Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
1. jún 2007

007 dnes nepride , mozno ani zajtra. nestiha ☹

svetluska.p
1. jún 2007

vseobecne musim povedat, ze na moj zadok muzik reaguje veeelmi. Tak sa o neho staram - myslim o svoju rit 😀 . Ked nou zavrtim, al. sa len tak akoby nic pre nieco zohnem, muzik hned spozornie, xixixi. Aki jednoduchi su ti chlapi 😉 . Ale je to super.

svetluska.p
1. jún 2007

.janula - dnik mame super. robime si s babami sexualne chutky. tipujem, ze nasi muzikovia dnes vecer budu spokojni 😀 😀 😀

tribitka78
1. jún 2007

janula, to mi je ľúto....určite má až tak veľa práce, veríš mu?

svetluska.p
1. jún 2007

januli - a kedy cestuje? verim, ze to vyjde a stretnete sa.

janula_nz
1. jún 2007

svetlus robite mi chute. uz by som sa aj ja na niekoho zavesila ale nikto tu nie je 😠

co sa tyka 007, bol 2dni prec, dnes robi detom MDD. ak pride tak najskor asi az v nedelu. idem mu zavolat, nechmi to povie presne lebo chce prist kamoska s malou do nedele. oni su z ba, tak to treba dohodnut.

tribit no ja neviem. viem, ze ma toho vela a ak ho zavolaju, musi vsetko ist nabok a robit, co mu povedia. ved uvidim. idem mu brnknut

svetluska.p
1. jún 2007

jani - a co robi vlastne? a potom - mal ist niekde do azie, nie?

janula_nz
1. jún 2007

svetlus on robi vsetko. ale teraz momentalne to mdd robia tam u nich. do indonezie mal ist ale tam zatial nejde, ani tam nechce ist.

tak co tie jahodky, mnam. ja mam doma zo zahrady plnu misku, chystam sa robit jahodovo smotanovu tortu 😝 trosku kalorii nezaskodi, no nie? 😀

tribitka78
1. jún 2007

janula, cinkni mu, nech vieš na čom si.... to je takto ťažko, plánovať si s niekým budúcnosť, keď ani nikdy nevieš čo bude robiť ďalší deň.... 😠

janula_nz
1. jún 2007

tribit ja uz neplanujem, ja som to nechala tak. nezdviha, zas nieco robi. ale povedal, ked mala zletela, nech mu hned zavolam,ked pridem od dr. takze caka len asi nema cas.

uz ho nerozoberajme, je to ok.

vcera nahodou mi po vyse roku a pol napisal kamos, s ktorym sme cely ten cas neboli v kontakte. ze sa rozisiel so snubenicou atd a uz rok je sam. no to vyznelo ako by nieco chcel odo mna 😅

tribitka78
1. jún 2007

no vidíš janula, si šťastná žena..... 😅
a ty by si niečo chcela od toho kámoša? 😅

janula_nz
1. jún 2007

tribit ja neviem. my sme si predtym velmi vela pisali ale nikdy sme sa nestretli 😅 je to najlepsie kamos mojho velmi dobreho kamosa 😝 a bol rok v iraku a akurat vcera som bola na tom fore a tam ma nasiel. inak nechodim tam uz a ako na potvoru som tam nakukla. zeby nahoda? 😀 clovek nikdy nevie, zivot je cely jedna velka nahoda 🙂 asi.

tribitka78
1. jún 2007

janula, úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúsmev........ 😀 😀 😀 😀 😀
bude dobreeeeeeeeeeeeeeee 😅 😅 😅 😅
tak dajte nejakú kávu...len tak....akože len tak... 😅

janula_nz
1. jún 2007

tribit no ten dotycny je tiez ako 007, vecne nema cas. ale zavolal ma na kavu dakedy tak pojdem, to ma nezabije 😉

tribitka78
1. jún 2007

jaska, bež bez rozmýšľania,...veď za to nič nedáš a nikdy nevieš.... 😀

janula_nz
1. jún 2007

tribit ja uz sa radsej nechcem s nikym stretat. mne stacila tato skusenost. ja nemam stastie a ani som ho nikdy nemala , co sa tyka muzov. preto sa mi ani moc nechce, ale slubila som mu to

ty mas co nove? v robote si? co planujete cez vikend? 🙂

cucuska
autor
1. jún 2007

ahojte 😉

janula_nz
1. jún 2007

ahoj cucus tehulienka nasa. ako sa dnes mavate s fazulockou? 😵

tribitka78
1. jún 2007

no dobré ránko cucus.... 😅
janula, my na víkend plánujeme oddychovať....budeme sami dvaja bez malej, tak si to chceme užiť...najprv sme chceli ísť niekam do kúpeľov, do vírivky, bazénu a tak, ale od včera sedím v jahodách, takže to padlo...a ešte mi je k tomu neskutočne zle!!!
no a nehovorím o tom, že v robote infarktujem....práve včera som sa rozprávala s drahým, že už mi to fakt lezie vrcholne na nervy....tak mal taký nápad, že čo keby som dala výpoveď a kým by sa našla iná práca, tak by som si doma oddýchla.....no poviem ti, znelo to viac ako lákavo.... 😀
ty budeš čo robiť cez víkend? kedy sa máš stretnúť s tým chalanom?

cucuska
autor
1. jún 2007

fazulka dúfam že sa má dobre ale ja sa cítim ako zbitý pes. aj za chvilku pojdem spat.
baby toho sona 11.06 sa bojím, začina mi harašiť,uz od včera. nejaká som dokakaná a toto som nechcela 🙄 😠

janula_nz
1. jún 2007

tribit, no to este nie je dohodnute. on robi v ba a byva v sturove, takze niekedy ked pojde z roboty , sa tu cestou zastavi. aj dnes tu bol ale nechcel nas rano budit 😝

no podla mna by to nebol zly napad. ale nie je u vas tazke najst robotu? ak s tym problem nebudes mat, tak sup sup, ja by som nevahala 😀

cucus neboj sa. tentoraz to bude v poriadku. 😉 vsimla som si , ze stale len spis, to sa ti ozyva drobec z bruska. dava ti najavo, ze tu je a ze sa tesi, ked sa narodi 😵

tribitka78
1. jún 2007

cucuska, pamätáš, ako si písala ostatným babám, že to chce pozitívny prístup? teraz ho potrebuješ ty....neboj, všetko je tka ako má byť....nechodíš do práce, nestresuješ sa, nerobíš fyzicky náročnú prácu, oddychuješ, zdravo sa stravuješ, takže nie je dôvod na to, aby to dopadlo inak ako na jedničku..... aj od posledného MA ubehol dosť dlhý čas, takže tvoja maternica je tiež ok a to je hlavné.....neboj, budeme na teba všetky myslieť, budeme ti držať prsty, všetko bude v poriadku, neboj sa..... aj keď ťa na druhej strane chápem, tiež by som sa bála..... ale teraz musíš byť silná, musíš dať svojmu dieťatku istotu, že je u teba v bezpečí....

janula_nz
1. jún 2007

baby ja mam stale neskutocny hlad. ☹ ja som z toho uz chora.

keikei
1. jún 2007

ahoj babulky 😉
ste tu ešte niektorá?

keikei
1. jún 2007

ešte chvíľku počkám..... 🙂

tribitka78
1. jún 2007

ja som tu a ty si mi zase vyfúkla dobré číselko v diskusii....1555.... 😀

janula_nz
1. jún 2007

aj ja som tu. volala som s 007. tak nepride , mozno az o tyzden, dva. ale nevadiiiiiii 😀

vitaj keikei. kam sa chystate dnes na MDD?

keikei
1. jún 2007

no ahojte babenky, už som chcela vypadnúť 😒

tribitka, to je mi ľúto, ale počkaj si na 1666, to bude tvoje 😀

janulka, ani neviem, kam. keď príde mužík z práce, uvidíme na čom sa dohodneme. inak máme plán na MDD v nedeľu na cestu rozprávkovým lesom.
a ty ako, chystáš sa niekam?

tribitka78
1. jún 2007

keikei, to ďalšie číselko si ustrážim aj keby som tu mala nocovať.... 😀
baby, ja chcem byť strašne na materskej....keď vidím v albumoch tie krásne malé bábatká, Boooooooooooooooooooooooože, aj ja chcem.... 😖

keikei
1. jún 2007

tribitka, to áno, vyplatí sa tu kvôli nemu aj nocovať 😀 len aby som ťa neubehla 😀 😀 😀
neboj, raz budeš aj ty na materskej 😉 koľko už snažilkujete?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre