Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

lucka0122
25. máj 2007

ale pisali sme si ked som mala MA .v marci...nepamatas...ale ja hej....mne uz 3 tt meska mrcha a teraz som zvracala.takneviem kupim si dnes testik....a uvidime...ale po MA som skoro pred troma mesiacmi neviem ci mozem byt tak rychlo....ci to nebude zle...

mm1
25. máj 2007

lucka: tak to si asi fakt tehulík... a môžeš, čo by si nemohla.... veď telo vie najlepšie kedy je pripravené na fazulku... a okrem toho, vilka otehotnela po prvej mrche a froschka ani mrchu nemala a za chvíľku má dvojičky...

keikei
25. máj 2007

babulky moje, tak už som volala pred sekundou 😀
všetky výsledky že sú v poriadku, vraj to včera doktorka z labáku niečo pomotala a pomýlila sa. takže je to super 😀
ďakujem mooooooc za vaše palčeky 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucka0122
25. máj 2007

ved hej ja som mala mrchu naposledy 9.aprila a teraz nic.....ale pri prvom co som bola na MA mi nebolo absolutne zle....ze by som zvracala...tak neviem....

mm1
25. máj 2007

keikei: suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no my sme ti to vraveli keík: 🙂

mamik
25. máj 2007

HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA....!!!
Kei, odhoď ten balvan a vytešuj sa 🙂

mamik
25. máj 2007

Lucka, ja som mala 7.4. a som v 6tt 🙂 tak si bežkaj pre testík a zaraď sa k nám 🙂

keikei
25. máj 2007

lucka, no trošku si spomínam 😉
ja si tiež myslím, že by si mohla byť tehulka, utekaj kúpiť testík a daj vedieť ako dopadol. držím palce, a neboj, kľudne môžeš byť tehotná, nemusí sa stať nič zlé aj keby to bolo rýchlejšie ako si myslela. naozaj sú babulky, ktoré nemali ani jednu mrchu a všetko je v poriadku. nebojkaj 😉

keikei
25. máj 2007

babulky moje ešte raz: ste zlaté, zlaté, zlaté, zlaté !!!!!!!! teším sa, naozaj, že vás tu mám 😵 😵 😵 😵 😵 ďakujem 😀

mm1
25. máj 2007

lucka: ani mne nebolo pri prvom tehu absolútne nič.... a dopadlo to tak ako dopadlo. ale teraz to dopadne urcite dobre neboj.... preto i zvraciaš.... 🙂
tak utekaj kúpiť testík. 3 tt meškania tak určite si tehu

lucka0122
25. máj 2007

dobre moje ....dnes kupim a v sobotu vecer napisem lebo idem na poobedku a idem k mamine spattak zajtra ked pridem z roboty tak sa ozvem...drzte palceky...mamina sa boji ze by som mohla byt tak skoro ze aby sa zase nic nestalo....

mamik
25. máj 2007

dnes počúvam samé dobré správy.. to je super. tak len pekne pribúdajte, tehulky. ja idem vyprážať karfiol. lebo chcem to robiť už 3 dni a neviem sa k tomu dostať.. včera som mala neskutočnú chuť na guláš. a všeobecne na všetko štipľavé a tak... to budú tie lieky...a trošku aj tehu 🙂máte nejaké zvláštne chute?

lucka0122
25. máj 2007

ste strasne zlate som rada ze som sem prisla ked som bola stoho imo po MA velmi mi to pomohlo...a som rada ze vam poznam sice nie osobne ale to staci....

keikei
25. máj 2007

lucka, tak čakám na výsledok 😉 mamina nech ťa neznepokojuje, nemusí sa nič stať, naozaj, buď kľudná 🙂

mamik, no vyprážaný karfiol by som si dala aj ja, mňam. len mne sa to nechce obaľovať, ja ho robím preto zapekaný. aj ten je výborný.
no ja zvláštne chute ani nejak nepociťujem, len bývam častejšie hladná ako obvykle.

mm1
25. máj 2007

mamik: timi ja ked som bola tehu, tak mi chutili všetky možné syríky 🙂

janula_nz
25. máj 2007

ahojte tehulienky nase 😉

trosku som sa sem prisla povyzvedat ako sa vam dari a co nove 😉

veva1
25. máj 2007

ahojcek kei som ani nevedela ze ti taketi stresy narobili 😒 No hlavne ze sa to vyriesilo a vysleddky su v poriadku. No v tom labaku by si mali dat trosku vecsi pozor,lebo taketo nervy joj.

keikei
25. máj 2007

ahoj janulka, tak si prišla k nám? písala som ti do MA, ale aspoň nemusím odbiehať. no ako sa máš moja, bola si včera nejaká smutná, čo sa stalo?

ahoj vevulka, no vidíš, ja som v noci ani poriadne nespala. aj sestrička sa pohoršovala, že načo robia takéto paniky. hlavne, že je to v poriadku už. dúfam, že ty takéto šoky nezažiješ 😉

janula_nz
25. máj 2007

kei aj som ti odpisala v MA 😀

sem chodim rada lebo tu je veselsie ako v MA. taka pozitivna nalada tu panuje, tak som tu tusim castejsie 😔

lucka0122
25. máj 2007

keikei neboj ozvem sa hned ako pridem domov...tak sa mi drzte ...

mamik
25. máj 2007

mne teraz chutí všetko možné. možno aj klince by som zjedla. lebo stále mám pocit, že som hladná... a už sa do ničoho nezmestím, tak neviem, ako to pôjde ďalej 🙂

keikei
25. máj 2007

janulka tak budeme pokračovať tu? nemusíme skákať hore dole, ako chceš 😉

mamik, ja som do 12tt tiež stále jedla a jedla. mala som taký istý pocit ako píšeš, že som hladná, ale ja som pritom na nič chuť ani nemala. jedla som len kvôli tomu, aby som ten pocit zahnala. ale po tom 12tt sa to trošku upravilo, už jem menej.
no ale už som hladná, asi sa pôjdem najesť 😀

janula_nz
25. máj 2007

kei v pohode.aj tak ja neviem co je so mnou, vobec nemam nanic naladu ☹ ty sa pochval, co mate nove? co planujete na vikend, ma byt takto pekelne horuco. kupat sa nechystate? 🙂

mamik nic si z toho nerob , babatko je nejaky hladosko asi 😅 len mu pekne dopraj naco ma chut.

keikei
25. máj 2007

babulky idem sa najesť, už som naozaj hladná. ukážem sa tu neskôr.
majte sa zatiaľ krásne, pekný piatok 😀 papapapapapapapá 😵

veva1
25. máj 2007

je tu rec o jedle? Rada sa pridam 🙂

janula_nz
25. máj 2007

dobru chut vsetkym, co idu papkat. ja som sa namiesto obedu napila 😅

este nemam dovarene, tak rychlo varim, kym mala spinka.

keikei
25. máj 2007

janulka ešte ti odpíšem a naozaj pôjdem 🙂
nové nemáme aj nič, Tatianka pokašliava už 5 dní, mňa zas bolí hrdlo, tak si dávam bioparox, v stredu budem mať výsledok z výteru z krku, tak uvidím akého "koka" tam zas mám :O)))) inak nič. a čo cez víkend? sama neviem, v sobotu ide mužík na fušku, bude tam neviem dokedy, takže nič a v nedeľu uvidíme. kúpať sa veru nechystáme. ani nemám plavky 😀
janulka, nebuď smutná, určite budeš za chvíľu veselá, niečo ťa poteší 😉 občas musia prísť aj takéto chvíľky, veď sme si o tom tuším písali. uži si aj ty krásny víkend, čo ty vieš čo ťa pekné čaká? pá 😉

mm1
25. máj 2007

janula: čo dobré varíš?

veva1
25. máj 2007

ja budem varit az neskor,upeciem kuracie stehna so zemiakmi,nech ma manzelik cerstve a nie prihrievane, No ale hladna som uz teraz tak si spravim nejaky toust 😝

mm1
25. máj 2007

my máme dnes rizoto, ale neviem, čo mám spraviť na víkendík

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre