Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
25. máj 2007

ahoj babulky, co nove v tehulkach?

keikei
25. máj 2007

ahoj babenky, ste tu ešte? 😉

svetluska.p
25. máj 2007

smeee kei 😀 .ako sa mas?

keikei
25. máj 2007

ahoj svetluš 🙂
no som v napätí, za takú hodinku si mám volať na výsledky AFP testov, a nemám dobré tušenie ☹

mm1
25. máj 2007

ahoj kei: myslim na teba od rána, ako som si to prečítala. neboj dopadne to dobre. inak tie výsledky vedia zblbnúť. i kamoške vyšli zlé opakované dobre a nakoniec ma zdraveho chlapčeka...

kei: čo si myslíš o hliene s troškou krvi v 15 DC?

svetluska.p
25. máj 2007

ale kei, preco sa ladis negatovne, Preco by to malo blbo dopadnut? moja neboj sa. drzim palce.. neboj, vsetko bude dobre.

lante
25. máj 2007

Dnes je u nás Feriho 18 a pol ročný brácho. Budú spolu čistiť bazén. Zarazilo a prekvapilo ma čo povedal. Hovoril, že pozeral ako vyzerá vývoj bábetka a bol prekvapený z toho ako skoro sa už dajú rozoznať ruky a nohy. A že potom pozeral ako prebieha potrat a že by ho nikdy nikomu neodporučil. Že bolo vidieť ako po kúskoch vyťahujú plod, že ho vlastné rozšklbú aby ho mohli vybrať. Asi to už bol potrat v neskoršom štádiu, lebo hovoril o konkrétnych častiach telíčka čo bolo vidieť ako vyťahujú.

No to je prístup od mladého chalana. Aspoň je malá pravdepodobnosť, že bude svoju partnerku niekedy tlačiť do umelého prerušenia tehu. Asi by to mali pušťať na stredných školách v rámci učenia biológie či sexuálnej výchovy. Začínam byť na jeho názor hrdá.

mm1
25. máj 2007

keikei: presne tak kei.... hlavu hore 🙂 a mysli pozitívne.

keikei
25. máj 2007

svetluš: no pôvodne som si volala už včera a doktor mi povedal, že tam hrozí nejaký pozitívny výsledok i keď na stole má vraj všetko negat. ale z labáku mu dodatočne volali, že predsa niečo našli. že to vyzistí a preto mám volať dnes ešte raz. bojím sa 😔

mm: si zlatá, ja viem, že to hneď nemusí znamenať niečo zlé, ale znepokojí to.
s tým hlienom ti neporadím, ja som také nemala. neviem čo by to mohlo značiť. je mi ľúto. a ostatné babulky čo ti vravia? 😉

mm1
25. máj 2007

keikei: tak 50 na 50 zahniezdovanie a ovulka... tak neviem.....

kei: nebojkaj, viem že to znepokojí ale prosím mysli trošku pozitívne, dobre,,, pohladkala som ti virtuálne fazulku. bude to dobré uvidíš.

svetluska.p
25. máj 2007

neboj kei, vsetko bude dobre. myslim na Teba.

lante
25. máj 2007

kei: Mne doki hovoril, že z AFP testov často vychádzajú falošne pozitívne výsledky. Takže ak ich nejaká tehuľka má pozitívne, nemá ešte panikáriť. Aj keď si viem predstaviť, že sa to omnoho ľahšie povie ako urobí. Držím palec. Teda vlastne všetky, aj tie na nohách 😉

keikei
25. máj 2007

mm: ďakujem 😵 😵 😵 snažím sa myslieť pozitívne, ale ten červík stále nie a nie vyjsť z hlavy.
držím palce,aby to bolo u teba to zahniezďovanie 😉

mm1
25. máj 2007

keikei: ja viem, a kedy budeš volať??????
ďakujem ale zatiaľ sa neteším....

keikei
25. máj 2007

ste moc zlaté babulky moje 🙂

svetluš: a ty čo nové, už máš aj ovulku, či ešte je skoro?

lante, no uvidím čo povie doktor mne. ale potom na čo sa tie testy vôbec robia, keď môžu zavádzať, čoho sa má človek potom držať? príde mi to divné 😒

mm1
25. máj 2007

keikei: vraj tie testy sú falošné kei.... ale tiež sa pýtam, načo sa potom robia?????
keikei: nebojkaj moja, bude to dobré uvidíš.... 🙂

keikei
25. máj 2007

mm: no možno už aj za pol hodinu, nedá mi asi dlhšie čakať.
tešenie si nechaj na neskôr, jasné 😀

mamik
25. máj 2007

mm - prepáč, odbehla som do obchodu🙂ja beriem už týždeň utrogestan, duphaston a acidum folicum. špinenie mám niekedy slabé a niekedy vôbec. farbu to má zvláštnu, takú žlto hnedú a niekedy až sivú, tak neviem. strašne som sa bála, že mi povie lekár niečo zlé. ale videla som to na vlastné oči, tak sa teším 🙂 a podľa toho výpočtu, čo si mi poslala tak aj dievčatko a teším sa ešte viac 🙂 toľko radosti dnes, že až 🙂

kei - od včera na teba myslím a na tie tvoje výsledky. dúfam, že všetko bude len planý poplach. držím palce...

keikei
25. máj 2007

mm: aj ja si to myslím, načo potom? mám kamošku, tá mala pol tehotenstva prestresovaného tiež kvôli takýmto pozitívnym výsledkom, aj viacerým po sebe. doktori ju strašili s postihnutiami (a to čaká navyše dvojičky). aj podstúpila amniocentézu, jedno je úplne v poriadku, z druhého sa im nepodarilo zobrať odber, tak to bude pre ňu prekvapenie. som veľmi zvedavá, ako to dopadne. dúfam, že bude aj to zdravučké. potom si naozaj poviem, načo tie stresy pre budúce mamičky?

svetluska.p
25. máj 2007

kei - neusim, kedy mam ovulku. neratam si to. zatial som 12DC.

susik77
25. máj 2007

mamik:preco beries naraz utrogestan a duphaston??? 😎

keikei
25. máj 2007

mamik: teším sa s tebou, takže chceš dievčatko? pozerám, že máte už chlapca, tak by bol párik, to by bolo pekné 😉
ešte k tým výsledkom, neviem, či budem aj tak kľudná, aj keď mi povie, že predsa sú v poriadku. som už taká nejaká naštrbená od včera. ale už kašľať na to, nič s tým nespravím. bude ako bude, no nie? 🙂

keikei
25. máj 2007

svetluš, tak je to aj najlepšie. nechať tomu voľný priebeh, veď vy určite snažilkujete aj tak často, tak čo tam po počítaní 😀

mamik
25. máj 2007

susik ja vôbec netuším. pýtala som sa či mám všetko ešte brať, lebo mi je celý deň zle.. tak vraj áno. do 12tt... a utrogestan vaginálne..

kei - veľmi po nej túžime. keby sme mali len toho jedného syna, tak mi to je úplne jedno. ale my sme zvláštna rodina a spolu s manželom už máme 4 synov, vieš 🙂 Asi je to normálne, že až tak veľmi túžim po babe. nechcem mať doma takú presilovku 😀

keikei
25. máj 2007

mamik, verím ti. ja mám prvé dievčatko a nesmierne ma to potešilo. všetci ma pripravovali na chlapca, a keď mi povedali, že mám Tatianku, bola som šťastná prešťastná. ale určite by som sa tešila aj s chlapca, len keď mi všetci len o ňom vraveli, toto ma o to viac prekvapilo 😲 už 4 synov? to má manžel svojich 3 a ty 1 s ním? tak to by naozaj chcelo tú babu na zjemnenie rodiny 😀 dúfam,že vám to vyjde, držím palce 😵

lucka0122
25. máj 2007

ahojte....ako sa mate?keikei ako sa mame?a cucuska tu nieje?

keikei
25. máj 2007

ahoj lucka 😉
cucuška tu nie je, možno je v januárovkách.
ja si idem za chvíľku volať na výsledky tak uvidím čo bude ďalej.
a ty ako? moc ťa nepoznám, tuším sme si ešte spolu nepísali 😉

mm1
25. máj 2007

lucka: cucuska sa išla učiť na zajtrajšiu skúšku. príde až poobede.... 🙂
kei: tak daj potom určite hned vedieť, sme v napätí

mamik
25. máj 2007

kei - manžel má dvoch synov (jeden býva s nami) a ja mám adoptovaného brata, lebo nám zomrela mama. a spolu máme ešte syna. takže mám natrvalo doma 3 "synov" a manžela a víkendovo 4"synov" a manžela... 🙂
teraz ti budem intenzívnejšie držať palce, a hneď nám daj vedieť...

svetluska.p
25. máj 2007

veru kei - setky sme napatee, cakame s Tebou...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre