma už som dopísala
22. máj 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus dakujem ti, snad to bude aj so mnou a 007ok :slight_smile:

mm ahoj moja.nemate cestu okolo nas zeby ste s a uz konecne zastavili? :sweat_smile:
22. máj 2007 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja sa chcem stretnúť zorganizujme to stretko
22. máj 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janula: no januš teraz nie. teraz mužík šprtá na skúškajdy. až v júni niekedy, ale dám vedieť :slight_smile:

emma: takže teraz nie ja????? :frowning2:

cucuska: no dá sa i dovčou, ale dá sa i inak..... :slight_smile: povedz dokimu.
22. máj 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik bodaj by si mala pravdu so svetluškou aj s evelyin :slight_smile: možno prídu obe naraz :dizzy_face:
neboj, za pár týždňov to prejde, mne to tuším presne koncom 12tt prestalo. a teraz je to fajn. no foto dám, len mi s tým musí pomôcť manžel, ja tam tie fotky neviem hodiť. z foťáku do pc a tak. ja som taký laik v týchto veciach :frowning2:

janulka: tak 007 sa volá tekely? a možno ozaj neodíde, trošku nenápadne zapracuj a určite nikam nepôjde. veď to je len na jeho rozhodnutí, či od niekoho má vyslanie?
22. máj 2007 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucus no laura je krasne meno :grinning: a to nehovorim preto, ze moja je laurita. to som uz mala vybrate od mojich piatich rokov a aj sa mi to splnilo :sweat_smile:

aj ja sa chcem stretnut , lenze to nesmie byt moc daleko :confounded:
22. máj 2007 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1 ty uz teraz na tom pracujes budes uz junova, ja som myslela kocky, ktore este mozu byt maj...
22. máj 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som sa rada stretla, len asi mi to nevyjde :unamused: neviem ako by som si to zariadila. ale keby to bolo blízko Trnavy, to by šlo :grinning: ale zas asi iným nie, ťažko to zosúladiť :frowning2:
22. máj 2007 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei ee nevola sa tak. to ja sa tak volam . preto hovorim, keby som ju mala mat teraz, tak je po mne :slight_smile: je to vyslanie ale on to nemusi zobrat. ale chce stavat dom, tak preto tam ide. no uvidime.

mm nevies mi poradit, ako sa dostanem z hlavnej v ba do gyn-fivu?
22. máj 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm: ako hovorí emik, aj ty sem čoskoro prídeš, veď ešte ste len začali :grinning: neponáhľaj tak rýchlo :grinning:
22. máj 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
poviem vo štvrtok to na neho vybalím

no mohli by sme to nejako naplánovť čo vy na to???
22. máj 2007 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka, prepáč :slight_smile: ja len, že väčšinou sa dáva priezvisko po otcovi :grinning:
no som zvedavá, čo spraví. je to ťažké, aj peniaze sa zídu aj sa ťažko odchádza. ale zas na druhú stranu, keby predsa šiel, tak by to overilo váš vzťah :wink:
a dom je super, aj ja by som raz chcela :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei aj ja by som sem chcela patrit cim skor. to sa hovori,neponahlaj sa tak rychlo :slight_smile: ale ja sa ani nemozem ponahlat, lebo mam prekazky nejake, co musim riesit

ale s tou evelin a svetluskou mam tusenie, ze budu tehu :pensive:
22. máj 2007 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuš ja som z toho istého dôvodu menila chlapčenské meno. Chcela som Miška, ale Michala je 29.9. a podľa MK mi termín vychádza na 29.10. a podlľa dokiho ešte skôr na 24.10. tak sme ho zmenili na Viliama. To by som mu nemohla urobiť, aby mal v priebehu 30 dní oba sviatky. Ale aj tak je úplne najhoršie keď sa narodí bábo na vianoce dostane meno Adam alebo Eva, to je ako za trest.
Ako si tu s vami píšem drobec ma začal "štekliť" len neviem či protestuje alebo súhlasí :sweat_smile:
22. máj 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no sú nejaké návrhy na stretko???
22. máj 2007 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska, ako si to povedala manzelovi? :slight_smile: Asi si to už dnes písala, som lenivá hľadať to. :sweat_smile:
22. máj 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som na stretko musela s laurikou prist lebo ona sa odo mna ani len nepohne v poslednom case. tak este niekde okolie nz az ba by to slo. navrhnite nieco :wink:
22. máj 2007 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka verím, že aj ty sa dočkáš. pomaly ďalej zájdeš sa hovorí. určite si daj najprv všetko do poriadku a potom to príde, uvidíš :dizzy_face:
aj ja si myslím, že sa rýchlo pripoja :grinning: je to len otázka času, ako vo všetkom :dizzy_face:

lante odkedy cítiš "šteklenie" ?
ja si myslím, že Viliam je krajšie ako Michal :wink:
22. máj 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa vam trosku pochvalit , odvcera som profesionalny rodic konecne a mam nato aj papier :grinning: takze ja oslavujem akoze ale na tu pravu oslavu cakam na 007 a na vikendik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. máj 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuška okolie Trnavy :grinning: ale to asi naozaj nezladíme ľahko, aby to všetkým vyhovovalo :unamused:
22. máj 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei, tá 16 je taká pekná. Cítiš už aj pohyby? :slight_smile:
caute kockule, ako sa mate?

cucus - uz grckaaas moja? :grinning: .
keikei to ano , pomaly dalej zajdem :slight_smile:

viliam znie tak kralovsky, aj mne sa to meno paci. take urodzene :dizzy_face:
Aj ja chcem prist na stretko, ale najblizsie sme na SVK na konci Oktobra :angry: ...ale myslienkami tam budem s vami :wink:
22. máj 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka tak gratulujem k tomu krásnemu papieru :dizzy_face: a na to treba nejaký papier? moc sa do tejto oblasti nerozumiem :pensive: je to niečo iné ako adoptívny rodič?
22. máj 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
svetlus, vilka vitajte :slight_smile:

ako sa mas tehulienka vilka? :sweat_smile:
22. máj 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok