Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emily3
7. jún 2007

ahojte mamulky tehulky. ako sa mate?

vilkakatka
7. jún 2007

Dobre ranko babulky 😉

Ja som cele dni unavena, a hned ako pridem z prace, tak zaujimam polohu lezmo 😔 😉
Este jedna otazocka:
Picha vas niekedy v brusku???

Ahoj Emily 😵

emmaelzer
7. jún 2007

Vilka mna picha v brusku a hlavne dnes, ako pred kramamy...ale to asi babo rastie, lebo v 12tt uz bude cestovat do bruska, pretoze je velke aby bolo v panve

jana1106
7. jún 2007

emus, to ale letii, uz mas 12tt , to je krasa 🙂

lante
7. jún 2007

Vilka, keby len bruchu. Mňa dnes od rána pichá vzadu medzi rebrami zakaždým keď sa pokúsim zhlboka nadýchnuť. 😖
A akoby to nebolo málo, tak som sa včera na tehu príprave dozvedela, že si musím masírovať Lanolínom bradavky. Tak som si ho hneď aj kúpila a dnes som masírovala tak ako mi to na mne včera teta na tej príprave ukázala. No a teraz ma bolia o 100% viac ako pred masážou. No, ale radšej nech ma bolia teraz, a do kojenia budú pripravené akoby ma mali bolieť a ešte aj praskať pri kojení.

vilkakatka
7. jún 2007

Tak som rada, ze aj vas picha 😀 😀 😀

emily3
7. jún 2007

ahojte zienky, je tu niekto? cely den tu nikoho niet, vsetky su tak zaneprazdnene? a ja tiez, musim aj tak ist, lebo deti uz nevedia co od unavy.

veva1
8. jún 2007

ahojky tehulky. Dnes som znovu zacala spinit tak som bezala k dokimu. Nepovedal mi nic co by mi vysvetlilo to spinenie,ale drobec je ok. a ma uz 10cm. Tak som stastna,aj ked to spinenie ma trapi.
co je nove u vas

vedvies
9. jún 2007

ahojte srdiecka,
zlaticka ja nestiham sem za vami ani chodit - jul sa blizi a pomaly sa balim do porodnice a chce sa mi stale len plakat - tie hormony su strasne 😅

kubko ze 17.tt parada - teraz ti to uz pojde ako po masle 😀

vsetkym vam posielam vela pusiniek a snazilkam ako inak: tehu virus 😉
dr. mi naposledy povedal, ze sa mam pripravit, ze to uz moze prist...

veva ja som mala tiez spinenie do nejakeho 5.mesiaca, tak sa netrap. Zacina sa ti zvysovat percento krvi - na konci 34.tt budes mat az o 50% viac 😉 a bude ti teploooooo

veva1
9. jún 2007

vedvieska dakujem za povzbudenie 🙂 . Drzim palceky aby si mala krasny rychly pezbroblemovy porodik 😵

vedvies
9. jún 2007

veva dakujem pekne - dufam, ze to nebude kovbojka - viem o vsetkom co ma caka a aj suhlasim so vsetkymi tymi vecami okolo toho - len dufam, ze to zvladnem ☹

veva1
9. jún 2007

zzvladnes urcite 😉

emily3
11. jún 2007

Ahojte mamulky tak ako sa mate? vcera sme boli u kamosky, povodne sme chceli oberat ceresne, ale ako sme k nej prisli spustil sa lejak a take obrovske krupy padali...s detmi sme sledovali cez okno ako vsetko nicia v zahrade.. 😨
takze z ceresnyi sme nemali nic. 😅

zana27
11. jún 2007

ahojte mamicky a aj buduce mamicky,
som tu celkom nova, ale chcela by som sa spytat, (mozno trochu trapna otazka), ale co to je to missed abortion a komu sa to moze stat. Ja som v 29 tyzdni. Drzim vsetkym palce.

mm1
11. jún 2007

AHOJTE BABULKY, PRAVE SOM DOVOLALA S CUCUSKOU. POSIELA VAM VSETKYM PUSU.
KRVACANIE SA ZASTAVILO, a srdiečko bije ako zvon... poleží si asi týždeň v nemocnici, ale myslí na Vás.... 🙂

mm1
11. jún 2007

zana: ahoj zani, nechci to radšej vedieť. je to zamlknutý potrat a prešli sme ním všetky. ☹

emily3
11. jún 2007

ZANA: je to potrat a dost taky zakerny, lebo babatko zomrie a zena o tom ani nevie. mne zomrelo v 9tt a zistili mi to az v 12tt na ultrazvuku. ☹ , vacsinou sa to stane do 12tt, takze ty si uz za vodou.
drzim ti palceky aby sa ti narodilo krasne zrave a zive babatko.

mimima
11. jún 2007

ahojte babenky, som tu po dlhej dobe, ako sa máte, čo je tu nového? 🙂

tribitka78
11. jún 2007

mimima, cucus je tehu v 7 tt, je v nemocnici, ale všetko určite dobre dopadne....
mm1 nepríde mrcha, emily sa darí, emmaelzer už má za sebou tiež úspešne ranné nevoľnosti.... dobré správy, že?? 😀

emily3
11. jún 2007

cau tirbit...hej uspesne bojujem so svojim zaludkom a moje nevolnosti sa delia na ranne a , potom ked mam prazdny zaludok ( ja len jem a jem) a najhorsie nevolnosti vecernne 😝 , to mi je fakt 😝 😝 .
a ked mi je dobre tak sa zas bojim ci je ok...ale zatial to vyzera dobre a dufam ze sa dopracujem k materskej knizke 28.6

mimima
11. jún 2007

ďakujem tribit za rekapituláciu. 🙂 dobré správy, dobré, len tá teuska mi stále vŕta v hlave. Je mi jej ľúto. Mne tiež včera dr. povedal, bola som na pohotovosti, že teraz je všetko v poriadku, ale hocikedy sa to môže zmeniť a môžem začať krvácať. Tie slová sa mi moc nepáčili, nemusel to takto narovinu hovoriť.

dzudulik
11. jún 2007

Ahojte vsetky snazilky. Je mi tak divne sice som dostala mrchu ale bolesti v prsiach stale neustupuju a mam ich stale naliate ako pred menstruaciou. mozem byt tehotna aj ked som mala na cas mrchu. Dik za odpoved. Pekny den a stastne donosenie a porody vsetkym tehulkam a snazilkam vela stastia.
PAPA

tribitka78
11. jún 2007

emily, 10 tt je tu, tehotenská knižka sa blííííííži... 😅
neboj, už bude len dobre.... ale musíš papať, nech má bábo vitamíny... 😅

mimima, neboj, musiíš myslieť pozitívne a všetko bude ok...aj mne lekár včera hovoril, že u tehotných žien je najhorším nepriateľom zvýšený adrenalín v tele....či už je to adrenalín z pozitívneho alebo z negatívneho zážitku, treba ho ventilovať.... lebo tak ako udrie v tele muža do srdca a dostane infarkt, tak udrie ten stres tehotnej žene do srdiečka bábatka....takže pokoj, všetko bude teraz už len dobré....

mm1
11. jún 2007

bubulky, tribit má v tomto pravdu....

tribitka78
11. jún 2007

no, mm1, mne to tiež dáva logiku....srdiečko bábatka je slabunké, nevie sa brániť stresu....takže fakt, nestresujte pre vaše dobro.....tak isto stačí nejaké zľaknutie, veľké prekvapenie.... jednoducho adrenalín....

mm1
11. jún 2007

tribit,,,, v druhej téme v Missedke. som ti dala otázočku...

mm1
11. jún 2007

Nová správa od CUCUSKY. dali jej na izbu nejakú kórejku, ktorá nevie ani ceknúť po slovensky a ani po aglicky, tak Cucuš vraví že zábava 😉

tribitka78
11. jún 2007

no aspoň nám tu potom napíše nejaké vtipné zážitky.... 😀

lante
11. jún 2007

MM 1: cucuska si aspoň precvičí schopnosti v komunikácií "ruky a nohy". Je to dosť naprd, lebo ak jej niečo bude nebude to vedieť vysvetliť. Pozdrav Cucušku aj odomňa, prípadne mi daj do IP jej čislo, napíšem jej aspoň sms-ku. 😉

Vevuš: kedy ťa čakajú AFP testy?? Už si v 16tt a vtedy ich zvyknú robiť.

Dnes sa mi drobec akosi hmíri, stále ma šteklí v bruchu a ja sa po ňom musím škrabkať......no už sa teším na kopance 😀

mm1
11. jún 2007

lante: čau Lanti.... odkážem a pozdravím..... hodím ti jej číslo do IP-ka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre