Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
18. máj 2007

keikei prespi celu noc a okolo 5h rano jej dam mlieko a potom niekedy aj do 7h este pospi. ako kedy.ale priemer je tak do 6h 😅 ja som v podstate nikdy nezufala, ale priznavam, ze niekedy ten smutok na mna dolahol. ale teraz sa len tak nevzdam a ak jeden povie nie, tak pojdem za druhym dr a vypocujem si aj desiatich ak bude treba 😀

007 ma chce este vidiet a potom sa stale stretavat, tak sa z toho vytesujem. to mi zatial staci. ale mohlo by sa to trosku rychlejsie vyvijat 😉

mm1
18. máj 2007

ahojte babulky tehulky, prišla som Vás aspoň pozdraviť.

Ahoj kei, dlho som ťa nevidela a Vevka, teba tiež nie!!!! 🙂

emmaelzer
18. máj 2007

baby, preco nemate foto zo sona v albume?

janula_nz
18. máj 2007

emus a mm dobre ranko 😵

emus ako si sa vyspinkala s drobcom? a ako to vcera dopadlo, priznaj sa 😀 😀

keikei
18. máj 2007

vevi veď uvidíš, čo ti poradí doktor a ako sa nakoniec aj sama rozhodneš. hlavne, aby si nemala rušno, ale kľud okolo seba 😉

emmaelzer
18. máj 2007

oo jani, velmi neslusne.... 😝 , mozno preto mi je teraz akosy nevolno

janula_nz
18. máj 2007

emus takze ste poriadne vystrajali, co? 😀 to asi aj za mna 😝 😔

mm1
18. máj 2007

Inak uz si musim fakt dat nejaku fotku, lebo takto ma prehliadate, fnuk ☹

janula_nz
18. máj 2007

mm ale coby, ja som ta tu hned videla 😉 aj ja som tu nejako zakotvila medzi tehulkami, pretoze nakoniec tu aj tak budem sama netehu, tak to je jedno,kde vlastne som 😀

mm mas sa?

emmaelzer
18. máj 2007

mm1 na tvoje foto uz cakam, odkedy mas novy uces...

janula, neboj aj ty budes tehulka, len musime 007 trochu nakopnud do v....

keikei
18. máj 2007

emik presne taký istý pocit som mala aj ja. ako keby som cítila v bruchu kameň. neboj, určite to nie je také veľké bábo. prejde to, skôr či neskôr a aj kameň odíde 😀
no foto sa tam chystám dať, len musí mi s tým pomôcť manžel, sama to tam neviem nahodiť. ale poponáhľam sa 😀

ahojček mm 😉
ako sa máš? už snažilkujete? tuším máš po druhej mrške, tak ako? kedy k nám pribudneš? 😵

janulka, na každého raz za čas smútok a obavy doľahnú, to je v pohode. ako by to bolo, byť len šťastná a bez trošku smútku? aj to patrí k tomu, potom si vieme to šťastíčko viac vychutnať 😉
a s tými názormi od viacerích doktorov plne súhlasím. budeš oveľa múdrejšia a istejšia.
janulka, dôležité je, že sa 007 chce stále stretávať, nesúr ho. pomaly ďalej zájdeš 😀

veva1
18. máj 2007

ahoj mm. Fotecku si daj,ale aj bez nej by som ta nikdy neprehliadla 😉
emus ja este ziadnu foto nemam. Verim ze v pondelok bude. Mala byt uz tento pondelok,ale doki ochorel. Mne budu az teraz robit krvne testy na rubeolu,pohl.choroby atd. Ked budu vysledky dostanem knihu 😵

keikei
18. máj 2007

babulky, tak sme sa tu pekne rozpísali, a ja budem musieť pomaličky končiť. už mám hore malú babu, leží tu pri mne na gauči a začína ma okrikovať.
možno sa tu ešte ukážem. majte sa mi tu zatiaľ krásne, papapapapapá 😀

emmaelzer
18. máj 2007

veva, neboj vsetko bude ok, uvidis, ako sa tam babo hmyri...
kei papapa a opatrujte sa

mm1
18. máj 2007

emma: no už to ani nevyzerá ako nové.... medzitým mi to zasa už dorástlo, ale nejako sa mi to začalo viac kudrniť na hlave.... tak neviem, že by hormóny???? 🙂

kei: áno moja, druhá mršica je fuč a začíname snažilkovať.... a dúfam, že k vám čoskoro pribudnem a vy mi budete dávať všetky rady, čím ste preskákali 🙂 ale ide sa seriózne na vec...
čakala som ešte na cyto výsledky, a tie sú tiež ok, tak mi v tom už fakt nič nezabráni 🙂 🙂

janula: no ja tu skáčem tam i tam.... niekedy normálka nestíham.....🙂
Januli na ako dlho ide 007 preč???? dúfam, že prifrčí na tvoju ovulku.... 🙂 🙂

A inak som rada, že konečne je piatok 🙂

janula_nz
18. máj 2007

keikei ja tak isto. laurika mi sedi na kolenach a mam co robit aby som nieco napisala 😝

takze sa aj ja nateraz s vami rozlucim a prajem pekny dnicek 😉

emus no snad tam nebude dlho kam ide a potom to bude ok. ale tesim sa na neho ako male dieta 😀

emmaelzer
18. máj 2007

janula a kedy teraz pride?

janula_nz
18. máj 2007

mm no akurat mam ME ale uz mi konci. tak neviem ci to stihne na moju ovulku. a na ako dlho? mozno mesiac, dva alebo aj polrok. nevedel to povedat 😖

janula_nz
18. máj 2007

emus no musi cim skor pretoze takto narychlo odchadza. a kazala som mu este nech mi kupi pc, ked sa v tom vyzna pretoze tento si brat berie do ba, sa tam stahuje. no tak ma toho vela. ale ratam, ze asi buduci tyzden pride. moze hocikedy, ja ho vzdy budem cakat 😀

mm1
18. máj 2007

janula: až na pol roka????? pána beka... aspoň že budete v kontakte cez skype... a nech ti kúpi dobré pecko...

janula_nz
18. máj 2007

mne netreba taky ako je tento bratov. povedal, ze za 15tis uz vie poskladat dobry pc. tak to nechavam na neho. a nech mi to tu vsetko nastavi a budem spokojna 🙂

sa na neho tesim , aj ked mi napise alebo zavola. uz by som s nim chcela byt asi stale 😔

mm1
18. máj 2007

janula: no a vyzera to tak, ze on sa tiez zamiloval tak super,
ozaj, ako to dopadlo u toho lekara celkovo?????

veva1
18. máj 2007

jani a uz bol aj nejaky kontakt? Myslim pusa ,dotyky atd... 😎

emmaelzer
18. máj 2007

janula, ked s nim budes stale, bude to uplne nieco ine, zatial ho poriadne ako realneho muza totizto nepoznas...je to viac o tom, ako ho chces vidiet..
preto sa fakt do nicoho neponahlaj

janula_nz
18. máj 2007

mm robil mi len ten ultrazvuk a popozeral zenske organy. ale tie boli v poriadku, co sa cudoval po tolkych operaciach. ani v okoli ziadne zrasty 🙂 tak to mi stacilo, som spokojna

a vo stvrtok o tyzden idem do toho gyn-fivu na konzultaciu, tak potom uz budem vediet viac. ale tam sa zas bojim, ze sa mnou budu zaoberat az ked budem mat partnera. no uvidime

janula_nz
18. máj 2007

vevus nooooooooo ano bolo asi vsetko 😀

musim uz naozaj ist, okolo obeda som tu. papa 😵

emmaelzer
18. máj 2007

pa janula

veva1
18. máj 2007

vsetko??? Ty kokso najvyssi cas ze mam uz net,lebo som tolko toho premeskala 😨

mm1
18. máj 2007

janula: sem do Ba???? veď oni sú vraj špičkoví... tak prečo by ti to mali povedať???? povedz že máš partnera... a hotovo.... čo ich je po tom???? chceš vyšetriť a vedieť čo v budúcnosti.

janninka
18. máj 2007

dobre ranko babenky, ako sa mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre