Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

loss
18. aug 2007

ahoj tehulky ako sa mate?

bianca
18. aug 2007

ahojte.Prosim,prosim,prosim,napiste kedy ste zacali so snazilkovanim po MA?Dakujem 🙂

loss
19. aug 2007

bianka
je to vsetko indivindy,snazikovat mozes hned vsetko je na tebe my sme mohli po prve mrche,ktora dosla po 8tyzdnoch po cisteni a uz je to rok stale snazikujeme o 106 a stale nic ☹

emmaelzer
19. aug 2007

bianka, ked si nemala nijake problemy, kludne sa mozes pokusat po prvej mrske, ja som otehotnela po 2mrchach od potratu

evelyin
19. aug 2007

Ahojte. No My sme čakali až po 3 mrchách sme sa začali snažiť, nechcela som riskovať ďalší potrat. Ja som bola aj na čistení-nasilu rozovretý krčok by mal mať čas zahojiť sa a o zoškrabanej stene maternice ani nehovorím.
Každý doktor mi povedal iné, od kedy chceme, po 6 mesiacoch a my sme sa riadili odporúčaním primára po tých 3-4 mrchách.
Ďalší potrat by som ťažko predýchala... ☹

loss
21. aug 2007

evelin neboj dalsi nebude a babo je isto za rohom caka na teba a pride coskoro 🙂

emmaelzer
21. aug 2007

loss, a ako je to s tebou? ako vysledky ? a co vase pokusanie?

emily3
22. aug 2007

Ahojte mamulky, konecne som skoncila skolu, vcera so bola posledny krat. hura hura hura mam to za sebou. konecne si mozem vychutnavat matersku 😀

emmaelzer
22. aug 2007

emily tak ti gratulujem a prajem v buducnosti krasny job.

pepka
22. aug 2007

ahojte baby, prosim vas, mali ste po cisteni bolesti? kolko ste boli v nemocnici? zajtra idem k lekarke, pravdepodobne mi potvrdi verdikt, dnes mi to naznacila, poslala ma na kliniku, asi si hned zbalim veci, pretoze vsetko zo mna nevyslo ☹ Je sa coho obavat? Ako je to s tym otehotnenim po cisteni? Stacia 3 mesiace?

veva1
22. aug 2007

ahojky pepka. Cistenia sa velmi bat nemusis,nie je bolestive a ak trochu tak si das tabletku od bolesti. Aspon u mna to bolo tak,fizicka bolest minimalna,ale ta
dusevna 😔
co sa tyka cakania je to individualne,niekto caka pol roka,niekto jenu mrchu a niekto vobec. Ak sa chces trosku porozpravat,alebo len coto viac dozvediet pod do temy, MISSED ABORTION II,ak nie tak ti drzim palce aby si sa co najskor zotavila a zasiala s muzikom novu fazulku 😉

pepka
22. aug 2007

dakujem veva1 za odpoved a podporu, idem nakuknut do MA II, vyzera to tak, ze budem teraz potrebovat spriaznene duse, uz teraz som v depke ☹

loss
22. aug 2007

ahoj Emusa vysledky su OK takze som rada ale nejak nepokusame ja idem s mamcou na dovolenku 28.8 takze to vidim na dalsi mesiac lebo ovulka uz prebehla ale bez snazikovania ☹

megie
23. aug 2007

ahojte, prepáčte, že sa vám sem pchám, len môj názor (a názor mojej dr.), v žiadnom prípade sa nesnažte otehotnieť HNED po čistení, jednu mrchu treba počkať, aby sa maternica ako tak zacelila, lebo tam ostávajú ranky 😉

Držím palce! 😉 😵

emily3
23. aug 2007

megie...je to individualne.. ja som po prvom potrate otehotnela hned ani mi nedabehla mrcha a mala som bezproblemove tehotenstvo a porod...
po dalsom potrate som cakala 6 mesiacov a znova nam to nevyslo....pricina bude asi v niecom inom.

megie
23. aug 2007

Aj ja si myslím, že je zbytočné čakať 3-6 mesiacov, ale hned po čistení by som to neryskla... 😉

pepka
23. aug 2007

To fakt Meggie, super sa Ti to podarilo 🙂 Tiez neviem, ci by som dokazala cakat pol roka, ako kazu lekari, po fyzickej stranke by sa mozno malo ale na psychiku tuziacej buducej maminy je to straaaasne dlho.

veva1
23. aug 2007

pepka ja som nevydrzala cakat hadam ani prvu mrchu,ale podarilo sa az na 6mesiac. Priroda si to vie asi sama zariadit. 😉
a uz si bola u doktorky dnes?

pepka
23. aug 2007

Veva1, robi az od 11-tej, tak este mam cas a nervy v .....

veva1
23. aug 2007

neboj mozno sa to uz aj samo docistilo. V ktorom tt si bola? Predpokladam ze si zacala krvacat. Ak sa ti nechce o tom rozpravat tak na tento prispevok neodpovedaj

pepka
23. aug 2007

pohoda, prave je mi dobre, ze mam s kym 🙂
vyzera to tak, ze som potratila uz 7.8., myslela som ze je to mrcha, ale nebola vtedy som bola v 4tt., teraz by som bola v 7tt. znova krvacam. Velkostne aj podla hladiny hormonov to ale vyzera tak, ze plod odumrel uz zaciatkom augusta ale nevyslo vsetko.

veva1
23. aug 2007

hm tak ak dnes doktorka potvrdi ze naozaj vsetko nevyslo,tak je fakt dobre ist na to cistenie,aby si este nechytila nejaky zapal.Neboj zakrok netrva dlho par minut,pod narkozou a este v ten den by ta aj mohli pustit domov v najhorsom pripade na dalsi den. Ja som bola na cisteni dost neskoro a nechali my do druheho dna v nemocnici a o dalsi den som bola fizicky uplne ok. Dusevne som s tym este ani teraz nie celkom vyrovnana aj ked mi moj maly zazrak v brusku velmi pomaha.

pepka
23. aug 2007

Urcite to pomoze, tiez si myslim, ze ak sme po fyzickej aj psych. stranke ok, treba otehotniet co najskor, aby sme na to nemysleli a tesili sa z noveho tehotenstva 🙂 Po akej dlhej dobe sa Tebe podarilo?

veva1
23. aug 2007

po 6mes.,nekonecna doba

dona
23. aug 2007

ahojte kočky, ja som mala MA pred rokom a pol, teraz sa už 3 mesiace snažíme o mimčo a nič ☹ .Myslíte že pri čistení mi mohli niečo poškodiť a preto nemôžem otehotnieť? Mala som potom neuveriteľné bolesti, dostala som zápal maternice a mesiac som bola PN.

veva1
23. aug 2007

dona 3mesiace snazenia je velmi malo,aby si musela vazne uvazovat ze je v niecom problem. Keby ti po cisteni nieco poskodili tak by sa na to urcite prislo 😉

dona
23. aug 2007

veva tie tri mesiace sú intenzívne snaženie a ani predtým sme nedávali obzvlášť pozor, žiadna antikoncepcia, nič. S predchádzajúcimi deťmi som sa na muža len pozrela bola som v tom 😀 .

veva1
23. aug 2007

doni,ale to ide bohuzial aj vekom 😉 Neboj urcite sa podari. Ta zato obdivujem ze chces este dietatko,uz teraz musite mat riadne veselo 🙂

dona
23. aug 2007

no to veselo máme 😅 .To dcéra stále vŕtala že nemá sestru, a keď som sa najstaršieho spýtala či by sa nehambil kočíkovať tak povedal že by naňho kočky viac leteli 😀. Keď spomeniem že som na to už pristará tak sa tatinovi čakateľovi ježia chlpy 😀 😀

veva1
23. aug 2007

pristara urcite nie a si viem predstavit ako si toto stvrte uzijete. Urcite to bude ine ako pri prvych troch,tie ste mali dost po sebe. Z tohto bude riadny milacik celej rodiny. Tak drzim palce nech sa zadari co najskor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre