Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

froschka
24. máj 2007

ahojte

vilkakatka 🙂 dakujem...moje brusisko ked nepraskne budem rada

keikei
24. máj 2007

ahoj froschka, ty si ešte stále tu? či zas? 😀

froschka
24. máj 2007

poobede som sa vystrela na dobre 3 hodiny cize som tu cerstva zas 😀 cakam na draheho a pojdeme nieco nakupit

keikei
24. máj 2007

vystrela? dalo sa ti to? 😀 takže si dobre vypočinutá 😉

keikei
24. máj 2007

babenky kde ste všetky? ☹

froschka
24. máj 2007

ano som v posledny tyzden stala taka poobede unavena ze ma vystrie 😀

keikei
24. máj 2007

no veď kým ešte môžeš, tak si to "vychutnaj" 😀

keikei
24. máj 2007

froschka, dnes som si volala na výsledky AFP, a nepotešili ma ☹

evelyin
24. máj 2007

AHoooj Keikei, som strašne rada že ťa konečne vidím, prišla som pre radu, čo najlepšie zaberie na bolesti pri mrche, je mi na odpadnutie, vracanie a vystreluje mi bolesť od vaječníkov bolesť do strán a od krížov do bokov, asi umrem, už som to dávno nemala, ibuprofén nezaberá, čo si mám dať?

froschka
24. máj 2007

keikei co znamena nepotesili??? 😕

keikei
24. máj 2007

ahoj evelyinka moja 😉
už som chcela odísť, že tu nik nie je 🙂 moja zlatá ja ti moc neporadím, ja som takéto problémy nikdy nemala, tak fakt neviem, čo by ti pomohlo. a to máš prvý krát takéto hrozné?

froschka
24. máj 2007

evelyn vyskusaj horuci kupel,uvolni sa svalstvo

evelyin
24. máj 2007

No mávala som to ako slobodá, keď som nasadila HAK bolo dobre ale od potratu som takéto bolesti nemala

keikei
24. máj 2007

froschka, asi toľko, že doktor mi povedal, že na stole má síce výsledky všetky negatívne, ale neskôr mu volali z labáku, že sa našlo nakoniec aj niečo pozitívne ☹ tak zajtra si mám zavolať znova, že mi povie viac. tak som trošku znepokojená. nečakala som takúto zradu.

keikei
24. máj 2007

evelyin, no neviem, čo by ti uľavilo, je mi ľúto. snáď ti to čoskoro prejde. dnes to máš prvý deň? a inak čo máš nové okrem hnusnej mršiny?

froschka
24. máj 2007

keikei verim ze to nebude nic vazne...a az by bolo tak si daj testy zopakovat...casto krat su mylne...

keikei
24. máj 2007

froschka, už som si čítala aj na nete niečo o tých testoch. a jedna dr tam vravela, že opakované testy pokladá za stratu času. že aj keď opakované vyjdú ok, tak tie prvé by sa nemali negovať. ona odporúča genetiku. a na základe jej výsledkov amniocentézu. no uvidím zajtra.

evelyin
24. máj 2007

No jo, prvý deň, po dlhej dobe prišla až na 28 DC, ani niesom naštvaná len by som chcela aby to už nebolelo.
Ale kukám že máš výsledky AFP? To je ale iba pravdepodobnosť, nie istota, nezabúdaj že ty si mávala ovulku neskôr tak hodnoty nemusia odpovedať príslušnému týždnu. držím ti palečky, dúfam že sa dneska nevyvraciam z podoby. ☹ 😢
Inak ideme na dovču do Egyptu tak aspoň nejaké vyhliadky na leto, tebe už svieti krásne číslo v pase 16 tt, neboj, určite to dobre dopadne, budem na teba myslieť

evelyin
24. máj 2007

Ahojky Froshka, myslím že sa ale nemá kúpať cez mrchu, či to nevadí?

keikei
24. máj 2007

evelyin, to všetko viem aj ja, že je to len pravdepodobnosť. ale vždy to človeka zneistí, že čo keď... a ja si tiež myslím, že to nebol presne 16tt, lebo ovulku som mala nie 14 ale 16DC a tt sa mi počítajú ako zo 14DC. tak dva dni mi tam lietajú.
joooj ako vám bude dobre, v Egypte som ešte nebola 😒 určite si to tam užijete, a možno aj úspešne splodíte potomka 😵
ďakujem za palčeky moja 😉

froschka
24. máj 2007

evelyn keby sa malo dodrzovat co vsetko sa nema....preco by sa nemalo myslis???ja sa cele tehu kupem vo vrelej vani...a mrcha sa ti moze spustit viacej od kupela ale uvolnia sa napate svaly....no ked sa bojis skus aspon sprchu na brusko

froschka
24. máj 2007

keikei no ja pevne verim ze ti to dobre dopadne a budes sa zachvilu opat naplno tesit

keikei
24. máj 2007

no ja som sa cez mrchu tiež radšej nikdy nekúpala. určite by to bolo ako krvavý kúpeľ 😀 evelyin, ale však daj tampón a je to 🙂

evelyin
24. máj 2007

Keikei teraz je mi tak zle , že na Egypt úplne kašlem, teraz je mi všetko jedno

keikei
24. máj 2007

froschka ja sa budem naplno tešiť až keď sa malinké narodí a budem mať istotu, že je zdravučké. skôr nie. som taká povaha. vždy ma niečo nahlodáva a zvlášť toto tehotenstvo. neviem prečo. ☹

keikei
24. máj 2007

evelyin verím ti. a skúsala si si dať vyššiu dávku ibalginu? alebo niečo iné od bolesti? voľačo ti predsa musí zabrať. alebo si nalej riadneho frťana, možno ti pomôže to 😀

evelyin
24. máj 2007

Už som zjedla ibalgin 400mg a ataralgin ale je mi hroooooooooozne, ale voľaako to vydržím, čo mi iné zostáva.Keď si dám na tie lieky frťana, tak budem sprášená jak rešeto. 😀

Froshka ako sa pozerám mali by sme rovnaký termín pôrodu, nebyť MA, veľmi som sa tešila že to malo byť v júni, to by som mala k narodkám.

keikei
24. máj 2007

evelyin, no budeš sprášená ale možno aj "blažená" 😀
a možno budeš mať mimino k budúcim narodkám, hlavne nesmúť 😉

froschka
24. máj 2007

keikei no jo ako myslis tak ja drzim palce aj tie babatkovske 😉

evelyn...keby keby,,ono ma vsetko svoj zmysel aj zle aj dobre...ja keby som nemala MA tak sa nam narodi babo do financnych problemov,nemali by sme na nic....no isto zvladli ale tak sa stalo tak to osud chcel....

keikei
24. máj 2007

froschka, ďakujem, to je palčekov a palčekov 😀
dobre si napísala, keby bolo keby..... netreba sa nad tým radšej zamýšľať. aj ja si hovorím, že všetko má svoj zmysel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre