Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

emmaelzer
26. jún 2007

ahojte kocky, som tu len na minutku pozriet, ci ste vsetko ok. Robim uz 2 den a som tak unavena, ze ani nezapnem PC, zajtra rano sa ukazem, tak dobru noc

emmaelzer
28. jún 2007

Tehulky, kde ste vsetky?

janula_nz
29. jún 2007

len nakuknem ale ako vidim, nikto tu odvcera nebol. ako je to mozne? 😨

cucuska
autor
29. jún 2007

ja som tu ale nikto iný nie????

cucuska
autor
1. júl 2007

Ahojte ako vidím nie je tu niekto ale ja som zas tu.

No bola som na sone, lebo dnes som špiním od rána naozaj veľa a preto mi nakázali sono. Bábo je krásne veľk=e až 2,6cm už sa dá rozoznať aj hlavička a aj malinké náznaky ručičiek . Fotku nemám lebo som bola tu na starom sone a tam nemajú papier ale nabudúce mi spravia aspoň mi to sľubíli. A SRDIEČKO BIJE krásne BIJE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
no a hematóm tam je je tam hnusoba jedna 😠 😠 😠

emily3
2. júl 2007

ahoj cucuska, tesim sa s tebou z drobceka, nech len pekne raste. a hematon hes hes hes
nase babatko ma 6 cm a sibrinkovalo rukami nohami o 106. manzel bol prvy krat so mnou na sone a lutoval ze nebol aj pred tym. tesime sa spolu 😀 😀 😀 na nase babatko.
cucka drz sa oplati sa to vydrzat pre babatko a v januari sa budeme tesit z nasich drobcekov... 😀

cucuska
autor
2. júl 2007

emily tak to je krása držim VÁM veľmi palce držte sa

emmaelzer
3. júl 2007

tehuklky kde ste vsetky?

cucuska
autor
3. júl 2007

ahoj emma ako sa máš????

loss
3. júl 2007

ahojte tehulky
ako sa mate?

emmaelzer
3. júl 2007

ahoj cucus, ;ja sa mam dobre, a ako tak citam, tak aj vy s babom sa mate velmi dobre
cucus, nerob si starosti z robotou, len sa tam co najrychlejsie vrat, ked uz budete lepsie, ved oni budu potom lutovat...

loss, mas uz vysledky z vysetrenia?

emily3
4. júl 2007

ahojte mamulky asi uz dovolenkujete. ako sa mate?

svetluska.p
5. júl 2007

No babule, aj v oddcyhovkach to viazne. Kde ste vsetkyyyyyyyyyyyyy?

loss
5. júl 2007

emmaelzer napisala som IP 😉
drzte sa tehulky a davajte na seba aj miminecka pozor 🙂

kubko
6. júl 2007

kuk co som nasla 😨
V soucasne dobe se na trhu objevuji v masivni mire vyrobky s aspartamem, ktery je temer 200krat sladsi nez cukr. Sklada se ze dvou aminokyselin: asparagove a fenylalaninu. Fenylalanin muze prochazet placentou k plodu a zpusobit az poskozeni mozku. Proto se radeji strave s oznacenim "light" a obsahem fenylalaninu vyhybejte.

svetluska.p
6. júl 2007

Ahoj kubicek, ako sa mas mojuska? krasna 21 ti uz svieti 😵 ....

kubko
6. júl 2007

Ahoj svetluska makam tak len kopirujem a 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ty ako?

svetluska.p
6. júl 2007

ako? no tak, ako ked sme sa bavili spolu cez telefon. Rovnako rovnako rovnako....

kubko
6. júl 2007

😉 😵 🙂 😀

svetluska.p
6. júl 2007

tym si povedala vsetko 😀 😀 😀 ....

mamik
6. júl 2007

ahojte tehulky.
Ahoj Emmka. Si sa ma pýtala, či sa platí za ten 4D ultrazvuk. Objednaná som na 10.7. a už som veeeľmi zvedavá. Platí sa za to 690,- Sk , lebo vraj nemajú zmluvu so zdr.poisťovňou. Aj tak si myslím, že to nie je až taká hrozná suma. A ešte sa opýtam v poisťovni, či mi to nepreplatia. Takže podrobnosti napíšem v utorok.

emmaelzer
6. júl 2007

mamik, to je neskutocne lacne....tu to stoji okolo 5000Sk....

mamik
6. júl 2007

veď aj ja som sa čudovala. tiež som čítala, že tu to stojí od 1.000,- do 3.000,-. Preto sa tam chcem opýtať, či môžem prísť hocikedy, alebo len ak ma pošle lekár. Lebo to by som rada aj neskôr. Už mám pripravené DVD,CD aj USB, čo bude treba 😀

emmaelzer
6. júl 2007

Aj ja chcem ist v auguste, ked budem okolo 20tt. Pojdem k nam do Levic.

vilkakatka
9. júl 2007

Emmka, mas pravdu, ze to tu nejak zanedbavame 😲

Tak sa hlasim, ze rastieme a priberame 😵

Babulky, chcem sa opytat, ci sa moze ist na 3D (CI 4D) aj v 31tt...totiz iba vtedy budem na SVK...

emmaelzer
9. júl 2007

vilka ahoj moja, kolko si uz pribrala? kedy mas dalsie sono?
a co brusko, je vacsie? Zachvilu by sme mohli zacat citit jemne pohyby, teda jemne bublinkovanie, aj ked to asi bude este trochu neskor

vilkakatka
9. júl 2007

Emmka, zatial sm pribrala 4kg 😲 ... aj ked ma to trosku trapi, ale zase sa pre to moc netrapim...hlavne, nech je drobec v poriadku 😵
Dalsie sono budem mat az v 20 tt 9.augusta...no a na kpontrolu ku midwife idem o dva tyzdne 😉 ...asi sa budu robit tripple testy...

Brusko rastie, uz ma zacina tlacit moja uniforma v praci...asi skocim po vacsom cisle 😝

emmaelzer
9. júl 2007

vilka ja som pribrala okolo 3-4 kg tiez, ale nie som tucnejsia, len to mam v brusku, a tak mi to nevadi, som len rada, ze babo teda rastie

emily3
9. júl 2007

Ahojte mamulky ako sa mate? tak moja sestra uz to ma za par hodin za sebou...uz isla do porodnice, tak cela rodina je v ocakavani ci to bude dnes a ci konecne dievca ( doma ma troch chlapcov). tak sme zvedavi a v kutiku duse jej aj zavidim ze uz finisuje.
ja sa mam uz lepsie, ranne nevolnosti ustupuju a brucho sa natahuje...citim sa ako mala slonica. estre som nepribrala mozno 1kg? ale som sa postavila na vahu po celodennom"obzerstve" takze neviem ci to naozaj alebo len moj plny zaludok zavazil 😅

uz nam krasne naskakuju tyzdne, za chvilu budeme citit nase ratolesti, na to sa velmi tesim...sice so spanim to bude horsie... 😅

mm1
9. júl 2007

Babulky, tak práve som dovolala s CUCUSKOU. všetky Vás pozdravuje a naozaj sa potvrdilo to, čo spomínala a to, že je otvorená na 1 cm a krčok má nejako kratší, takže má mať kľudový stav, žiadne stresy, krátke prechádzky a v 16 tt ju budú musieť zašívať...
ale mimko sa drží a cíti sa už lepšie, pretože je domka a nemusí ležať v nemocnici.
V piatok sem nakukne, pridá nové fotečky a snáď s Vami i chvíľku pokecá...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre