Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

mamik
24. máj 2007

ahoj vevka. ja som už dávno hore, malý chodí do škôlky 🙂 a dnes idem na ultrazvuk, tak som straaašne zvedavá...

mm1
24. máj 2007

ahojte babulky🙂

janninka
24. máj 2007

ahojte, ste tu? ako sa mate?

keikei
24. máj 2007

ahojte babulky 😉
čo nové, nejaká nová tehulka nepribudla? 🙂

janninka
24. máj 2007

ahoj kei, o novej tehulke zatial neviem, ty sa nam ako mas?

froschka
24. máj 2007

keikei skor som si tusim ani nevsimla ze si tehu tak oneskorene ale predsa blahozelam...a takisto kazdej z MA....ked si spomeniem ze som bola jednou z vas a teraz taham uz do konca tak sa mi to ani verit nechce

tak sa pekne opatrujte , vesele bruska a zdrave miminka vam prajem

keikei
24. máj 2007

janinka, ďakujem dobre, a ty?
dnes si mám volať na výsledky AFP testov, tak som zvedavá ako dopadli. až poobede si mám zavolať, joj mi bude dlho 😒

keikei
24. máj 2007

ahojček froschka 😉
ďakujem moc 😉 tak ty už naozaj finišuješ, za koľko to vidíš? 😀

janninka
24. máj 2007

tak to drzim velmi palceky aby to dopadlo perfektne 😉
V kolkom tyzdni sa robia AFP?

nosoroztek
24. máj 2007

ahojte tehulky, chcela by som sa vas opytat ci niektora z vas nemala problem so zilkami, totizto uz asi tri tyzdne mi vystupili zilky nielen na prsiach, ale aj na prsnych dvorcoch, od prs sa tahaju zilky po bokoch az k stehnam a na pravej strane dekoltu tiez. cca tyzden mam bolesti v podbrusku (najma v pravej casti) ale take pichlavejsie ako pri ms a prsia ma nejako extra nebolia. mrchu mam dostat az 29.5, ale tie zilky ma veeelmi trapia.

janninka
24. máj 2007

nosoroztek tak s tym ti neporadim 😕

keikei
24. máj 2007

v 16tt, vtedy sa začínajú tvoriť v krvi maminy bielkoviny, ktoré produkuje bábätko. zisťuje sa tu možný rázštep chrbtice a downov syndróm. tak verím, že to bude v poriadku 🙂

nosoroztek
24. máj 2007

janninka, nevadi, aj tak dik, ze si odpisala, 😉

keikei
24. máj 2007

nosorožtek ja ti tiež neporadím, najlepšie spravíš, ak pôjdeš doktorovi a povieš mu čo ťa trápi 😉 alebo si aspoň zavolaj pre pokoj duše 😉

nosoroztek
24. máj 2007

keikei, dakujem za radu, pekny den, pa

keikei
24. máj 2007

aj tebe nosorožtek, potom daj vedieť ako si dopadla 🙂

janninka
24. máj 2007

dneska je nas tu dako poriedko, nie?

froschka
24. máj 2007

keikei tazko povedat, na 29.maja mam naplanovany cisarak ale asi to zrusim..lebo podla inych lekarov mozem aj spontanne, no uvidime cez vikend si precistim hlavu

keikei
24. máj 2007

no oproti včerajšku veľmi 😒
kde ste všetky ?

keikei
24. máj 2007

froschka veď to je za 5 dní!!!!!! fúúúha, za chvíľku. aj máš už strach? spýtaj sa svojho lekára, čo by ti radšej odporučil. niektorí tvrdia, že pri cisárskom hrozí menšie poškodenie bábätka. a keď sú ešte aj dve naraz 😉 mám kamošku, ktorá bude tiež čochvíľa rodiť dvojičky, a tá je nešťastná, že asi spontánne, lebo sa otvára. ona chcela cisársky. ťažko povedať, čo je lepšie.
moc ti držím palce, aby ti to dobre dopadlo, bez problémov a baby boli zdravučké 😲

keikei
24. máj 2007

babulky budem končiť, ohlásila sa mi kamoška na návštevu.
majte sa tu krásne, papapapapapapá 😀

froschka
24. máj 2007

keikei no chodim na poradnu do porodnice a tam sa v ambulancii striedaju lekari...jeden doktor ma naplasil tak som sa rozhodla pre cisara ale ostatne 3 doktorky su za spontanny a aj porodne asistentky mi doporucuju spontanny...ved uvidime snad sa nieco do pondelka udeje aj samo

a ta kamoska ma ake dvojky jedno ci dvojvaj?

keikei
24. máj 2007

no ešte mám chvíľku 😉
froschka, kamoška čaká dvojvaječné, dievčatko na isto a druhé bude prekvapenie 😲 už je v nemocnici vyše mesiaca, a už len čaká, kedy to príde 😵
moja zlatá, pozerala som si tvoj album, máš ty veľké bruško :O) ako to zvládaš nosiť? koľko si pribrala?

janninka
24. máj 2007

teda froschka, fakt mas poriadne brusino 😀

froschka
24. máj 2007

keikei uz pomaly nevladzem, este sa odkotulam do obchodu ale som ako kacica a potom spuchnuta do vecera...
pribrala som uz zial 20kg 😒 no dufam ze aspon 10 necham v porodnici a zvysok sa postupne roztopi 😀

keikei
24. máj 2007

janinka ja obdivujem také babenky čo to nosia, neviem si ani predstaviť také mať. ale keď tak narastie, tak nič nenarobíme. dá sa vôbec hýbať s takým bruškom?

keikei
24. máj 2007

froschka, tak to nie je až tak moc 😉 poznám babule, čo toľko pribrali pri jednom, a ty pri dvoch to je podľa mňa celkom fajn 😉 ale fakt si to neviem predstaviť, asi by som sa nevedela hýbať.
ver tomu, že zhodíš všetko, možno aj do mínusu pôjdeš 😀 pri dvoch bábätkách naraz, tie ti dajú zabrať 😵

froschka
24. máj 2007

keikei ked ti poviem ze som sa pred dvoma dnami este dokazala dolu oholit neuveris 😀 no je to tazke ale clovek si zvykne 😀

keikei
24. máj 2007

froschka tak to ti neverím, ozaj 😨 a ako ti to tam vyzerá ? 😀 😀 😀
ja viem, že človek si zvykne na všetko, vždy sa to ťažko predstavuje iným, ako tomu čo to znáša 🙂 možno aj ja priberiem toľko, ktovie 😅

janninka
24. máj 2007

si neviem ani predstavit ze by som mala mat take brusko,ale urcite by som si zvykla, nic ine by mi ani neostalo 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre