Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

haannka
20. jún 2007

MM, tak dúfam, že ten červíček, čo hlodá v hlave čoskoro zmizne a všetko bude fajn, musím ešte počkať týždeň a potom sa uvidí 😒

emmaelzer
20. jún 2007

ahoj mm, ako sa citis?

mm1
20. jún 2007

ahojky emka: no ja sa cítim stále rovnako, akurát chodím viac cikať.... ale to je asi normálne nie?????
v pondelok idem k doktorke, keď rátam tak som 5 tt + 4 dni...

emmaelzer
20. jún 2007

no mozno na buduci tyzden zacnes z nevolnostmi (dufam, ze nie...)

cucuska
autor
20. jún 2007

ahojte ste ešte tu???

cucuska
autor
20. jún 2007

Že by som si zas skúsila svoj monológ??? 😅

emmaelzer
20. jún 2007

ahoj cucus, ja idem teraz upratovat, ale sem nakukam, tak ako dneska?

janninka
20. jún 2007

ahoj cucus, ako sa mas?

cucuska
autor
20. jún 2007

no mam sa dobre ešte mi nebolo dnes zle a pr´qave jem. ale mne aj tak býva zle až tak poobede dovtedy sa musím najesť lebo potom už nič nezjem.

emmaelzer
20. jún 2007

videla si v mojom albume tie naramky proti nevolnostiam? odkedy som ich zacala nosit, nevolnosti ustalili...sice ich asi na slovensku nedostanes, ale daju sa lahko urobit a potlacaju akuprusurne body na rukach

cucuska
autor
20. jún 2007

mala som nejeká problémy s netom ale už by to malo byť o.k.
emma a jani vy sa máte ako???? Už ste tak ďaleko. Emma ty sa už určite tešiš na kopančeky a veď vlastne všetky sa na to tešime 😀

janninka
20. jún 2007

ja sa mam celkom fajn, myslim ze aj nevolnosti uz koncia,aspon dufam 😀
v piatok idem na ultrazvuk na to meraniesijoveho prejasnenia tak dufam ze to dobre dopadne.

emmaelzer
20. jún 2007

cucuska, vsetko sa tak vlecie, este 3 tyzdne do dalsieho sona...a kopanceky, to je taaaak daleko....

cucuska
autor
20. jún 2007

ani mi nemusíte hovort ako sa to vlečie. ja som ešte len začala 9tt. Tak rada by som si to uživala ale teraz ma začinajú napdať také kraviny, a tak sa bojím sona ako čerta. stále dúfam, že malému červíkovi srdiečko bije a že zas neprestalo.

janninka
20. jún 2007

cucuska, na take veci radsej ani nemysli, urcite je a aj bude babenko v uplnom poriadku 😉

cucuska
autor
20. jún 2007

idem of. ide veľmi pomaly net a strašne dlho mi to tu otvára. prídem večer vtedy sa to vždy rozbehne. papa bambule

mm1
20. jún 2007

babule a ja mám čo povedať???????? hmmmmm? v pondelok idem k tej novej doktorke, tak som zvedavá. 😉

emmaelzer
20. jún 2007

ake depresivne myslienky, mm, tes sa, otehotnela si velmi rychlo a cierne myslienky babu nepomozu...tak si to radsej uzi

janninka
20. jún 2007

inac mm1 gratulujem ti k babenku 😀

emmaelzer
20. jún 2007

janninka a ty sa ako mas? nevolnosti uz prestali?

janninka
20. jún 2007

hej, uz pomaly prestavaju 😀 a ty sa mas ako?

mm1
20. jún 2007

babule, budem sa možno trošku tešiť až po pondelku, keď mi to potvrdí i doktorka....

emmaelzer
20. jún 2007

ja sa uz mam velmi dobre, aj ked teraz namiesto nevolnosti zacinam byt nepohodlna v spanku, babo asi rastie....

mm1
20. jún 2007

emma: no veď 14 to už je nádherné číslo.... 🙂

vedvies
20. jún 2007

ahojte babenky,
bruska rastu? 😉 som rada, ze pribudate 😉
mm1 5+4? drzkam palce nech je vsetko ok
neviete nieco o lossikovi?
emma zacinas trpiet nepohodlim v noci? 😅 moja ale to este nic nie je 😉 ... ja teraz chodim kazdu pol hodku az hodku cikat a zaspavam okolo jednej v noci ... myslim ze je to slubna priprava na mimi 😉

cucuska
autor
20. jún 2007

ahojte, konečne sa ten net rozbehol.
vedvieska ja viem niečo o Lossikovi

svetluska.p
20. jún 2007

cucus - ta prezrad 😉 .

cucuska
autor
20. jún 2007

svetlus čo myslíš? to čo je s Lossikom????

svetluska.p
20. jún 2007

ano cuci.

cucuska
autor
20. jún 2007

no Lossik bol na vyšetrení tzv. "prefuky" po nich neotehotnela. A teraz bola na nejakých vyšetreniach a chystá sa na laparku. Že vraj má totál zlý jeden vajicovod, úplne upchatý 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre