Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
29. máj 2007

ahoj emik 😉
no 17 ale nie pravá, to mám podľa poslednej MS, ale mala som o dva dni posunutú ovulku, tak aj tá 17 by asi mala byť až o dva dni neskôr 😉 podľa mňa teda 🙂 tehu nevoľnosti sú chvalabohu preč, skončili okolo 12tt. je to už paráda. a ty ako, stále ťa trápia, či aspoň trošku menej?

janula_nz
29. máj 2007

emus no dnes sa dozviem, ci mi kupil pc. ak ano, tak zajtra mi ho posklada a nainstaluje vsetko a malej rozpravky nahra a vo stvrtok pride. ak nekupil, tak kupi zajtra a o jeden den sa to posunie 🙂

emus neboj, aj tebe tie nevolnosti zachvilku pominu. aj ja sa chcem k vam pridat, je mi smutno medzi vami takto netehu ked som ☹

keikei
29. máj 2007

janulka neboj, aj teba to určite čaká 😉 ty si niektoré z nás aj tak predstihla, ty už máš malú lauriku predsa 😲 hlavne nebuď smutná 😉

janula_nz
29. máj 2007

ja mam taku svalovicu vsade, ani pohnut sa pomaly neviem 😝

a neviem preco ale nejako cudne mi narastlo brucho za 4dni. to z toho aloe ci co? 😖

emmaelzer
29. máj 2007

kei, uz to neni tak zle, pretoze uz relativne mozem jest, ale stale mam tie nevolnosti, aj ked to uz nie je kazdy den take hrozne, ze musim v kuse byt v posteli.
Len uz fakt pocitam dni, kedy budem v 12tt, pretoze je to strasne

Janula, ved ty uz babo mas, a vsetko to je v podstate o tom...ja sa uz neviem dockat, kedy sa male narodi...a ja budem drztat v rukach a vonat si ho...

keikei
29. máj 2007

babulky ktovie, čo froschka, či už nie je v pôrodnici 😨 sa tu dlhšie neukázala, a bývala tu teda často posledné dni. ak je, tak nech jej to dobre dopadne 😉

keikei
29. máj 2007

janulka, ja ti hovorím, aby si to s tým aloe nepreháňala 😀 ešte si uškodíš a nie pomôžeš, pekne sa drž toho návodu a nevymýšľaj 😉
a svalovka z čoho, nejaký šport?

emik, ani nevieš, ako ťa chápem. mala som presne to isté, len horšie možno v tom, že som musela ešte aj okolo malej behať. koľko krát sa mi taaak nechcelo.
a už si 10 to rýchlo ubehne a bude to len lepšie 😉

janula_nz
29. máj 2007

kei vcera mala froschka poradnu a asi si ju uz nechali v nemocnici.

emus to ano ale vies, zvedava som, ci vobec mozem byt tehu. a to sa ani nedozviem, pretoze vysetrenie mi urobia iba ak budem vydata. s tym ma odpisali v gyn-five 😢

keikei
29. máj 2007

babulky tak froschka už je maminaaaaaaaaaaaaaaaaa, už sú babulky na svete. pozrite do "máme dvojičky" 😲 😲

emmaelzer
29. máj 2007

kei, ved ja viem, len ked si pomyslim, este 2 tyzdne...ale len nech je babo zdrave

janula teho mozes byt, ved to ti povedal aj tvoj dokt...

janula_nz
29. máj 2007

kei ale takto som to uz brala pred 3r a zmizol mi nador. preto to zvysene mnozstvo, vtedy mi pomohlo prave to. a chcem tie zrasty aby mi to ucinkovalo a mozno mi ich zmensi alebo aspon nejako posunie alebo co ja viem co. neboj, to je zelenina , aloe neublizi 😉

ano sportujem, drzim dietu, proste som si dala zavazok zhodit co som nabrala kedysi z liekov

keikei
29. máj 2007

janulka, to je podľa mňa strašne nespravodlivé, aby ti spravili tie vyšetrenia až keď budeš vydatá. akosi tomu nerozumiem, prečo. ja by som bola z toho tiež na nervy, byť v neistote ako to so mnou vlastne je. tak ti moc držím palce, aby to s 007 nabralo ten správny smer a aj rýchly spád, aby si mohla na to vyšetrenie čím skôr ísť 😉

cucuska
autor
29. máj 2007

ahojte babuľky a fazulky a snažilky a všetky

keikei
29. máj 2007

ahoj tehulka cucuška 😀 ako sa máš?

janula_nz
29. máj 2007

kei takze froschka uz porodila, super 🙂 ja ju poznam osobne, ked sme spolu zurovali v ba. a tu som ju po 3r uplne nahodou zase stretla. zlata to baba 😵

janula_nz
29. máj 2007

kei vdaka. ale s 007 to nebude tak rychlo ak to vobec niekedy bude. a s tym i vysetreniami tiez nechapem. ved HSG by mali robit kazdej ak ma nato diagnozu, nie? laparka sa mi neda zrobit, to aj v gyn-five hned povedali. tak co uz, nemam na vyber, len cakat.

ahoj cucus. gratulujem k dobrym vysledkom. vidis, co som hovorila, ze vsetko bude tak ako ma byt 😉

keikei
29. máj 2007

janulka, aj na mňa tak pôsobí, veľmi milo 😵 a ako jej to rýchlo ubehlo, keď som sem prišla prvý krát ešte bola len na za začiatku 😨
janulka tak ty vieš najlepšie, ako to s tým aloe treba 😉 verím, že ti pomôže, keď už ti pomohlo aj pred tým. 🙂

vilkakatka
29. máj 2007

Ahojte babulky 😉

Ja som zase spala az do pol desiatej 😉
Dnes mam dnes volna, takze den len a len pre mna 😵

Emmka, neboj tie 2 tyzdne uz zbehnu...uz si objednana na scan???
Ja idem 13.6. - objednali ma nejak skoro 😕 ... nebudem mat ukonceny ani 11 tt...ale nebola som proti, len nech uz vidim babuliatko 😎

emmaelzer
29. máj 2007

cucus ahoj, uz sa tesis na prve sono?
tak to je super, ze Froschka uz porodila,mala cisarsky?

vilkakatka
29. máj 2007

Gratulujem Froschke a dvom princeznickam 😉
Mala cisarsky 😵

janula_nz
29. máj 2007

dobre ranko vilka. no ty mas pravo tak dlho spavat 😉

13.6? to mam narodky akurat. takze budem oslavovat aj tvoju fazulku zaroven 🙂

keikei
29. máj 2007

janulka, no keď to nebude 007 tak určite niekto druhý, neboj. a niekde inde nerobia také vyšetrenia, len v BA?

cucuš, tak už máš aj nejaké výsledky? gratulujem, že máš dobrý štart 😵

ahoj vilka 😉
závidím ti ten deň pre seba, aj ja chceeeem 😀

keikei
29. máj 2007

tak predsa mala froschka cisársky? rozhodovala sa, že ho zruší a nechá to spontánne. ale asi to doktori uznali za lepšie. tiež si myslím, že dvojičky sú bezpečnejšie cisárskym 🙂

vilkakatka
29. máj 2007

Janulka, tak jedno deci vinka aj na nas dvoch...hihihi 😵
Keikei, prid na kafco (alebo caj) a spravime si super dnik 😀

Dnes mam na plane oholit (ovoskovat) nohy, vyzeram ako praopica 😅, dalej nafarbit obocie (zase budem ako Breznev) a este nieco najdem 😀

emmaelzer
29. máj 2007

vilka, ja mam 12.6 stretnutie s midwife, tak asi ma objdena na sono, uz budem v 12tt, tak by uz malo byt babo poriadne vidno
Aj ja mam zas tyden volna, tu mame skolske prazdniny, takze sa nemusim stresovat, ako pojdem do roboty....

janula_nz
29. máj 2007

kei vraj iba tam v ba. najlepsie by bolo otehotniet potom prirodzene, co sa vsak nestane ☹ ale nevadi, hlavne ze som teraz stastna a co bude potom necham za plotom 😀

vilkakatka
29. máj 2007

Emmka, ja sa tu na sono objednavam sama...teda midwife posle papiere do nemocky, a ja si len zavolam a oni mi urcia termin podla papierov 😵

Tak len pekne oddychuj, Emmka 😉

cucuska
autor
29. máj 2007

no mám vysledky z hodnot a vysky ladiny hormou HCG. na moje prvé sono idem 11.06. takže o dva týždne.
Takže až tam uvidím prvykrat babo. vilka ja sa teraz zas chystam spať. Moj braho pride ku mne zo skol na obed lebo mamina musela ist do prace a segra dnes maturuje takze som stravovacia jedalen ved hadam by som svoju dalšiu 10 ročnu lásku nenechala umrieť od hladu.
froschka už má porodné????? paráda, pamätám sa na jej začiatky.
ozaj teraz je asi obdobie kedy by sa z témy missed abortoin mali k ném presunút nové tehulky 😀

vilkakatka
29. máj 2007

Janulka, super, ze k tomu pristupujes takto-pozitivne...netreba sa asi zbytocne stresovat a zatazovat tym, co bude...lebo potom nas to iba trapi a zatazuje 😒 ...dolezite je, ze sme stastnucke a spokojne teraz 😵

emmaelzer
29. máj 2007

tu u nas doktor alebo midwife daju ziadost do nemocnice a z tade mi potom poslu papier
ale pravdu povediac, tento krat som uz dost spokojnejsia a nie som uz taka zufala ist na sono...skor sa tam aj bojim ist, ze tam na sono babo nebude....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre