Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

vilkakatka
11. jún 2007

Ahojte babulky 😉
Nechcem provokovat, ale ja som este v pyzamku a v postielke 😅
Takze oddychovy zaciatok noveho tyzdna 😵

Zelam vsetkym maminkam, tehulkam, bruskam a snazilkam pekny dnik 😵

Takze Cucuske neostava nic ine, len sa ucit korejcinu 😀 ... a zelam jej skory prichod domkov 🙂

lante
11. jún 2007

Vilka: Ja som to už dotiahla až do kuchyne a už cez dve hodiny sa odhodlávam na žehlenie, ale akosi si vždy nájdem výhovorku, prečo ešte nezačať 😉
A uvažujem, že pôjdem najskôr do bazéna sa schladiť a až potom pôjdem žehliť.

emmaelzer
11. jún 2007

ahojte kocku,
vilka, aj ja som vstala len nedavno...tak ako nevolnosti prestavju? Moje uz konecne ano. Kedy ides k midwife a co to sono, robili ti ho uz?

vilkakatka
11. jún 2007

Lante...tak sup do bazena 😎
Emmka, zle mi uz nie je, len rano musim hned z postele skocit do ladnicky 😝 ... a zase som hladnaaaa, tak si idem nieco zvrtit ... zo mna bude taka mala velrybka 😀 Som rada, ze ti je uz dobre 😉
Na scan ideme v stredu a sa tesime, aj trosku bojkame, ale urcite bude vsetko v poriadku 😎

emmaelzer
11. jún 2007

vilka, vsetko bude v poriadku, uz sa tesim na foto

lante nic nerob, len sa vyval pred bazen...

lante
11. jún 2007

Vilka: Ja som v čase, keď mi bývalo zle mala strašne žravú náladu. Bola som každé dve hodiny hladná, a bol to taký ten vlčí hlad. To nehovorím o tom, že sa mi stalo, že som musela napr. o 4:30 vstať, ísť sa najesť (rohlík s niečim + kakao) a potom si naspäť ľahnúť a ďalej spať 😖

vilkakatka
11. jún 2007

Ja tiez uz rano o siedmej buntosim, lebo pre hlad nemozem spat 😲

emmaelzer
11. jún 2007

baby ja este stale vela nejem, v podstate nemozem skoro nic s masom a aj ked som stale hladna...co tak zvyknete jest?

lante
11. jún 2007

Emma: Ako to vidíš s tvojou cestou na Slovensko?? Keď sú už nevoľnosti na ústupe, by si možno aj mohla, nie?

lante
11. jún 2007

No ja som stále na slaninu (musí mať ale v sebe veľa mäska), ale bez mäska by som bola asi hlavne na ovocí a zelenine. Čo tak nejaké nátierky?? Ale radšej domáce ako kupované.

emmaelzer
11. jún 2007

Domov sa chystam v auguste, ked tu budu prazdniny

vilkakatka
11. jún 2007

Momentalne sa mi robi v rure pizza 😀 ... okrem toho, ze som hladna, som aj leniva 😖
Emmka, ja tiez masko nemusim, ale zavse sa prinutim...moje ranajky su cerealno-ovocno-jogurtovo-mliecne, potom nejaky sendvicik, no a kopce cestovym a ryze miesanej so vselicim moznym 😉

lante
11. jún 2007

No to už budeš mať celkom slušný "pupík" 😀 to súdim podľa seba, si neviem predstaviť do akých rozmerov do konca októbra narastiem 😅

mm1
11. jún 2007

teda babulky.... to je super... som zvedava, ake ja budem mat raz chútky ☹

vilkakatka
11. jún 2007

Ja stale hovorim...bude zo mna taka mala velrybka 😀

lante
11. jún 2007

MM: Ono to možno ani nebude tak dlho trvať. Pošleš mi to číslo na cucušku??

emmaelzer
11. jún 2007

ja tiez rastiem, aj ked toho vela nepojem, somnou je to tak, ze nemam na nic chut a do jedla sa len nutim, aby mi nebolo zle...

mm1
11. jún 2007

lante: bola som na obede... posielam.... 🙂

lante
11. jún 2007

Ja už tiež nejem v takom množstve ako na začiatku. No jem aj také veci, ktoré za normálnych okolností do úst nevložím...napr. bryndzové halušky

emmaelzer
11. jún 2007

ja si neviem predstavit, co by som dala za bryndzove halusky...

svetluska.p
11. jún 2007

caute tehulky, ako sa mate? 😀 .

mm1
11. jún 2007

prídi, navaríme 🙂

emily3
11. jún 2007

ahojte, vika ja dnes tiez len spim a premaham sa dokoncit poslednu pracu do skoly ale velmi sa mi nechce. a tiez stale pozeram do chladnicky a dnes mam zaludok naruby, co zjem potom presviedcam aby zostalo v zaludku ale akosi to nejde 😝 .

svetluska si tu? vzdu ta chytim len taktak ako sa mas?

veva1
11. jún 2007

dnes som robila na obed bryndzove halusky 🙂 Ema utri si slinu 😀

tribitka78
12. jún 2007

ahojteeeeeeeeee.
vieme niečo nové o cucuske?

emmaelzer
12. jún 2007

ahoj tribit, tak co ja viem, cucus je v nemocnici a hematom praska, takze len cakaju, co sa stane dalej

ako vidim, je to tu strasne poriedko, kde ste vsetky?

keikei
12. jún 2007

ahojte babulky, ste tu ešte niektorá? 😉

emmaelzer
12. jún 2007

ahoj kei, ako sa mi mas? vidim, uz 19tt, tak to je uz si aj hadam babo citila kopat?
Volako su vsetky babenky zaneprazdnene

keikei
12. jún 2007

tak vás všetky veľmi pekne pozdravujem a majte sa krásne a opatrujte sa 😉 🙂 😉

keikei
12. jún 2007

emik tak ešte na skok zostanem.... myslela som, že už ani teba nechytím 🙂
ja sa mám fajn, dnes som bola na poradni, všetko v poriadku a 9.7. idem na veľký ULZ, tak sa teším 😵
a hej, bábo už aj cítim od konca 17tt 😀
a ty ako, už je lepšie keď máš tú 12tt? dúfam, že áno 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre