Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

tribitka
17. sep 2007

jáááj, perkelt, nezvýšil ti? ja by som aj vraždila pre perkelt!!! 😀
ja som si práve urobila další chlebík, takže obedovať budem asi až večer... 😅
keikei, aj ja by som chcela byť taká aktívna ako ty.... 😕

vilkakatka
17. sep 2007

Ahojte babulky 😉
Tak aj ja sa hlasim po dlhsej dobe...dnes zaciname 26tt 😵 juuuj uz len 14-15 tt a mame pri sebe nase Babuliatko 😎
Akurat sa napchavam sosovicovou polievockou a zajedam chlebikom s cesnakovou pomazanockou 🤐 ... dnes bude hrmiet 😀

keikei
17. sep 2007

zvýšil mi, prídi si nabrať 😀
a večerať potom kedy? to máš každý deň taký rozlietaný s jedlom? 😀 😀 😀
no veru som aktívna, hlavne odvtedy čo mi začala malá chodiť do škôlky 😲 zrazu neviem, čo skôr doma porobiť. lebo pri nej som si nemohla upratať tak poriadne, tak to teraz využívam kým sa dá, lebo ktovie dokedy sa bude dať 😀

keikei
17. sep 2007

ahoj vilka, dobrú chuť 😉
a ja už len nejakých 6-8tt 😀 😀 😀 uf, letí to 😨

vilkakatka
17. sep 2007

Keikei, ked si taka rozbehnuta dobedni aj ku nam...ja dnes musim preblafnut aspon kupelku 🤐

keikei
17. sep 2007

vilka, neboj aj mňa čaká ešte kúpeľka, a obývačka a spálňa a detská....
dnes som si zobrala na mušku len kuchyňu, tak poriadne 😵 ostatok hádam zajtra. a to by som si chcela už začať chystať nejaké vecičky pre bábo, hádam aj pre seba kabelu, snáď sa k tomu budúci týždeň dostanem 😀
a inak ako sa máte s bábenom?

vilkakatka
17. sep 2007

Mame sa fajnucko 😉 ... akurat ma v noci bolel chrbatik a nemohla som si najst polohu a tak som sa len prevracala a obkladala vankusmi 😕 ... inak sa citim fit a skvelo...zataz mi robia iba schody...lapam po dychu...hihihi...ale zevraj to je normalne, lebo maternica uz tlaci na vsetky vnutorne organy 😵
Babulky v Januarovkach preberaju aky nebezpecny moze byt vytok...tak som teraz v pomykove...lebo aj ja mam taky bielo-kremovy...ale len malilinko a mam ho skoro cele tehu...tak dufam, ze to nie je nic nebezpecne 😖

A inac sme pribrali uz +8.5 kg 😲 ...

keikei
17. sep 2007

vilka, ja mám tiež skoro celé tehotenstvo taký hustý biely výtok a všetko je ok.
pre istotu to povedz doktorke, ale kľudne to môže byť, neboj 😉
mne sa napodiv spí veľmi dobre, jediné čo ma ruší je to, že často chodím na vecko.
ja som pribrala zatiaľ +8,5 kg

tribitka
17. sep 2007

aj ja ho mám..... 😖

vilkakatka
17. sep 2007

Keikei, no ja budem mat v 32tt urcite uz cez 10kg 😅 ... mne to zacalo nabiehat hned na zaciatku, ale teraz sa to ustaluje 😕

Akurat som precitala nejake clanky o tom vytoku a udajne ak nema nejaky zapach a zvlastnu farbu, tak je to OK.
Radsej ani nejdem mysliet na zle scenare...

Ahoj tribitka 😉

tribitka
17. sep 2007

ahoj vilkakatka.... joooj, aj ja chcem byť už v 25tt....to už cítiš aj pohyby, že? 😀 stále nechcete vedieť pohlavie?

keikei
17. sep 2007

presne tak, vilka netreba sa znepokojovať pokiaľ nie je nejaký "čudný" 😅

tribit, vy si dáte zistiť pohlavie?

vilkakatka
17. sep 2007

Tribit, my dnes zaciname uz 26tt 😉 ...tak to letiiii...nechceme, ale este mame jedno 3D sono na SVK...mozno ani nebudeme chciet vidiet a uvidime 😵
Babuliatko ma v kuse okopkava, ale je to najuzasnejsi pocit pod slnieckom...a zavse sa citim ako mimozemstan, ked pozorujem ako mi cosi v brusku cestuje a presuva sa z jednej strany na druhu 😀

keikei
17. sep 2007

babulky ja už končím, za chvíľu pôjdem pre Tatianku a to som ešte nestihla povysávať 😀
tak sa mi majte krásne, zajtra sa snáď ukážem 😉
papá 😵 😵 😵

vilkakatka
17. sep 2007

Papa Keikei...ja sa idem pribrat do tej kupelky 😉

loss
17. sep 2007

caute mamule,co mate nove?

veva1
17. sep 2007

ahoj losik-mamik ty sa pochval-ja mam akurat nove foto v albume,ukazala som aj tvar Tomaskovej maminy 🙂

loss
17. sep 2007

no palia ma prsia tak snad je to dobre znamenie ze rastieme a aj zaha inak nic,na dalsie sono ideme 1.10 tak uvidim.Inak Vevuska to ruzove pyzamo s oslikom mam ja modre 😀 je super ze?

veva1
17. sep 2007

losik to pyzamo je supis,mam pocit ze ho budem nosit az do konca,ten spodok je perfektne poddajny,uvidis este ti bude luto ked bude musiet ist do prania 😀

tie prsia je fajn,si pamatam aj ja na zaciatku som si vzdy nenapadne do nich pichala ci su citlive ci je vsetko ok. Joj losik len nech letia tie tyzdne co najrychlejsie.Viem presne co teraz prezivas.

loss
17. sep 2007

vevuska dakujem si zlata,prestne tak uz aby sme sa preklenuli aspon do 14tt budem pokojnejsia 🙂

veva1
17. sep 2007

neboj nic,tie dva mesiace nejako ubehnu,snaz sa byt aktivna,aby si nemala vela casu rozmyslat a pozorovat sa. 😉 Prisiel manzel,pustim ho k PC a ja idem na nakup do velkeho obchodaku,tak mozno sa dnes niecim aj potesim 😵

loss
17. sep 2007

jaska pa pa 🙂

svetluska.p
17. sep 2007

ahoj babule, ste tu niektora?

tribitka
18. sep 2007

svetluska, chceš nám v tehulkách niečo oznámiť???? 😵 😵 😵 😵 😵

h0blinka
18. sep 2007

tribi, dobraaa 🙂
provokujes 😀

tribitka
18. sep 2007

sveluska, ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeš..... 😵 😵 😵
ak nie dnes, tak ok......ja si počkám.....a hoblinka určite tiež..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

h0blinka
18. sep 2007

no svetlusiiik my stale cakame 😒

veva1
18. sep 2007

no ako hobli,uz citis kopance?

h0blinka
18. sep 2007

ahoj vevu,
kope kope o 106, 3 tyzdne, najprv som si nebola ista ale teraz uz viem ze to je ono. Zajtra nam mozno uz povedia pohlavie 😀 😀

veva1
18. sep 2007

tak drzim palce nech sa drobec poriadne predvedie a nech tam ma to co si prajete 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre