• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
kei ja uz 11 kil :frowning2: :angry:
4. sep 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi,uz si skusala kocikovat po vonku? :grinning:
4. sep 2007 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei,vidis a toto ja este nepoznam,som este ohybna a rezka ako srnka :grinning: som zvedava ci sa to o tie necele 3 tt co je medzi nami rozdiel zmeni.

julik nerob si starosti s priberanim. Citala si ze uz vazis 71kg. Ja vazim rovnako,len s tym rozdielom ze som pribrala 5kg. Ono je to indivindi u kazdej.Mozno uz teraz priberat prestanes a ja prave zacinam,lebo mam strasny apetit. :grinning:
4. sep 2007 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul-kocik je od susedy a chodievala som s nou casto von :slight_smile: ,ale po byte s nim lietame aj s manzelom o dusu :grinning:
4. sep 2007 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul presne tak, niekto priberie viac niekto menej. každá priberieme toľko koľko asi potrebujeme. ktovie, možno aj ja ešte naberiem pekné kilká :grinning: hlavne, že je všetko v poriadku,nie?

vevi, možno to ani poznať nebudeš, ja som to pri dcérke vôbec nepociťovala. celkovo je toto tehu iné ako prvé, oveľa.
4. sep 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. sep 2007 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi,uz trenujete co? :grinning: a manzelovi to ide?
4. sep 2007 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi a čo, teda koho vozíte? :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide,chodi ku nam aj jeho kamos sused,tak uz spekuluju. Najviac ich omina ta rucna brzda. Ze je o nicom ,ze kupia nejaku lepsiu a skrie ich ze je v strede a nie naboku. Musim ich potom odhanat.
Joj ja sa tak tesim az ma to fakt desi.
4. sep 2007 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei :grinning:
4. sep 2007 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevula, nemátaj sa, každá sa predsa tešíme :dizzy_face: nemusí to hneď znamenať niečo zlé, treba sa tešiť :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei a ako sa paci Tatianke v skolke?
ja som este pred tyzdnom nechapala,ze naco je na kociku brzda :sweat_smile: :sweat_smile:
vevi, nechcem to zakríknuť, ale veeeeľmi veeeeľmi veeeeeľmi. ťuk, ťuk, ťuk. a som z toho hrozne rada, neviem si predstaviť, ako by som to zvládala, keby plakala. tento týždeň je len do 12h, budúci už pôjde "naplno" aj spinkať :astonished:

juli, no aby ti neutiekol napríklad dolu kopcom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. sep 2007 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mna desi ,ze za chvilu od stastia z koze vyletim :grinning:

chodite niekde cvicit? Ja uz odkladam 2mesiace. Zajtra je zasa cvicko,ale neviem sa odhodlat.Este k tomu idem zajtra na ten cukor,to tam musim byt od 6,30 a skoncim tam okolo 10,00. Potom cakat na cvicenie no neviem.Som riadny lenivec.
4. sep 2007 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cvicit nemozem,ja mam pruh :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aj tak som straaasne leniva,asi by som necvicila aj keby som ten pruh nemala,takto sa mam aspon na co vyhovorit :sunglasses:
4. sep 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi, tak keď len to :grinning: som sa zľakla, že nejaké predtuchy škaredé :sweat_smile: neboj, koža ťa nepustí :grinning: :dizzy_face:

ja nechodím cvičiť nikde, nemám na to čas, až teraz vlastne, keď je malá v škôlke mám čas na seba. ale to mám zas doma stále čo robiť.
vevi keď to odložíš ešte na dva mesiace, tak už nebude ani treba začať s cvičením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a zajtra ideš na kontrolu? čo ti budú robiť?
4. sep 2007 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul- to mas dobre. Nemysllim ten pruh,ale tu vyhovorku. :grinning:
4. sep 2007 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, čo tam po cvičení, ešte sa nacvičíme dosť pri bábätkách :grinning:
4. sep 2007 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zvedava,ze ci ma nechaju rodit normalne aj s tym pruhom :confounded:
4. sep 2007 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kei- pridem pichnu mi do prsta,poslu ma najest a o dve hodky musim prist a pichnu ma znovu. kontroluju cukor pred jedlom ,po jedle a priemer za posledne dva tt.
4. sep 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli a to máš ako dlho, ten pruh?
4. sep 2007 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi, to chodíš ako často, každé dva tt? a lepší sa ti to?
4. sep 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul- tak to sa spytaj pri najblizsiej poradni,to som aj ja zvedava.Ako si k nemu prisla?
4. sep 2007 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa to dozviem az v 36tt,vtedy pojdem mojej chirurgicke a ta povie ci to bude cisarak alebo normalny porod.mam ho uz asi 2 roky a prisla som k nemu zdvihanim tazkych veci :frowning2:
4. sep 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vevi a musis tam tie 2 hodky sediet?
4. sep 2007 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul a máš s tým aj nejaké problémy počas tehu?

vevi, určite tam nebudeš musieť sedieť pravda?
4. sep 2007 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam ziadne problemy,ani ma to neboli,len obcas mavam krce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2007 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na cukor chodim kazde dva tt.Bola som na zatazovom glukozovom-zle vysledky.O dva tt ,nejedla som nic sladke,som bola 1x na tom co idem zasa zajtra. 1x som mala vysledky dobre dokonca mi povolili aj sladke len s rozumom a zajtra budu asi trosku horsie,lebo rozum odkladam sem-tam bokom :grinning:
4. sep 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jul a pruh sa neoperuje?
4. sep 2007 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok