Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mm1
23. máj 2007

cucuska: no fakt. katastrofa.....
za chvíľu sa bude dať chodiť i k vode.... 🙂

lante: mailík som ti poslala 🙂 🙂

cucuska
autor
23. máj 2007

už sa tešim ako sa budm doma na balkóne opalovať

mm1
23. máj 2007

cucuska: a ja ti budem tichúčko závidieť a potiť sa tu ako somár 😀

cucuska
autor
23. máj 2007

megy ty sa pridáš už čoskoro 😀 😀 😀

mm1
23. máj 2007

cucuska: no uvidíme uvidíme....
kto vie, čo tá Maruška, dnes sa nám ani neozvala..... 😒

cucuska
autor
23. máj 2007

ozaj na mArušku som zabudla a Evelyin ešte nedostala krámy však?!

mm1
23. máj 2007

cucuska: no mne sa zdá, že keď som čítala history, tak že pomaličky už áno, dávala si Ibuprofen... prečítaj si history MA. a tam to spomínala. takže teraz asi nič... ☹

maruska
23. máj 2007

Ahojte babule, čo nového?

cucuska
autor
23. máj 2007

maruska čo my ale čo máš nvé TY?????? sm ako na ihlách

maruska
23. máj 2007

😀 Kukám, že spomeň čerta a čert za dverami. Tak som tu, akosi dnes nemám moc náladičku... ale už sa to lepší, tak som prišla kuknúť medzi vás..
😒

maruska
23. máj 2007

Cucuška moja, nič sa od včera nezmenilo, to som tu predsa písala, že bola len jedna palucha 😔

tribitka78
23. máj 2007

práve mi drahý oznámil, že cez víkend ideme relaxovať do Piešťan, tešííííííííííííím...... 😀
ucuska, závidím ti, že nebudeš musieť ráno vstávať do práce..... ale budeš na internete aj doma, že???? 🙂

mm1
23. máj 2007

maruska: ahoj moja, a mrchica nikde???? ani náznak??? ani náznak špinkovania, nič?????? ešte nič nie je stratené 😖

tribit: tak to je super správička, taký relaxík, určite prospeje.
a čo mladá dáma???? ako?????

maruska
23. máj 2007

mm- Emem🙂 - ak Ťa tak môžem volať 😉 : No ja neviem, bolesť je stále rovnaká, niekedy si myslím, že sa to podobá na takú pred MS, inokedy nič. Hlavne ma bolí teraz na ľavej strane a cítim to až v krížoch. Ale po tom negatívnom teste som sa trošku schladila, a to, že by tu bola možnosť tehu, mi už nepripadá taká reálna...Ale nemám ani náznak špinenia.

mm1
23. máj 2007

maruska: no a nemoze to byt z toho, ze i ta prva mrcha po MA ti nejako zblbla?????? 😒 a teraz strajkuje i tato marus????
no neviem, telo si robi s nami co chce.... hmmmmm. kedy sa chystas zopakovat testik.
inak ja ked som bola tehu, tak mi nebolo absolutne nic...

cucuska
autor
23. máj 2007

BUDEM TU S VAMI BUDE BUDEM BUDEM.

mARUŠKA TAK TOTO SOM NEVEDELA.NESTIHLA SOM DOČITAŤ CELÚ HISTÓRIU

maruska
23. máj 2007

Emem, no ja neviem, určite to je ešte zblbnuté. Nedržím sa na to, že budem mať hneď po MA 28-dňový cyklus 😒 Aj keď by som rada.
Dnes idem na akupunktúru, tak ma hádam trošku naštartuje, som stále unavená a bez energie.
Ja keď som bola tehu, tak som stále čakala ms, tá bolesť bola veľmi podobná. Ale potom som mala divnú pachuť v ústach, a cítila som sa strašne nafúknutá.

maruska
23. máj 2007

Cucuska, písala som to hneď nejako ráno, aby som Vás zbytočne nenapínala 😖

maruska
23. máj 2007

asi nebudem znovu testovať, sú to vyhodené peniaze momentálne asi 😠

mm1
23. máj 2007

maruska: tak vidis, este to nie je stratene..... ked si to mala podobne, ked si bola tehu....
no uz by sa to malo ale pomaly lepsit nie? ved toto by mala byt 3 mrchica nie???? aj ked bude vlastne druha.... ☹
u mna prisla prva i druha presne na 28 dni.... ale niektore kockule tu cakali i 45 dni...
ozaj? nechcela si po MA anti???? mna sa totiz dokina pytala, ci mi dosla presne prva mrcha a kedy nedosla tak na tri mesiace mi chcela dat anti, vraj to potom pomocou toho upravi.
JA SOM SI ALE POVEDALA, ZE UZ ZIADNU CHEMIU DO TELA NECHCEM.

a kedy chces druhy raz testnút?

cucuska
autor
23. máj 2007

mauš pokil mrcha nikde tak je dobre

megie
23. máj 2007

cucuška, no gratulujééém! 😵 Som si pozerala najprv albumy a skoro som odpadla... tak nech vám to teda vydrží až do 40tt, velmi vám to želám... Už si bola aj u dokiho? 🙂 😵

mm1
23. máj 2007

maruska: fakt. cucus ma pravdu, pokial mrcha nikde nie je to stratene... aky mas krcok????? 🙂

maruska
23. máj 2007

Cucus, neviem, ak má len tak strečkovať a prísť zase o dva mesiace, tak nech sa radšej láskavo dostaví 😉 Ak nie, nech si dá ešte jedného panáka a ide za tou Tvojou mrškou 😀

Emem, o HA sme sa vôbec nebavili, ja som vysadila už dosť dááávno predtým, ako sme plánovali. Ani ju už neplánujem nikdy brať. Je to podľa mňa hlúposť po MA ju nasadiť..

maruska
23. máj 2007

Emem, sa zasmeješ, ale ja neviem, kde mám ten krčok 😕

maruska
23. máj 2007

Kedysi som aj skúšala si ho nahmatať, ale asi sa schoval 😠 😀

cucuska
autor
23. máj 2007

megie ďakujem ti nie zajtra ta idem .
meruŠka ja ju zvem, a aj jet to zaplatím

Ozik : Pozývam všetky mrchy snažiliek nech si daju s mojou frťana a ešte niečo: JA TO PLATÍM 😀 😀 😀 😀

mm1
23. máj 2007

Maruska: aj ja si myslím, ze je to hlúpost, len som sa ta na to pytala.... ja som s tym tiez u dokiny nesúhlasila a ani by som nikdy nesúhlasila.... je to chémia a ďakujem, nemusím...... viac nie. ☹
Ku krčku: tiež som si to myslela, že tam nie je a neviem ho nájsť, ale našla som ho.... takže to skús......takže vôbec sa nesmejem, ale za pokus to stojí.
no a ja som zistila zmeny.... 🙂 takže skús.... niečo tam nahmatať musíš a emča ma naučila, že prstom sa už ďalej nedostaneš. 😉

maruska
23. máj 2007

emem, bežím na wecko pátrať po krčku 😀 😀 😀 😀 😀

mm1
23. máj 2007

tak choď. počkám ešte na odpoveď a potom letím.... takže šup šup.... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre