Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

cucuska
autor
5. jún 2007

babuľe musím vás opustiť. mamina sa mi sem dobíja prišla na kávu, prišla sa vrozprávať lebo segra mi dnes letela do Írska za prácou takže papapa

teuska
5. jún 2007

papa cucus

veva1
5. jún 2007

janinka pekna 10 🙂 uteka t ze? Ale aj tak nie dost rychlo 😀

janninka
5. jún 2007

jee, ani som si nevsimla ze uz 10 😀
uteka, ale mohlo by aj rychlejsie 😉

emily3
5. jún 2007

ahojte.
veva strasny sen. mala som tiez take sny ale nastastie teraz nie a dufam ze ani nebudem mat. mne sa tie sny plnia. sice ked som cakal mareka sa mi snivalo ze pri sprchovani vyslo babatko zo mna von. v prvom momente som nevedela co mam robit, zacala so hystericky revat, potom sa ukludnila zobrala babo do ruky a rozlucila sa snim.

a pri predposlednom tehu sa mi snivalo ze som zacala krvacat, mala som strane bolesti a utekala som k dr, strasnym revom ze zase...a o dva dni nato sa to stalo naozaj ☹
tak teraz sa len modlim a dufam ze nebudem mat take hrozne sny...brrr

snad nie, uz sa mi snivalo ze citim pohyby a dokonca ze som rodila 😀 😀 ..tento by sa mi mohol splnit.

emily3
5. jún 2007

janinka aky si mala cyklus? ukazuje nam rovnaky datum porodu ale tyzdne nie.
inac gratulujem k sonu, velky chlapich 😀 (dievca?)

janninka
5. jún 2007

ja som mala tak v rozmedzi 28-30 dni. a neviem ake cislo som uviedla v nastaveniach tu na konikovi, ale aj tak je podla ultrazvuku o 2 dni vacsie ako mi vychadza podla mrchy,

emily3
5. jún 2007

janninka mne vychadza o den mensie.ale to je jedno, tesim sa ze zije a je jedno ci sa narodi 9 -10..hlavne ze sa narodi. Mon sa mi narodila presne na termin. a Marecek bol zahada, lebo som ho pocala po potrate, takze dr mi nevedel vyratat termin. ale je tu a bude mat tri roky a vymysla neskutocne 😀 😀 😢

emily3
5. jún 2007

😢 toto tam nepatri...MArek mi drgol do ruky a posunula sa mi myska... 😅

janninka
5. jún 2007

vsak jasne , na to az tak nezalezi,ze kolky tyzden

emily3
5. jún 2007

janninka a ranne celodenne nevolnosti este pretrvavaju? u mna je to trosku lepsie ale este stale ich mam. ked mi je dobre tak zas panikarim...po promociach idem na sono a mala by som dostat knizku , dufam ze sa knem dopracujem 😀

janninka
5. jún 2007

ja mam pocit ze aj umna je to trosku lepsie, najhorsie to je pri tom umyvani zubov
a kedy mas promocie?

emily3
5. jún 2007

janinka 22.6. a 28.6 idem na kontrolu.

janninka
5. jún 2007

ja idem na kontrolu 15.6., ja chodim kazde 2 tyzdne.

emily3
5. jún 2007

sa mas...moj dr to berie velmi dobre ...tvari sa ze by malo byt vsetko ok a vsetky moje pochybnosti mi vyvratil...ale ked budem mat nejaky problem mam prist hned...dufam ze nebudem musiet. zatial sa citim tehu, zaludok je na vode...

janninka
5. jún 2007

jasne ze nebudes musiet,vsetko bude predsa v poriadku 😉

emmaelzer
5. jún 2007

Ahojte kocky, nieco nove?

mm1
5. jún 2007

emma: ahoj emuš.... 😒

veva1
5. jún 2007

ahoj emus som ta davno nevidela. Musim teraz bezat do obchodu ale za 15min sa ukazem ak sa zdrzis. Inac vsetkoo po starom o tyzden aj pol idem ku dokimu na AFP testy tak verim ze tentokrat mi ich aj urobi.
ty ako ? Kedy naskoci 12 tt a kedy ides k dokimu? Este ti je zle?

svetluska.p
5. jún 2007

cucuus - krasna fotocka. tak nech chumacik maly krasne rastie. baby, ja placem. neviem, co je so mnou....

mm1
5. jún 2007

svetlus: čau svetlušiačik môj... dnes som smútila, lebo ráno ma nečakal žiadny mailík od teba ☹

veva1
5. jún 2007

svetlus nechcem drazdit,ale test padne kedy?

emmaelzer
5. jún 2007

V sobotu ma zas chytila ta moja zaludocna bolest a tak som dodnes ani nezapla pocitac. nevracala som sice, ale nemohla som od bolesti vstat z postele...
Zajtra zacinam 11tt tak len dufam, ze to vsetko uz prestane. Ved takto ani nepapam, nepribrala som ani len kg...

MM tak ako, nejake teho priznaky?
Veva, ty si uz mala mat nejake testy zasebou v 15tt...

Nejaka nova tehulka?

mm1
5. jún 2007

emma: posielam IP-ko

lante
5. jún 2007

Ahojte babulky,

vevuš: Ja mám samé besné sny, skoro každé ráno sa budím spotená a poväčšine si neviem ani spomenúť čo sa mi snívalo.

emma: Prestať to prestane a mne to dokonca prestalo zo dňa na deň 😉 A čo sa týka priberania ja som už pribrala 6kg, bleee

mm1
5. jún 2007

lante: no ahojky "stalin" tak čo, prádlo ti nezmoklo? 😖

emmaelzer
5. jún 2007

No lante, aj ja by som uz bola rada, keby som mohla poriadne jest, ved chuda babo nebude mat ziande vitaminy...a 6kg v 20tt si myslim, ze je normalne...

lante
5. jún 2007

mm1: stihla som ho ešte pred dažďom zvesiť 🙂 , a už vykukuje slniečko a aby som si rypla tak včera som sa stihla ešte povyvaľovať v bazéne na záhrade 😀

Emma: Mňa by potešilo keby som aj za druhú polku tehu pribrala toľko isto čo za prvú 😅

mm1
5. jún 2007

emma: no mala by si niečo pribrať mojko..... vôbec nič ti nechutí?????

lante: v bazéne? no paráda... ja som sa tu kúpala vo vlastnej šťave ako sardinka.... 🙂
ozik? v ktorej časti vlastne bývate???? v paneláčiku bazén asi nemáš nie??? i keď v Rozadole bazén bude....

veva1
5. jún 2007

som nazad. Ja som este nepribrala ani gram a od 10tt jem normalne s riadnou chutou ale hned som najedena. o par hodin znovu,ale zasa len troska. No mne staci aj tych 6kg co som pribrala medzi MA a tehu. No som uzmierena aj s tym ze ak to bude priserne priberanie tak nevadi. Po porode poriesim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre