• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
cucuska: no fakt. katastrofa.....
za chvíľu sa bude dať chodiť i k vode.... :slight_smile:

lante: mailík som ti poslala :slight_smile: :slight_smile:
23. máj 2007 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už sa tešim ako sa budm doma na balkóne opalovať
23. máj 2007 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: a ja ti budem tichúčko závidieť a potiť sa tu ako somár :grinning:
23. máj 2007 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megy ty sa pridáš už čoskoro :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2007 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: no uvidíme uvidíme....
kto vie, čo tá Maruška, dnes sa nám ani neozvala..... :unamused:
23. máj 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj na mArušku som zabudla a Evelyin ešte nedostala krámy však?!
23. máj 2007 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuska: no mne sa zdá, že keď som čítala history, tak že pomaličky už áno, dávala si Ibuprofen... prečítaj si history MA. a tam to spomínala. takže teraz asi nič... :frowning2:
23. máj 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, čo nového?
23. máj 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maruska čo my ale čo máš nvé TY?????? sm ako na ihlách
23. máj 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Kukám, že spomeň čerta a čert za dverami. Tak som tu, akosi dnes nemám moc náladičku... ale už sa to lepší, tak som prišla kuknúť medzi vás..
:unamused:
23. máj 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuška moja, nič sa od včera nezmenilo, to som tu predsa písala, že bola len jedna palucha :pensive:
23. máj 2007 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve mi drahý oznámil, že cez víkend ideme relaxovať do Piešťan, tešííííííííííííím...... :grinning:
ucuska, závidím ti, že nebudeš musieť ráno vstávať do práce..... ale budeš na internete aj doma, že???? :slight_smile:
23. máj 2007 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: ahoj moja, a mrchica nikde???? ani náznak??? ani náznak špinkovania, nič?????? ešte nič nie je stratené :confounded:

tribit: tak to je super správička, taký relaxík, určite prospeje.
a čo mladá dáma???? ako?????
23. máj 2007 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm- Emem:slight_smile: - ak Ťa tak môžem volať :wink: : No ja neviem, bolesť je stále rovnaká, niekedy si myslím, že sa to podobá na takú pred MS, inokedy nič. Hlavne ma bolí teraz na ľavej strane a cítim to až v krížoch. Ale po tom negatívnom teste som sa trošku schladila, a to, že by tu bola možnosť tehu, mi už nepripadá taká reálna...Ale nemám ani náznak špinenia.
23. máj 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: no a nemoze to byt z toho, ze i ta prva mrcha po MA ti nejako zblbla?????? :unamused: a teraz strajkuje i tato marus????
no neviem, telo si robi s nami co chce.... hmmmmm. kedy sa chystas zopakovat testik.
inak ja ked som bola tehu, tak mi nebolo absolutne nic...
23. máj 2007 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
BUDEM TU S VAMI BUDE BUDEM BUDEM.

mARUŠKA TAK TOTO SOM NEVEDELA.NESTIHLA SOM DOČITAŤ CELÚ HISTÓRIU
23. máj 2007 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emem, no ja neviem, určite to je ešte zblbnuté. Nedržím sa na to, že budem mať hneď po MA 28-dňový cyklus :unamused: Aj keď by som rada.
Dnes idem na akupunktúru, tak ma hádam trošku naštartuje, som stále unavená a bez energie.
Ja keď som bola tehu, tak som stále čakala ms, tá bolesť bola veľmi podobná. Ale potom som mala divnú pachuť v ústach, a cítila som sa strašne nafúknutá.
23. máj 2007 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucuska, písala som to hneď nejako ráno, aby som Vás zbytočne nenapínala :confounded:
23. máj 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi nebudem znovu testovať, sú to vyhodené peniaze momentálne asi :angry:
23. máj 2007 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: tak vidis, este to nie je stratene..... ked si to mala podobne, ked si bola tehu....
no uz by sa to malo ale pomaly lepsit nie? ved toto by mala byt 3 mrchica nie???? aj ked bude vlastne druha.... :frowning2:
u mna prisla prva i druha presne na 28 dni.... ale niektore kockule tu cakali i 45 dni...
ozaj? nechcela si po MA anti???? mna sa totiz dokina pytala, ci mi dosla presne prva mrcha a kedy nedosla tak na tri mesiace mi chcela dat anti, vraj to potom pomocou toho upravi.
JA SOM SI ALE POVEDALA, ZE UZ ZIADNU CHEMIU DO TELA NECHCEM.

a kedy chces druhy raz testnút?
23. máj 2007 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mauš pokil mrcha nikde tak je dobre
23. máj 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cucuška, no gratulujééém! :dizzy_face: Som si pozerala najprv albumy a skoro som odpadla... tak nech vám to teda vydrží až do 40tt, velmi vám to želám... Už si bola aj u dokiho? :slight_smile: :dizzy_face:
23. máj 2007 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maruska: fakt. cucus ma pravdu, pokial mrcha nikde nie je to stratene... aky mas krcok????? :slight_smile:
23. máj 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cucus, neviem, ak má len tak strečkovať a prísť zase o dva mesiace, tak nech sa radšej láskavo dostaví :wink: Ak nie, nech si dá ešte jedného panáka a ide za tou Tvojou mrškou :grinning:

Emem, o HA sme sa vôbec nebavili, ja som vysadila už dosť dááávno predtým, ako sme plánovali. Ani ju už neplánujem nikdy brať. Je to podľa mňa hlúposť po MA ju nasadiť..
23. máj 2007 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emem, sa zasmeješ, ale ja neviem, kde mám ten krčok :confused:
23. máj 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedysi som aj skúšala si ho nahmatať, ale asi sa schoval :angry: :grinning:
23. máj 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
megie ďakujem ti nie zajtra ta idem .
meruŠka ja ju zvem, a aj jet to zaplatím

Ozik : Pozývam všetky mrchy snažiliek nech si daju s mojou frťana a ešte niečo: JA TO PLATÍM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2007 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maruska: aj ja si myslím, ze je to hlúpost, len som sa ta na to pytala.... ja som s tym tiez u dokiny nesúhlasila a ani by som nikdy nesúhlasila.... je to chémia a ďakujem, nemusím...... viac nie. :frowning2:
Ku krčku: tiež som si to myslela, že tam nie je a neviem ho nájsť, ale našla som ho.... takže to skús......takže vôbec sa nesmejem, ale za pokus to stojí.
no a ja som zistila zmeny.... :slight_smile: takže skús.... niečo tam nahmatať musíš a emča ma naučila, že prstom sa už ďalej nedostaneš. :wink:
23. máj 2007 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emem, bežím na wecko pátrať po krčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. máj 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak choď. počkám ešte na odpoveď a potom letím.... takže šup šup.... :grinning:
23. máj 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok