• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
tehule, ktore z vas este pracuju okrem Emusky - teba citam ze asi hej.
Stale mam dilemu ci byt PN ci netreba
17. aug 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoblinka a preco by si chcela ist na PN-ku?
ked nie su ziadne koplikacie, nevidim dovod, preco by zena mala sediet doma
17. aug 2007 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emus ja nechcem, len sa ma to uz tretia lekarka za kazdym pyta ci nechcem ostat doma na PN. Gyn, potom obvodna a teraz aj internistka. Tak uz mam chrobaka ze preco? mala by som.
Ale ich opoved je vzdy len ze "Pre istotu"
17. aug 2007 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co udavaju ako pricinu? a kde pracujes?
17. aug 2007 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:

Hoblinka, ak nemas zadne problemy, tak by som doma nezostavala...teda, aspon ja som rada v pracicke, medzi ludmi a aspon sa citim uzitocna :grinning: ...sama doma by som asi zomrela :angry: ...a este ti aj urcia nejake smiesne vychadzky :zipper_mouth: a nemozes si vyjst z domu kedy chces :dizzy_face:

Emmka, krasne brusko...pekne rastiete :dizzy_face:
17. aug 2007 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
hobli- ja som zasa naopak velmi stastna ze som doma PN,no vlastne teraz uz ani nie som,lebo uz mam dovcu. Ale ja som robila v robotke kde som musela byt skoro kazdy den a aj tam spavat,mala som vlastnu izbu a velmi stresovu robotu,kde ked nemal kto som sa este natahovala aj s tovarom a ked boli akcie ci svadby musela som tam dohliadat min. do polnoci. Ked som sla na PN ,tak sme dostali bytik,ktoreho by som si teda ani neuzila a nezariadila. No a naj. vyhodou bolo ze som cely moj denny rezim prisposobila tehu." Prespala som cele dni". Kontrola zo socialky mi nehrozila to som si zariadila :wink: .
Ale naopak pri prvom tehu som bola az do MA v robotke a nevedela som si predstavit,byt doma by som sa unudila. No to som este robila na recepcii sice 12-18 hod. denne,ale kazdy druhy tyzden,tak sa to dalo,lebo tyzden som si vzdy vegetila. Takze je to len od toho ako sa citis a ako robotku zvladas :wink:
18. aug 2007 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka ved aj vy pekne rastiete.
no to je ale pravda, ze ked je robota narocna, tak sa musi velmi rozmyslat...ja zacinam o sept. v novej skole, do ktorej budem dochadzat asi tak hodinu autobusom (teda ak sa neodvazim soferovat) a budem chodit domov okolo siestej koli spojom...a to bude 5 dni v tyzdni...tiez sa bojim ako to zvladnem...
18. aug 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, naozaj zalezi, aka je pracicka narocna...sice ja som 8-10 hodin denne na nohach, ale zatial som v pohodicke a mam super sefov, aj minule som bola viac unavena, tak som mohla zdrhnut domkov ovela skor...a stale sa ma vypytuju ako sa citim...
Treba dat na vlastne pocity :wink:
18. aug 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule, tuším som vás tu nejaké chytila :slight_smile:
ako sa máte?
18. aug 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka tak si aspon udrzis kondicku...mna skor bude unavovat to soferovanie...

ked, ako tak uz 28tt, tak ako sa mate? Este neviete pohlavie?
18. aug 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, máme sa dobre, všetko v poriadku :wink: pohlavie nevieme ani nechceme vedieť, necháme sa prekvapiť :fearful:
a ty ako s bruškom, tiež pohodička? vy chcete vedieť pohlavie? inak už máš tiež krásnu 22tt, ako to uteká, keď tak pozerám :slight_smile:
18. aug 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei, ja chcem vediet pohlavie, ale babo nechce ukazat uz na 2 sonach...ale este na buduci tyzden mam jedno a ked neukaze asi budeme sa musiet prekvapit...
aj ked rada by som kupovala vecicky aj farebne podla pohlavia...vy to ako spravite s nakupmi a farbami?
bursko uz rastie, pribrala som uz 8kg a male citim coraz viac a viac
18. aug 2007 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emik, no snáď sa vám do tretice predsa len ukáže :astonished:
my to máme s vecičkami v pohodičke, ak by bolo dievčatko, mám vecičky po Tatianke, a ak by bol chlapec, tak mám dve švagrinky, ktoré majú chlapcov a kopec vecí mám aj od nich, tak som v podstate už vybavená :grinning: a jasné kúpim potom aj nejaké novučičké pre mrňko :astonished:
no aj moje rastie, celkom fajn, zatiaľ +5,5kg, a kopká riadne. ale je to krásne cítiť, pravda? :dizzy_face:
18. aug 2007 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte k tomu pohlaviu :slight_smile: myslím si, že by to mohol byť chlapec, lebo sme vychytili presne plodné dni, a hovorí sa, že vtedy sa rodia chlapci :grinning: tak uvidíme, či sa nám to potvrdí. a tuším aj ty si mi vyveštila chlapca :grinning: no uvidíme :dizzy_face:
18. aug 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ano, aj ked to este nie je poriadny kop...
inak akurat vcera som zistila, ze sa mi zacina v prsiach tvorit tekutina... uz to zacina byt naozaj realne..dost ma to zobralo...
5.5kg....ti zavidim...si o 6 tt popredu a 3 kg menej...
18. aug 2007 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emmka, presne to hovorim aj ja...aspon som stale v pohybe :wink:

Ahoj Kei...ze +5.5kg...to mam uz teraz viac :grinning:
18. aug 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka utes ma...ja uz 8kg...ty?
18. aug 2007 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilka, len na sebe v robote nevlac nic tazke...
18. aug 2007 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, je jedno koľko priberiete, hlavne, že je všetko v poriadku. ja som aj pri Tatianke pribrala celkovo 10kg. a možno vás ešte aj predbehnem, čo vy viete?
18. aug 2007 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emma: Tekutina v prsiach sa mi tiež tvorila. Trvalo to asi 2 týždne potom to ustalo :confounded: , tak neviem
18. aug 2007 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tej tekutine, aj mne sa už peknú dobu tvorí, tak to má byť, normálna reakcia tela :slight_smile: niekedy viac, niekedy menej, niekedy tuším aj vôbec
18. aug 2007 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem, preco ma to tak zobralo, ved o tom viem, ze je to taka predpriprava na mlieko, len to asi uz privadza do mojho zivote tie velke zmeny a zacinam si ich uvedomovat...ved doteraz som pouzivala prsia len na ukazovanie vo vystrihoch a pri urcitych cinnostiach :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zrazu sa mi v nich zacne tvorit mlieko..
18. aug 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emmka, normalne sa bojim odvazit :confounded: (v 20tt to bolo +5.5kg) ... a najskor skocim na vahu v 24tt (nech sa stresujem len raz za mesiac :sweat_smile: )...Ale snazim sa byt fit a to je pre mna dolezitejsie...cvicim, plavam a pracujem :dizzy_face:

Ale uz to vidim, ze bude zo mna velrybka :grinning:
18. aug 2007 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu, plavaren je jedine miesto, kde sa citim lahucka...ale ja som asi nabrala aj doma, tie salaty (parizsky, treska) tu to zas troska obmedzim a zacnem sa hybat..ty sa kedy chystas domov? a mas este tu nejake sono? alebo tym velkym sa to skoncilo?
18. aug 2007 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
K tej váhe. Ja som bola tri týždne natom stále rovnako a teraz, keď som sa vážila tak mám +12kg.
18. aug 2007 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ja som dnes hrozne nafuknuta...vcera vecr som zjeda par sisiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a dnes mi ide brucho vyvalit (ked zjem nieco z muky, tak som ako balon)...k tomu som operovana aj na slepak a vtedy ma ta jazva tak tlaci a stipe...ale uz sa mi podarilo raz ist na wecko, tak to trosku povolilo :confused:

Emmka, asi dalsie sono tu v UK uz nebude (teda len ak ma nan posle midwife, ked si nebude ista polohou babatka a pod.), ale na konci oktobra ideme na SVK, tak sa chcem objednat na 3D do Kosic...sice to budeme uz v 30tt, ale odpisali mi, ze uz robili 3D aj v 36tt a bolo krasne :wink:
18. aug 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to uz uvidis krasne tvaricku...ja som bola velmi skoro, a este k tomu mal doktor problem cez tu moju slaninku a zevraj ani som nemala dost plodovej vody na pekny obrazok...a babo tiez nechcelo ukazat poriadne tvaricku, prave sa zobudilo a stale si chytalo ocka...ale aj aj tak to stalo za to...keby sa aj mne podarilo ist este domov na konci oktobra isla by som zase.
18. aug 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, s tou váhou sa vôbec neznepokojujte. poznám babu, čo pribrala do 30kg :dizzy_face: i keď to už je ozaj asi dosť :grinning:
emik, ozaj ty si na Slovensku? a kde?
18. aug 2007 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje, budem končiť, lebo varím obed a len odbieham.
majte sa krásne, pekný víkend, papá :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:
18. aug 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei, ja som z Lv, ale uz som zas v UK
maj saa
18. aug 2007 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok