Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

svetluska.p
30. júl 2007

nela ahoj, gratulujem k tehu. zelam, aby bolo vsetko ok. cucuska sa ma fajn, len uz nema net k dispozicii. Rastie je brusino pekne, budu ju pravdepodobne zasivat, ale inak je ok.

nela10
30. júl 2007

ahoj svetluška. ďakujem. Joj tak to som rada. Lebo dlho tu nebolo nič počuť. Tak ju pozdravuj ak náhodou budete v kontakte.

emily3
30. júl 2007

ahoj svetluska si este tu?

svetluska.p
30. júl 2007

ahoj emily, sooom. citam,ze sa mate fajn. Velmi sa tesim 🙂 .

emily3
30. júl 2007

no teba vidiet xixixi 😀
boli sme dva tyzdne prec, bolo super aj s malym pobytom v nemocnici...a teraz sa znova ucit, o tri tyzdne mam posledne statnice so specialne pedagogiky, tak sa tvarim ze sa ucim.
brucho mi neuveritelne rastie, uz to nezakryjem a uz sa ma ludia pytaju...

h0blinka
30. júl 2007

ahojte baby, konecne som sa sem dostala 🙂
ste tu este niekto?
Dnes sme boli na kontrole pre dovolenkou, koli tomu zapalu v krvy. A konecne nieco nasli, v hrdle mam niejaky bacil streptococa typu C (po 3.tyzdnoch prisli vysledky). Vybrala som uz jedny antibiotika PENCLEN a dnes mi vypisali druhe PENBENE. Mam ich posla vas brat? mne sa to uz zda vela, nerobili mi dnes ziadne kontrolne odbery, ci sa hodnoty zlepsili alebo nie a horucky uz nemam.

loss
3. aug 2007

ahojte 🙂

emily3
3. aug 2007

ahojte mamulky, asi dovolenkujete. ako sa mate?
ja mam o dva tyzdne posledne statnice, taaaak sa mi chce ucit. 😅

brusko mi neuveritelne rastie a priberam a citim pohyby babatka. velmi som sa na to tesila, zatial je to jemne. 😀

emmaelzer
3. aug 2007

ahojte babulky. Hlasim sa zo Slovenska, vsetky vas pozdravujem. Je tu niekto, kto mi moze poskytnut ake take novinky?

loss
3. aug 2007

ahoj emusa pozdravujeme te aj cucka,male sa ma dobre,rastie a poslucha
a ako sa mas ty?

mamik
6. aug 2007

ahojte ženušky. Aj ja som tu len na skok, tie prázdniny dajú zabrať 😀

Emmka vitaj doma a užívajte si s malinkým slovneského vzduchu 🙂

Lossik všetko najlepšie k narodeninkám (niekde som sa dočítala) a prajem ti jeden krásny darček, ktorý síce uvdíš až o 9 mesiacov, ale budeš ho neskutočne ľúbiť... 🙂

mm1
6. aug 2007

mamik: ahoj Timi, vôbec nic nestíham... je tu horor... u doki dobre????
u nás dobre,,, mame 3,95 cm a metali sme sa že nás doki ledva odmerala... dúfam, že sa dostanem k tomu, odpísať ti na mailík...

loss
6. aug 2007

mamik juj dakujem velmi,velmi pekne
dnes dosla mrcha ale verim ze tento rok je ozaj posledna

svetluska.p
7. aug 2007

Caute gulky tehulky, ako sa mate? rastiete, grckate? 😀 .

tribitka
7. aug 2007

svetlus, my už negrciame, už jeme všeeeeeeetko možné, dokonca kombinujem nekombinovateľné a nevraciam, jupíííííííííííííííííííí.... 😀 😀 😀
ešte nech zmizne tá svina hematomova a budem rada....
včera zase viedol drahý s mojim bruchom intelektuálne debaty a povedal mi, že mi v nom nenormálne žblnkoce....tak som sa potešila, snáď tam bábo pláva, lebo na UZV stále len spí..... 🙄

h0blinka
8. aug 2007

Caute 😵
tu ale moc rusno nie je. Vsetky dovolenkujeme???
Emmuska vitaj doma, dúfam, že si naplno užívaš dovolenku 😀 😀 😀
my uz tiež negrckame (klop, klop..), vkuse len papakáme a najlepsia je mc donaldovska zmrzlina z hranolkami 😀 Skuste si ich tak namacat do zmrzky mnááám 😝 😝 😝

tribitka
8. aug 2007

hoblinka, v 14 tt ešte môžem vracať? No nesranduj!!! ☹
inak, tie hranolky a zmurzka.......tak tomu hovorím tehu chute!!! 😅 😅 😅

mamik
9. aug 2007

Meg - ahoj. Som rada, že tak pekne rastiete. Akurát idem na poradňu, tak dúfam, že všetko bude OK. včera sme oslávili 1.výročie svadby, tak nech mi lekárka povie len samé dobré správy ako darček 🙂

tribit - kamošku mám v 34tt a grcká každý deň. Veľmi ju ľutujem, celé tehotenstvo si vytrpela...

Hoblinka - práve minulý týždeň som videla v McD jedno dievčatko, ako jej spadla zmrzka do mamkiných hranoliek. Zopár sa jej tam zapichlo a vyzeralo to super. Aj tá malá sa usmievala, keď ich jedla 🙂 ani by ma nenapadlo, že takto sa to dá kombinovať aj dobrovolne 😀

vilkakatka
9. aug 2007

Ahojte babulky 😉
Tak uz sme vysmiati...sme po sone, Babuliatko je v poriadku, mame skoro 15cm a stale sa len hemzilo...manzelik sa smial, ze bude taky certicko ako ja...

Idem hodit fotocky 😵

h0blinka
11. aug 2007

Ahojte 🙂
katka, nádhera, kukám fotečky vaše ale ste kráásny, len tak dalej 😀 😀
my ideme v stredu k novej gyn, tak som zvedava aká bude, trochu sa bojim a tesim na nove obrázky

tribitka, myslela som si, že ma to už prešlo ale potom som sa tak poriadne nazerkala, že teraz grckám už druhý deň. Sama sa tomu čudujem. Alebo možno prispelo tomu aj to že som vysadila duphaston 😀 😀

ale tiehranolky so zmrzkou v mc kači je paráda, skúste to 😝 😝

vilkakatka
12. aug 2007

Dakujeme Hoblinka, a drzim v stredu palceky...no,a tesim sa na fotocky...aspon nam uz hod do albumu brusko 😉

nikoleta15
13. aug 2007

caute kocky.8.6. som bola na kyretazi a momentalne som asi 2 tyzden tehotna. lekarka mi odporucala s babom pockat min. pol roka a predpisala mi antikoncepciu, pretoze mam hypoplasticku /malu/ maternicu. Antikoncepcia mala sposobit zvacsenie maternice. vybrala som jedno balenie...dnes som bola na vysetreni, na ultrazvuku nic nevidela, len mam vraj nieco na vajecniku. Zlakla som sa, ze by to mohlo byt mimomaternicove, ale povedala, ze pri pociatocnom stadiu tehotenstva sa to vyskytuje a nemam sa bat. okrem toho mi predpisala duphaston a kys. listovu. ja mam ale strach. Co ak to zase nevyjde? Viete o niekom kto otehotnel hned po prvom cykle? ako to dopadlo?

vilkakatka
13. aug 2007

Nikoletka, ja som otehotnela hned po prvej mrske od cistenia a vidis, uz sme v 20tt 😉 Sice ja som nemala zidane problemy s maternicou (ak neratam to, ze ju mam obratenu 🤐 ). Tiez som brala duphaston do 12tt a kyselinu listovu beriem stale 😵

nikoleta15
13. aug 2007

to si ma potesila moja. drzim paste. ja som otehotnela v podstate naschval a teraz som zacala rozmyslat, ci som predsa len nemala pockat. Ale menstruaciu som mala v poriadku, ziadne problemy a k tomu ten pocit po ma..., vsak vies o com hovorim a tak sa stalo. snad to prebehne ok, len to uz nie je ako prvy krat. malo to byt nase prve babo a na ten ultrazvuk som sa tesila a ani ma nenapadlo, co bude nasledovat. bolo to v 9 tt.teraz uz budem chodit na sono so strachom, ci sa to nezopakuje. s drahym sa bojime tesit. prve babo malo aj meno a o tomto hovorime len ako o babatku ☹ . ale kazdopadne dufame a verime.

h0blinka
14. aug 2007

Caute 😉
hlasim sa z pracicky 😅 vcera som nestihla na konika ani mrknut, tolko roboty mi nechali po dofce.
Fotecky zatial nepridavam, bojim, bojim a mam len jednu z 11tt. Ale ked budem mat zajtra nove tak uz pridam, slubujem 😅 . Brusko nefotim, lebo nemam 😀 😀 trochu cudne, lebo som kukala ine babule v 15tt a tie maju brusiskaaa
Nikoletka, gratulujem 😉 Davajte si pozor na seba. Asi ta bude viacej pobolievat maternica, ked je mala musi sa viacej natahovat, ci nie?
My mame zase taku zdvojenu maternicu - kazda tu mame niejaku vadu??

emmaelzer
15. aug 2007

Tak vsetky tehulky, co nove? ja som uz uspesne ukoncila dovolenku a teraz ma caka velke upratovanie.

tribitka
15. aug 2007

ahoj emka... oddýchla si si na dovči? teraz as budeš prať, želť, upratovať, že?
už tam máš 22tt, neskutočne to letí, to je supiš.... 😅 😅

emily3
15. aug 2007

ahoj emma. co noveho...brucho neskutocne rastie, uz to nezakrym a za dva tyzdne som pribrala "iba" 4kg, uz nemam odvahu sa postavit na vahu.
babatko si vceselo kopka, ale ked ho chce citit ocino tak presane, vcera sme ho vymakli a citil ho aj ocino a boli ro riadne kopance, inak to vyzera na kludne babatko 😀

emmaelzer
15. aug 2007

tribit aj tebe tam uz svieti pekna 11..
velmi som si neoddychla, slnko mi nerobilo dobre, az som dovcu na slnku prerusila predcasne.....a teraz fakt mam tolko roboty, ze som sa dnes ani nezastavila..
emily, tak ja sa nad vahou uz ani nepozastavujem...naposledy ked som sa vazila mala som 6kg navyse (to bolo pred 10 dnami...)
babo kope tiez, ale cez to moje sadlo ocko asi tazko bude citit...mozno ked bude babo vacsie, mam v albume par foto aj z 3D sona tak mrknite
pohlavie mi nevedeli povedat, lebo babo bolo chrbatikom, ale dokt. tipol na dievca tak uvidime

loss
15. aug 2007

caute tehule
emusa som rada ze si tu teda dovca bola OK tak len pomalicky upratuj mas cas robota ta pocka 😅 a teda asi baba no to je super gratulujem
emily,tribitka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre