Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

smejko1
18. sep 2007

ahojte, iba sem nakukujem - mozno potom bude vacsia sanca na fazulku 🙂 ked sa okolo tehuliek poobsmietam 😀

veva1
18. sep 2007

smejko 😉

vilkakatka
18. sep 2007

Ahojte babulky, hlasim sa asi na 5 sekund z pracicky 😉 a zelam vam krasny dnicek 😵

keikei
18. sep 2007

ahoj babulky 😉
chytila som tu niektorú ? som len na skok 🙂

keikei
18. sep 2007

no tu sa tuším žiadna neukážete ☹
tak som v MA 😉

emily3
18. sep 2007

ahooooj keike, tak sa miname ale neva...tvojej Tatiane vseeeeeeeeeeetko len to naj naj naj k narodeninam, super rodicov a este suprovejsieho surodenca. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
to za chvilu uz rodis, ani sa nenazdas. ako sa mas?
ja sa uz statocne kotulam, ledva sa zohybam, to nehovorim o snurkach na topankach a pod. cez svoj kotol si uz pomaly nevidim ani na spicky noh. ale tesim sa drobec kope a rastie.

veva1
18. sep 2007

ahojky
Tatiane tak isto prajem vsetko naj,hlavne toho surodenca 😵

veva1
20. sep 2007

a co tehulky maju volno ze tu ziadna nenakukne? 🙂

tribitka
20. sep 2007

ahj, vevušik, kuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk.... 😵
od koho si dostala tolko krásnych ružičiek, háá?? 😅

veva1
20. sep 2007

od mojho najmilsieho,k 28.narodkam. Minuly rok.Tento rok mozem asi zabudnut.

tribitka
20. sep 2007

prečo môžeš zabudnúť??? kedy máš narodeniny?

veva1
20. sep 2007

17.12. 😀 ,som zvedava ci si niekto popri Tomaskovi spomenie 😀

tribitka
20. sep 2007

vevuš, dostaneš určite dvakrát takú veľkú kyticu ako naposledy, zaslúžiš si..... 😵

loss
20. sep 2007

ahojte mamicky ako sa mate?

yonanevi
20. sep 2007

tribit pozdravuje ta moja mamka akurat snou volam

tribitka
20. sep 2007

yon, dakujem mamine, aj ja ju pozdravujem.... bola na svadbe Dany Sendekovej?

yonanevi
20. sep 2007

nie nebola , ide na martinovu svadbu terar 6. ja nejdem ostavam v nemecku nechce sa mi trebat taku dialku na vychod 😀

veva1
21. sep 2007

ahojky tehulky 🙂
co mate nove? Ja uz druhu noc trpnutie a bolesti v prstoch na rukach.Strasne,celu noc som sa prehadzovala aby som si na ruky netlacila,ale velmi to neslo.Najlepsie bolo na chrbte,ale tato poloha sa uz vo vyssom stadiu neodporuca,tak asi budem spavat posediacky. 🙂

janninka
21. sep 2007

ahoj vevus,konecne mam cas na konika trosicku, mam dnes dovolenku, tak lenosim domka.Ty si uz 30, ale ten cas bezi, zachvilku ides na matersku 😉

vilkakatka
21. sep 2007

Ahojte babulky 😉

Vevik, ja som este 4 tyzdne pozadu a tiez som sa nic nevyspala...ja neviem, co budem robit neskor...len som sa prehadzovala a nevedela si najst polohu, no a ked som zase trosku nad ranom zaspinkala, tak sa moje Babuliatko rozhodlo, ze ide behat maraton 😅
Mna, ked lezim, tak bolia krize a neviem sa potom ulozit...ale dnes idem na plavaren, tak ich trosku posilnim 😵

Ahoj Janninka, dllllho som ta nevidela, verim, ze brusinko rastie do krasy 😉

mm1
21. sep 2007

ahojte tehulky, spravila som kuk... 😉

janninka
21. sep 2007

ahoj vilka,brusko rastie, ale aj to tvoje je krasne 😀
mm1 ahoj

veva1
21. sep 2007

tak brusina mate poriadne obidve 🙂

mm1
21. sep 2007

janninka: inak Januš, dlho si tu nebola, už sme si s Vevkou robili o teba strach, kde si sa túlala....?

ahoj Vilka 🙂

mm1
21. sep 2007

ozaj, pekné brušinká 🙂

janninka
21. sep 2007

bud som bola v praci, a tam na net velmi nemozem alebo som doma spala. Nic ine som dako nestihala. Ale ja sa polepsim 😀

vilkakatka
21. sep 2007

Mne to moje brusko rastie iba dobredu...a mam rped sebou taku gulku 😝 ... no a Babuliatko je vzdy natlacene vpredu a dole, a potom mam pocit, ze tam nosim nejaky balvan 😵

Ahoj mm1 - kukucka 😉

veva1
21. sep 2007

jani krasne meno ste zatial vybrali 😀 Vies Veroniky su vzdy uzasne dcery,pekne,mudre,sikovne a hlavne skromne 😀

mm1
21. sep 2007

baby na mne este nič nie je vidieť... ani oblečko nemusím zatiaľ nakupovať... 🙂

áno vevi🙂 fakt....

keikei
21. sep 2007

ahoj babulky moje 😉
zase tu nikoho niet? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre