• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
mm ale naplanujeme stretko v ba, ok? ja aj tak nemam co robit, takze ziadny problem.
22. máj 2007 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka: súhlasím s tebou, zmeň pas :grinning: Vilko a Adelka je krajšia dvojica mien :wink:
prosím pošli mi ten kalendár, a sú tam aj iné mená ako v našom klasickom? aj tak pošli, ďakujem :wink:

mm: ani Tomáško ma akosi neupútal. tiež som rozmýšľala, že by mohli byť obaja na T, ale moc výberu nie je :frowning2: celkom sa mi páči Timotej, ale nemohli by mu hovoriť Timo, to by ma fakt štvalo :grinning:

mimima: bohužiaľ to neviem, ale môžem sa jej najbližšie spýtať, aké majú RH. dám ti vedieť potom. neboj, ako vravíš, medicína je pokročilá :dizzy_face:
22. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre, tak ste ma presvedcili...tak bude Vilko alebo Adelka :dizzy_face:

Babulky, my asi nechceme vediet pohlavie...volakedy som to velmi chcela vediet, ale odkedy sme tehu opat...chcem prekvapko :sunglasses:
22. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janninka...poslane...Keikei...uz sa na tom pracuje :wink:
Je to menny kalendar vsetkych SVK mien...teda aj tych, ktore v kalendari nie su :dizzy_face:
22. máj 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei: a co Tobias??????

vilka: správne Vilko a Adelka :slight_smile: a to vydržíš 9 mesiacov? no ja by som nevydržala....

cucuska: ty budeš mať princa Martinka na hrášku :slight_smile:
22. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka posli aj mne prosim ta, niekedy sa to zide :slight_smile:
22. máj 2007 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka aj deti budú rady, uvidíš, keď poviete Vilkovi, že skoro bol Hugo, bude šťastný :grinning:
a s tým pohlavím súhlasím, ja som to nevedela ani pri Tatianke, čo to bude, a určite si ani teraz nedám zistiť. je to krásne čakať do poslednej chvíle, čo to bude, ver mi :dizzy_face:
22. máj 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janulka...odoslane :wink:

Mm1...mozno to este zmenim a budem zvedava, ale si predstav ten pocit, ze nevies, co v brusku je a az pri porode ti povedia...#mate dievcatko# alebo #je to chlapcek# a zatial ma to nelaka vediet :wink:
22. máj 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilkakatka: No prvé čo napadlo môjmu bráchovi, keď som povedala meno Vilko bolo:"To ako ten trúd zo Včielky Maji??" No a bolo to, ešte sa ani nenarodilo a už sa mu vlastný ujco smeje :angry: :grinning:
22. máj 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som to zas nevydrzala nevediet. ale ktovie , mozno ked budem tehu, ze to chciet nebudem vediet :slight_smile: mne sa pacia aj marco napr. take talianske mena
22. máj 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka ďakujem mooooc, je toho teda hooodne. dúfam, že tam niečo nájdeme :dizzy_face:

mm: Tobias sa mi zdá zase moc zahraničné. ja asi neviem čo chcem, sa mi zdá :angry: zahraničné vymýšľance sa mi moc nepáčia a ani klasické slovenské moc nie. asi by to chcelo niečo medzi tým :grinning: :grinning: :grinning: aspoň že pri Tatianke sme nemali takýto problém, to bolo ľahšie.
22. máj 2007 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslim, ze najkrasjie meno je Martin.
22. máj 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante ono to máš tak, na každé meno sa niečo nájde. to je aj môj problém, na všetky mená niečo mám :grinning:

vilka naozaj je to krásne prekvapenie čakať do konca :wink: preto to tak spravím aj pri druhom bábätku, hoc mi je to jedno čo to bude, stále je to prekvapko :wink:
22. máj 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mojej kamošky otec sa volá Šebastián, nie nepomýlila som sa na začiatku mena má naozaj Š. Neviem ako to kamoškinu babku pred 55 rokmi napadlo. :confused:
22. máj 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka velmi pekne dakujem.

uz sa s vami rozlucim. vecer som tu :slight_smile:

pekny zvysok dna zelam , papa
22. máj 2007 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keikei: skús si meno napísať a prirovnať i k priezvisku...
ale vieš čo je sranda? že my tu vymýšľame chlapčenské mená a nakoniec to možno bude dievka....:slight_smile:

vilka: pošli i mne zoznamčok..... kto vie, možno sa to bude hodiť, i keď zatiaľ u mňa vedie Natália a Oliver. i keď tiež som už počúvala že Oliver Guliver....
22. máj 2007 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emma brácho by s tebou na 100% súhlasil......je Martin :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janulka papa
emik: tak prečo máte potom v zálohe Kuba?

lante: tak to je ozaj des, Šebastián, to som ešte nepočula. ale rodičia si niekedy navymýšľajú také mená, potom chúďatá deti :unamused:
22. máj 2007 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada, tak som sa nasmiala na niektorych menach :sweat_smile:

aj kevin je pekne
22. máj 2007 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strašne to mám pomalé. :angry:
Keikei, keď budeš taká dobrá, tak sa spýtaj tej tvojej kamošky na tie detičky.
22. máj 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm: jasné, musí to ladiť aj k priezvisku :grinning: no, chlapčenské preto rozoberám, lebo dievčenské by sme vybrali asi ľahšie :dizzy_face: Natália je veľmi pekné meno, tiež sme ju mali v zálohe pri Tatiane, ale kamoška ju mala skôr, tak som ju nechcela tiež. a potom ma zrazu osvietilo meno Tatiana, z ničoho nič sa mi zapáčilo a bolo to. možno to aj teraz bude tak :grinning: ktovie, čím sa prekvapím :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante....a nemohla len babička šušlať a matrikár bol blbý že to tak zapísal?
:grinning: :grinning:
22. máj 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
VILKO A A ADELKA JE KRÁSNE MENO
22. máj 2007 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei, ved ty sa zachvilu dozvies, ci bude chlapcek albo dievcatko

Ja Martina mat nemozem, pretoze je to moja velka prva laska a muz na neho doteraz ziarli...takze navrhnut meno Martin by bola pricina na rozvod... :grinning: :grinning:

Okrem Kuba nic nemame, ale necham trochu muzovu rodinu nech nam poradia, nejake zaujimave meno
22. máj 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimima, keď nezabudnem, lebo nebývame moc často spolu. ale budem sa snažiť to mať na mysli a hneď ti dám vedieť. síce často som s jej manželom, tak snáď bude vedieť aj on :slight_smile: možno aj dnes s ním budem, zajtra napíšem :wink:
22. máj 2007 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, ako to myslíš, že sa to za chvíľu dozviem? veď termín mám ešte ďaaaaaleko :grinning: :grinning: :grinning:
tak preto je Martin pre teba najkrajšie meno, už chápem :dizzy_face: a ty máš tuším mužíka angličana, on nechce nejaké english name?
22. máj 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super, ďakujem kei, bola by som ti vďačná. :wink:
22. máj 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimima, nemáš zač, aká vďaka :wink: rada sa opýtam a pomôžem :slight_smile: to je to najmenej. len aby to vedeli, ja napríklad vôbec neviem, akú krvnú skupina má moja malá.
22. máj 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kei: No veď to, chúdence deti. Ja dokonca nie som ani zástanca vyslovene cudzích mien na Slovensku. Pokiaľ niekto žije v zahraničí, tak je to iné. Naša známa žije dlhodobo v Taliansku, takže mi nepríde divné, že sa jej dcéra volá Leila, ale pokiaľ by žila tu a dá jej také meno, je to také.....no divné.
22. máj 2007 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante, úplne súhlasím. a ešte keď sa to bije aj s priezviskom, tak to je koniec.
lante, pýtala som sa ťa, asi si to prehliadla, kedy si začala cítiť prvé "šteklenie" ako si to nazvala?
22. máj 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok