• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
ahojky tehulky a buduce tehulienky :slight_smile:
28. máj 2007 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vevus a vilka :grinning:
28. máj 2007 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek janinka ako sa mate? Ako ti je domka? Kedy ides na kontrolu? Ja az o 3 tyzdne tak mi je dlho.
28. máj 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm1: No už som sa brucha pýtala či oslavuje dnes alebo až v nedeľu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2007 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nove vevus?
28. máj 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem vo stvrtok, uz sa neviem dockat :wink: domka je trosku nuda, ale inac pohoda, da sa.
28. máj 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani este sa ti tak zapaci ze sa ti do roboty ani nebude chciet. Predstav si sa tam dusit v tomto teple. :slight_smile: A tie pravidelne serialy :grinning:
28. máj 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante: jáááááááááj vlastne áno, vidíš, skoro som zabudla na našu Kaju.
A čo Bruško odpovedalo?????

vilka: jááááj ahojky, vlastne i vy oslavujete dnes.... :slight_smile:
28. máj 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to mas pravdu vevus :grinning:
28. máj 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky :wink:
ako po víkende?
28. máj 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juu, vevus ty tam mas uz krasnu 14, aj ja uz sceeem :grinning: uz rastie aj brusino?
28. máj 2007 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste sa stratili? :frowning2:
28. máj 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kei, ja som tuuu,ako sa mas?
28. máj 2007 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, ja fajn :slight_smile: a ty ako? všetko v poriadku, či ešte špiníš ?
28. máj 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brusino od zaciatku tehu stale velke na take by boli hrde tehulky v 20tt :grinning:
len ked si sadnem tak su z neho zrazu casti dve :grinning:
Vevuš mňa tie telenovely ubíjajú. Vtedy radšej idem von, škrabkat dučov za uchom. Ja idem v sobotu na kontrolu po 4 týždňoch, už teraz som na nervy :sweat_smile:
vevi a ty ako, máš niečo nové? :slight_smile:
28. máj 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nastastie uz nespinim :grinning:
aj ja mam poriadne brusino, aj ked zrazu v piatok rano sa zobudim a bolo asi o polovicu mensie neviem akym zazrakom :sweat_smile:
28. máj 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante prečo si na nervy? bojíš sa niečoho? už si krásna 19tt, tak čo?
28. máj 2007 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janinka, ja to mám tiež tak, ráno malé a večer ako balón :grinning: podľa toho koľko a čo jem :grinning:
28. máj 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante ja telenovely nesledujem. Len stare krimi serialy ako napr SISKA atd,no a vecer sedim so susedovcami na terase tak nepozeram nic :slight_smile:
28. máj 2007 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte už som zasa tu
28. máj 2007 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac moje aktualne starosti a obavy som dala zo seba v MA tak kuknite.
28. máj 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevik a ako sa býva na novom? ako dlho ste už presťahovaní?

ahoj cucušik :wink:
28. máj 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevik neboj, sem tam sa môže nejaký výtok vyskytnúť. určite to povedz ale doktorovi, kedy ideš najbližšie?
28. máj 2007 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byva sa super :slight_smile: v sobotku som bola v BA u brata ma tiez cerstvo prerobene ,ale aj tak je to strasny rozdiel betonova skatula s min. 50 bytmi a nas osem bytovy domcek kde ma kazdi vlastny vchod,mame uz nasadene travnicky,po schodoch stromceky v kvetinacoch,terasku spolocnu so susedmi,on s manzelom su kamosi od detstva ,slnecnik. No citim sa tu ako na dovolenke. Pred nami je kopec na ktorom je ceresnovy sad a vedla zemiakove pole a dalej len rodinne domky.
No len to ustavicne varenie,pranie a zehlenie,uz to mama za mna neurobi a ani svokrusa za manzela. No a ten prach :grinning: :grinning: :grinning: neviem s kadial sa stale berie
28. máj 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevulik to bývanie ti zo srdca závidím :slight_smile: také bývanie by som aj ja chcela, keď si to porovnám ako píšeš s panelákmi, otras. a my sme až 3vchodový, a 8 poschodový, o kľude nemôže byť ani reči. ale boli sme šťastní, že sme vôbec taký zohnali. druhý krát by som ale asi inak rozmýšľala. taká teraska, jooooj to musí byť super, a dobrí susedia na nezaplatenie. a ten výhľad čo spomínaš, krása. my pozeráme do okien druhému činžiaku oproti :frowning2: :unamused: :confounded:
a prach je asi všade, mne ide najviac na nervy práve ten. tiež dokola ho utieram, a hneď je všade zas. hrôza. o tom varení, žehlení a upratovaní mi hovor :grinning: :grinning: :grinning:
28. máj 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei: To vieš som pred tzv. "veľkým ultrazvukom" takže budú podrobnejšie babuliatko pozerať. Tak hlavne preto. A zdá sa mi, že ho necítim pravidelne ale iba tak z času načas. Niekedy aj celý deň nič. Ale ukľudňujem sa, že na začiatku ho predsa nemusím cítiť každú chvíľu.
28. máj 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lante, to máš pravdu, bábätko je ešte dosť malé na to, aby si ho cítila často. aj to príde a užiješ si to, uvidíš :wink:
tak ty už ideš na veľký ultrazvuk? držím palce, aby bolo všetko v poriadku :wink:
ty už si vlastne v polovici tehu, ako to uteká :fearful:
28. máj 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kei: No v stredu by mi už malo svietiť 20tt. :slight_smile:
Vevi: Ja mám momentálne výhľad na manžela ako čistí nejaké auto. Tepuje, vysáva a tak. Mačkovec sa mi otiera o nohy a po dvore sa naháňajú aj naši dvaja havkáči. :grinning: :grinning: :grinning:
Uvažujem čo dnes budeme obedovať :confounded:
28. máj 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok