Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janninka
21. sep 2007

vevus 😀 no ved uvidime 😀 😀 😀

keikei
21. sep 2007

ahoj jani 😉
tak ty už aj vieš čo budete mať? gratulujem k Veronike 🙂 ako sa máte?

janninka
21. sep 2007

ujo doktor povedal ze na 85% bude dievcatko, takze este nic nie je iste, ved uvidime. A inac sa mame celkom fajn, a co vy?

keikei
21. sep 2007

jani: aj my sa máme fajn, dcérka mi začala chodiť do škôlky, tak mám konečne čas na seba 😵
a keby bol chlapec aké dáte meno?

janninka
21. sep 2007

tak to este neviem,mozno David, ale ked to by mal vsetky sviatky pokope...

keikei
21. sep 2007

to fakt, ale nejaké meno len musíte vymyslieť pre istotu 😀

janninka
21. sep 2007

to urcite 😀 a ty mas ake mena vybrate?

keikei
21. sep 2007

na isto ešte žiadne, zatiaľ Tomáš a Timea. ale nevylučujem zmenu, akosi sa neviem rozhodnúť, sama som zvedavá ako sa bude bábo nakoniec volať 😀

janninka
21. sep 2007

ja musim koncit, tak sa majte krasne,paaaaaa

keikei
21. sep 2007

jani budem končiť, maj sa krásne, pekný víkend, papá 🙂

veva1
21. sep 2007

este tu niekto je? Ja som vzdala svoj boj nespat cez den a riadne som si schrupla.No co ak inac nepojde budem spavat cez den a v noci pozerat tv. 🙂

kei krasne mena 😀

mm1
21. sep 2007

veva: NIE V NOCI BUDES PRI TOMASKOVI... TAK TRENUJ 😀

veva1
21. sep 2007

mm,ale zatial 🙂
inac mas super ze ti brusino este nevidno a mozes nosit povodne oblecko. Ja som nemohla nosit od zaciatku,nie ze by mi uz brucho rastlo ale ma velmi zduvalo a ked som si dala nieco ine ako teplaky bez pasu tak ma sfuklo ako balon. Ale teraz myslim ze nemam nejake extra velke brusino.Aj ked je to sranda pozorovat na trickach.Nejake dlhsie si obleciem v pohodke a o par dni ked si ho dam znovu tak uz mi brusino trci 🙂 Este ze mam manzelove 😀

mm1
21. sep 2007

no ale narastol mi zadok... za chvíľku tam budem nosiť lodný kufor. 😠

veva1
21. sep 2007

neboj ked vykukne brusino tak sa zadok strati 😉

mm1
21. sep 2007

no len aby som nemala aj brušino aj kufor.... práve som dostala kopanček do rebra 😀

veva1
21. sep 2007

v najhorsom pripade budes mat kufre dva 😀

mm1
21. sep 2007

no tak to budem faaaaaakt veľmi nadšená 😒

emmaelzer
21. sep 2007

baby ahojte, ked sa tak bavite o kufroch..ja uz nechodim, len sa kotulam...pozri album s najnovsim bruchom...najhorsie je, ze nemam cas ani na bazen...inak co nove?

loss
22. sep 2007

neboj 😅 emuska bude ta este viac 😅 do 40tt ale budes zlata 😵

h0blinka
22. sep 2007

ahojte babule
emus aky dobry vankusik mas ooo
a krasne brusinko 😵 😵

emmaelzer
22. sep 2007

baby, vsak aj vy odfote bruska....
loss, je ti spatne?
hobli. vankusik je fakt super, zabera sice miesto jedneho cloveka, ale objimes ho, nemyka sa, nefrfle, idealny partner.... 😉

veva1
24. sep 2007

emus-aktualne brusino pridane 🙂

veva1
24. sep 2007

kei viem ze sem nakuknes,tak sa hned popytam.Od kolkeho tt sa chodi na prietoky? Je na to speci sono ci sa to da urobit kazdym?

keikei
24. sep 2007

vevi toto veru neviem. mne to tuším pozeral teraz na poslednej poradni, čiže v 32tt. ale nie som si istá, či to bolo ono.

jul
24. sep 2007

Vevi,pekne fotečky 😉 aka si stale stihlučka 😠 😠 😠 😀

keikei
24. sep 2007

vevi, no som tu a ty si kde?

veva1
24. sep 2007

no julik ,fakt stihla som uz velmi davno nebola,mozno tak 2roky dozadu,ale da sa 😀 Sak mame asi rovnaku vahu,len ty si bola pred tehu velmi chudulinka 😉

som sa pytala kei,preto ze moj doki mi vela krat porobi vysetrenia ze ani neviem,len si potom v knizke precitam.Tak ci sa ho mam spytat alebo je na to este cas. U nas sa uz v nemocke poradne nerobia ,chodim az dokonca k svojmu dokimu. Idem zasa okolo 12.10. A potom sa uz bude chodit asi castejsie.

jul
24. sep 2007

vevi,na fotke vyzeras velmi dobre a stiiiihlo 😉
to Ti zavidim,ze chodis svojmu dokimu az dokonca,ja len do 36tt a potom do nemocky 😝 😝 😝 bleee

keikei
24. sep 2007

vevik, musíš sa dokiho na všetko pýtať, keď chceš vedieť 😀
ja by som tiež radšej chodila až do konca k svojmu, ale čo už. aspoň si pomaly zvyknem na to prostredie a doktorov...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre