Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

dzudulik
5. jún 2007

Ahojte babulky. Chcem sa s vami podelit o moj pribeh. Po dlhych 4 rokoch cakania na babatko sa nam konecne podarilo minuly rok v septembri. Radost bola strasne velka. Vsetko bolo ok uz som si mala ist pre knizku ked tu zrazu pani doktorka isla merat babatko ako narastlo a zistila ze mu nebije srdiecko a za posledny tyzden vobec nenarástlo. Do nemocnice som isla so strasnym zachvatom zialu a tam mi to samozrejme potvrdili. Prisli sme o babatko v 10.tyzdni. ☹ Po vsetkych moznych vysetreniach mi zistili ze mam hustu krv a vysoku zrazanlivost a mohlo to byt sposobene tym, a este v tom obdobi bolo v mojom okoli infekcia oci takze som mohla byt prenasac a preto. Snazim sa na to nemysliet, uz sme sa zacali snazilkovat na babatku a dufam ze sa nam to podari. Beriem vitami Baby plan, Kyselinu listovu. Chcem sa vas spytat ci to staci alebo mate ine skusenosti co by mi pomohlo co najskor otehotniet.
Dakujem velmi pekne za odpoved a prajem pekny den vsetkym babulkam ...

emmaelzer
5. jún 2007

Lante, vy mate dom z bazenom v Blave? Tak to musite byt riadne prachaty 🙂
neboj, ked sa budes aj pohybavat, nemusis pribrat viac..

mm, mne chuti len melon, a mozem jest cestoviny, chleba, ryzu...ale ziande maso...

lante
5. jún 2007

mm: bývame 3 km od BA, nedá sa to inak vybrať keď si nastavuješ pas na MK. Ale asi najbližšie mám do Vrakune (odtiaľ je manžel 😀) alebo Podunajských Biskupíc. Ešte ti splietam IP.

mm1
5. jún 2007

jasné babule.... teraz by som to na vašom mieste vobec neriesila váhu..... musíte mať zdravé a krásne babuľká 🙂 a to je to najpodstatnejšie 😅

lante
5. jún 2007

Emma: Tak to ja mäsko môžem a úplne najradšej mäskovú slaninu a bez chleba 😀

emmaelzer
5. jún 2007

dzudulik, ja som hned po potrate zacala pit alchemilkovy caj a otehotnela som po 2mrchach

lante, ja by som si tiez dala maskovu slaninu, len potom by som asi zomierala od bolesti brucha...

veva, tak to si super, ze v 15tt este ani kilo navyse...

dzudulik
5. jún 2007

emmaelzer , dakujem ti velmi pekne vyskusam to .a ako casto si to pila. A ked sa smiem spytat preco si potratila povedali ti. Dakujem ...

mm1
5. jún 2007

dzudulik: ja som tiež začala piť alchemilkový čaj a papam to , čo píšeš i ty.
síce snažíme len prvý mesiac od MA ale dúfam, že sa nenačakáme.... len treba veriť.... nič iné nám totiž neostáva...
cyklus mávaš v pohode?????

lante: to je Rovinka????????

dzudulik
5. jún 2007

mm1 vies co prve tri mesiace po potrate som mala pravidelny ale potom mi rezali zuby a mala som strasny strach a tak som dostala az po 34 dnoch. Takze dufam ze uz bude znova v pohode. A ako casto pijete ten caj?

emmaelzer
5. jún 2007

dzudulik rano a vecer

mm1
5. jún 2007

dzudulik: no ja som úplne prvý dostala na 35 deň, potom na 28 deň a teraz sa ešte uvidí.....
čaj si varím len ráno do takého veľkého pohára..... ale ako tehu by si ho piť nemala, pretože prekrvuje maternicu.....
to že ti zblbol môže byť práve tými zubami....
ako pozerám, dlho tu nie si... mne veľmi pomohla po MA táto stránka... áno aj ja mám svetlejšie dni, a aj tie pochmúrne, ale čo ma drží nad vodou je to, že nie som sama s podobným osudom je nás tu veľmi veľa....
a teší ma, že tehuľky pribúdajú i keď každá s trošku problémami, ale držia sa... tak hlavu hore....
a sme rovnaký prípad. v 10 tt som musela podstúpiť MA, pretože mimi sa nevyvíjalo... a začala som i špiniť.

lante
5. jún 2007

mm: Nie je to Rovinka, je to Most pri Bratislave 😉

mm1
5. jún 2007

lante: ach so.. 😀 😀 .. takže tadiaľ vedie tvoja cesta. No minule som tam bola vyzdvihnúť mužíka 🙂

lante
5. jún 2007

mm: Čo tu robil??

mm1
5. jún 2007

lante: išiel so školy a tam ho vysadil spolužiak... a ja som tam bola pre neho 🙂 lebo mu nejako vynechal autobus či čo. 🙂

lante
5. jún 2007

mm: Zo školy?? Ty si samá záhada 😀

mm1
5. jún 2007

no 🙂 myslela som si , že som ti to vravela... on diaľkovo študuje v DS...

lante
5. jún 2007

A...už sa mi čosi marí.....
Ozi, kedy nečakáš na mrchu??

mm1
5. jún 2007

v piatok moja v piatok .....ale neviem, veľmi si nefandím....

lante
5. jún 2007

Ani ja som si vo februári nefandila.......a vidíš..... 😉

mm1
5. jún 2007

no veď nechám sa prekvapiť.... ale nejako sa na tehu necítim..... neviem.... 😒

kubko
5. jún 2007

Ahojte bambulky tak sa tusim prvy raz hlasim v tejto uzasnej teme. Co mate nove som uplne mimo z toho co je nove ale dufam, ze len pribudame. mm1 verim, ze aj ty budes co najskor tehulka. A ak nahodou nie, tak si uzijes letnu dovolenku a mozno si z nej prinesiete malu fazulku 😉

emily3
5. jún 2007

ahoooooooooooooooj kubko, veru dlho sme ta nevideli ako sa mas?
pribudaju nase fazulky. 😀

kubko
5. jún 2007

ahoj emily veru trosku vas v praci citam, ale nemozem pisat, tak sa sem dostanem len raz za cas, blahozelam emily, mam taku radost zo vsetkych novych tehuliek, hned mam vzdy den krajsi, ked si porecitam, ze pribudla dalsia fazulka a ako sa citis? Uz si bola u dokiho?

emily3
5. jún 2007

kubik...citim sa ako tehotna co je velmi dobry znak. je to take zvlastne chvilu som v pohode, potom ma prepadne panika ci je vsetko vporiadku.
trochu som spinila tak som sa uz lucila, ale nastastie je vsetko ok. bola som v 5 tt este nebolo noic vidiet a potom v 8tt a videla som mojho drobca plnej krase a v akcii. revala som od radosti. teraz sa sledujem kazdy den lebo 9tt bol predtym krizovy a denne sa modlim aby bolo zdrave a zive.
a moj zaludok lieta hore dole...celodenne.. 😝

emily3
5. jún 2007

kubik a na termin porodu mi uz nevychadzaju ziadne statnice ( koncila som skolu a dva terminy mi vychadzali akurat na statnice), skusky takze sa uz plne mozem venovat babatku. 😀

kubko
5. jún 2007

emily to je uzasne, ze bude mat uz pokoj od skoly a bude si to moct uzivat... A to ze mas ulietany zaludok je len dobre, neboj, kym ti je nevolno je mimi urcite v poriadku. Mne sice nebolo vobec nevolno a mimco je dufam tiez v poriadku. Ale niekto tu aj pisal, ze tehotenstvo vracane nebyva potracane, alebo nejak tak. Takze drzkam palckeky, aj na dalsom uzv bude drobcek srdieckovat o 106 neboj

kubko
5. jún 2007

uz musim ist papa a drzkaj sa aj vsetky tehulky a snazilky cmuk

emily3
5. jún 2007

kubko to nie je tak piate teho som si vytrpela ranne nevolnosti a skoncilo.
ale rano sa budim a skumam ci mam zaludok hore dole, ci sa este citim teho a tak . zatial sa citim , a brusko rastie a tlaci ( uz teraz sa citim ako slonica 😅 aj ked nemam este nic moc...
a toto babo som dostala na statnice ani som nevedela a na promocie by som mala dostat matersku knizku, to bude pre mna najlepsi darcek, takze manzel uz nic ine nemusi vymyslat 😀

emily3
5. jún 2007

maj sa este sa niekedy ukaz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre