Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

keikei
29. máj 2007

vilka, dva krát mi nehovor 😀 tuším si mi s tým kafe urobila chuť, aj keď teraz ho pijem veľmi málo. najprv spapám francuzáky čo mám pred sebou a potom si tuším spravím to kafe. malá mi spinká, tak aspoň dve hodinky budem mať len pre seba 😀 dáme si také spoločné virtuálne kafe, čo ty na to?
a nefarbila si si obočko nedávno? či si si ho tak rýchlo vymyla? 😀 😀 😀

emik, tak si tie prázdniny vychutnaj a oddychuj 😉 a zas budeš o týždeň ďalej, a ostane už len týždeň do 12tt 😀

janulka, nechaj všetko tak, hoď to za hlavu, netráp sa tým každý deň. keď to bude mať prísť tak to príde. užívaj si to čo máš, aj to je dosť pre radosť a šťastie, no nie? 😉

vilkakatka
29. máj 2007

Cucuska, mozem prist aj ja???Nechce sa mi varit 😖
Ja mam mladsiu sestricku o 9 rokov...no, teraz je z nej uz dospelacka (17r), ale pre mna bude aj tak stale nase babo 😀

keikei
29. máj 2007

emik, neboj bude tam 😉 😉 😉

janula_nz
29. máj 2007

inak take krasne fotky som nafotila, laurika je normalne modelka 😀 spravim potom zas album a uvidite ju. 007 ma to musi naucit ked pride lebo som z toho jelen 😝

vilka ja mam depilator, to sa mi zda lepsie ako voskovat nohy. ten vosk mi moc nepomohol, takto to vydrzi dlhsie 😀

emmaelzer
29. máj 2007

no kei, po tom, ake mi robi problemy uz druhy mesiac, nech tam len pekne je...lebo to by ma uz on nervov asi roztrhlo...

mame nejake nove tehulky?

emily3
29. máj 2007

ahojte mamulky
dnes mi je 😝 , a mam ist za chvilu na kontrolu a na ultrazvuk aj sa tesim aj bojim. dufam ze bude super... 😵

keikei
29. máj 2007

emik, veď práve 😀 😀 😀 hlavne sa nestrachuj 😉

ja zatiaľ o žiadnych nových neviem, ale mohli by pribudnúť svetluška a evelyin. to by sme tu boli tuším komplet zostava z MA. a ešte aj mm1 samozrejme 😀

vilkakatka
29. máj 2007

Emmka, a kde by malo babatko usjt??? Ved uz si ho videla a pocula, tak sa nebojkaj...sice aj mna zavse prepadnu myslienky, ze nieco nebude OK, ale hned ich zahanam, lebo viem, ze vsetko je tak, ako ma byt...teda najsamlepsie 😵

Keikei, ja na obocko pouzivam taku prirodnu farbu, ktoru je dobre obnovovat kazdy tyzden...je to lacne a aj ked mam tmave obocko, potom je take pekne ohranicene a ma super tvar 😉
Ani ja kafco v poslednej dobe nemusim...a teraz sedim pri pol-litrovom pepermintovom cajiku...
Tak vsetkym na zdravie 😉

cucuska
autor
29. máj 2007

asi ešte nie. ale dávam tomu tak týždeň 😀
A inak na obed pozývam všetkých máme melencovú polievku a činu s ryžou a syrom.
baby neviete mi povedať aké ste mali hodnoty HCG na začiatku tehu???? kontrolovali vám to?????

janula_nz
29. máj 2007

nove tehu asi ani nie. 😖 alebo mozno ale to sa este nevie 😀

vilkakatka
29. máj 2007

Janulka, ja uz asi 5 rokov pouzivam vosk a som spokojna...uz som uvazovala aj nad strojcekom, ale bojiiim 😠

janula_nz
29. máj 2007

vilka ja som s nim velmi spokojna, uz ho mam tiez vyse 5r. neboli to viac ako s voskom 😉

keikei
29. máj 2007

ahoj emily 😉 😵 😉
gratulujem ti k tehu, tuším som ešte nemala príležitosť takto osobne
😵 dlllho som ťa nevidela, odkedy si tehulienka hádam 🙂 neboj, dobre bude na ultrazvuku potom daj vedieť čo robilo mrňko 😀

cucuška, ja veru neviem, aké som mala hodnoty HCG 😒 ani neviem, či mi to robili, krv mi brali, ale čo všetko z nej bolo.... neviem
a aká je to tá melencová polievka? priznám sa, že to počujem prvý krát 😨

vilka, tak na zdravie 🙂

janula_nz
29. máj 2007

ja tiez nepoznam melencovu polievku 😅

ja zas neviem , co mam varit zajtra. uz ma nic nenapada

emmaelzer
29. máj 2007

uz dlho som nic nepocula o evelyin, dufam, ze bude teho v podstate tento plodny rok verim, ze vsetky oteho...
vcera som sa dozvedela, ze aj moja sesternica je teho...pokusala sa viac nech 5 rokov, minuly oteho. a potratila a teraz je uz v 11tt...
moja svagrina je tiez teho...a manzelova sesternica tak isto...proste ten cinsky horoskom je pravdivy...

vilkakatka
29. máj 2007

Uz mame fotocky Froshkinych babuliek 😉
Moja poklona, ved su riadne baculky...ani si neviem predstavit, ako sa v tom brusku tlacili 😎

keikei
29. máj 2007

janulka, ja som dnes robila francuzáky, mňam 😉 tiež mám problémy čo stále variť. už som si aj napísala taký zoznam jedál, čo varievam, občas mi pomôže, keď neviem čo uvariť 😀

keikei
29. máj 2007

idem aj ja nakuknúť tie frschkine babenky 😉

janula_nz
29. máj 2007

vilka a kde su tie fotky? taka som zvedava na ne

emmaelzer
29. máj 2007

kde su tie Froschine babatka?

vilkakatka
29. máj 2007

Hned ten prvy album 😉

keikei
29. máj 2007

boooože, sú to krásne bábätká, úplne sú rovnaké a tuším sa mi podobajú na froschku 😵 nádherné sú žabky 😲

janula_nz
29. máj 2007

kei to mas pravdu, aj mne sa na nu podobaju 🙂 su krasne a nech su aj zdravucke. a ake su buclate nato, ze su to dvojicky z jedneho bruska. gratulujeme cerstvej mamicke a dvom princeznickam 😵

emmaelzer
29. máj 2007

a ake su velikanske...

janula_nz
29. máj 2007

ani sa nenazdate a tiez sa to tu bude hemzit cestvymi mamickami 🙂

keikei
29. máj 2007

janulka a čerstvými tehulkami 😉

sú naozaj krásne, a na to, že dvojičky aj krásne bacuľaté 😵

keikei
29. máj 2007

cucuška nám nenapíše aká je to tá melencová polievka? 😀

keikei
29. máj 2007

janulka, laurika ti ešte stále spinká ? 😲

keikei
29. máj 2007

baby kde ste všetky??????? 😨 😨 😨 😨 😨

janula_nz
29. máj 2007

kei ano este spinka. ona take tri hodiny potiahne. niekedy ju budim az o pol 5 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre