• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tehuľky z bývalých missed abortion

20. januára 2016 
neboj nic,to uz pojde rychle,lebo este budu sviatky,potom uz aj na Vianoce sa treba chystat tak to urcite rychle ubehne :slight_smile:
25. sep 2007 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne verim ti :dizzy_face:
25. sep 2007 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len 66 :dizzy_face:
26. sep 2007 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak babule, odratavajte pekne. na stretku vam hned dam kontrolnu otazku. Tak pociiitajte...
26. sep 2007 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauky svetlus ja to necham na Vevusku ona to ma pod palcom :grinning: ze?66 to cislo sa mi paci a paci sa mi aj to ze sa bude zmensovat
26. sep 2007 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm 69 sme presvihli :grinning:
26. sep 2007 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré rááááááánko tehulky....
zobudila som sa na to, že mi prišiel obrovskýýýý balík....drahý objednal z AVENT úúúplne všetko čo sa len dalo....takže mám pred sebou flaštičky až do jedného roka, všetky typy cumlov, odsávačku, sterilizátor, zohrievač, krémy na bradavky, cestovné tašky, ani sa v tom nevyznám....tak ma potešil, tajnostkár jeden... :grinning: len aby sme to nezakríkli......
26. sep 2007 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky :grinning:
dnes som bola na tom uzasnom vysetreni GTT glukozotolerancny test. prvy krat, napriek tomu ze je to retie teho. nic moc, musela som byt nalacno bez vody a jedla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vypit sladku vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dve hodiny tam len tak sediet. nastastie to mam za sebou. teraz riesim dilemu ci mam ist alebo nie do roboty, koncim o 14:00 a pravdu povediac velmi sa mi tam nechce. :sweat_smile:
26. sep 2007 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:
Znova sa hlasime, ze pekne rastieme a priberame :wink:
26. sep 2007 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, bež domov, bolo to predsa len náročné vyšetrenie.... :wink: výsledky ti už dali?
ahoj vilkakatka, ako sa máte? :slight_smile:
26. sep 2007 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tribit, mame sa fajnucko :slight_smile: ... citam, ze ti drahusik pripravil pekne prekvapko :dizzy_face:
Emily, ja by som asi tiez radsej bezala domkov :sunglasses:
26. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit. dik vysledky mam ok a som v teple domova :grinning: , a asi si pojdem pospat, poobede ma caka maraton s detmi. Mon chodi na tanecnu takze utekam do skolky, na Klku a este im chcem kupit capice (tak sa schladilo, a uz su obaja soplavi). takze kaslem na pracu, aj tak dnes uz neucim a hajde do teplej postele :wink:
26. sep 2007 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
správne emily, bez si lahnút, sladké sníčky.... :pensive:
vilakakatka, teraz je asi obdobie, kedy si tehotenstvo užívaš,že? vilka, netvrdlo ti bruško??mne nejako každý večer tvrdne v podbrušku.... :unamused:
no, drahý mi ripravil prekvapenie, to on rád.... :grinning: v sobotu mám narodky a už od minulej soboty nachádzam každý den niekde nejaké prekvapko, dostávam darčeky postupne.... :grinning: :grinning:
26. sep 2007 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vilkakatka tak ako sa mas? tyzdne nam pribudaju a myslim ze aj kilecka :wink: , ja sa uz ledva kotulam...to som priprala iba 8-9 kg...a kazdy mi s velkou radostou oznamuje ze som "velka" ze sa zvacsujem...
male kope o 106 niekedy mam pocit ze vyskoci z brucha. a uz take super teho prejavy,,,krrrrce do nou aauuuu...
deti sa tesia na babatko aj my s manzelom :grinning:
a caka nas este stahovacka o tyzden dva? dufam ze do porodu budeme ako tak prestahovani a trosku zabyvani...

tribitka...vau take prekvapco od manzela aj ja chcem.
mne by stacil novy kocik, lebo ten nas si uz nieco vytrpel a uz ma zvarany podvozok a zlomenu rucku...a neviem ci sa vobec niekedy dostam k teme ze " ze detske vecicky a potreby....mam pocit ze teraz to ide tak zrychlika, ze nemame cas prebrat babatkovske veci...ale hlavne je nech sa zrdave narodi a ostatne potom :wink:
26. sep 2007 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribitka : tie darceky aby si nebola naraz v soku :grinning: :grinning: :grinning:

mne tiez tvrdne brusko je to normalne, kym to nie je velmi caste, to sa pripravuje na porod...tak nejak prebiehaju kontrakcie :sweat_smile:
uz si to uzivas aj ty nie? este asi necitis babatko ale zxa chvilu to bude a to bude radosti, ked bude kopat do rebier a tlacit na mechur a stikutat a pod... :grinning:
26. sep 2007 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emily, ved práve, že tvrdnutím brucha sa pripravuje na pôrod... a to je zlé, lebo ja mám dosť skrátený krčok a môžu sa mi spustiť bolesti, len aby som o bábo nepričla nakoniec...preto som z toho tvrdnutia taká vystresovaná.... :frowning2:
26. sep 2007 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, ja neviem, ci mi tvrdne brusko, ale niekedy citim, ze mam v brusku taku tazku skalu...tak to je asi ono :sweat_smile:
Babuliatko kope v kuse a o 106...je to nadhernuckeeee :grinning:

Emily, ja som pribrala 9/10 kg, tak snad to nie je az tak vela :confused: ... a verim, ze sa cez 20 nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nas zatial nehodnoti okolie, ale na konci oktobra ideme domkov, tak sa uz tesim na tie hlasky...ty si ale obrovska :grinning: ... ale budem to brat ako kompliment :dizzy_face:
26. sep 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tribit, treba to povedat lekarovi..da ti neco na to
26. sep 2007 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mne je absolutne jedno kolko priberiem len nech je bábo ok...aj ked pravda je taká, že sa taraz krémujem o 106..... :grinning:
emily, už mesiac beriem megadávky magnézia.... vraj to jediné mi zatial môže pomôcť.... :confounded:
26. sep 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce...bude to dobre, uz musi, zasluzime si nase ratolesti nie?
26. sep 2007 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zasluzime :wink:
26. sep 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamulky. idem nieco hodit do seba ( po dnesnej nutenej hladovke by som zjedla aj slona) a trosku budem relaxovat. :grinning:
pozdravujete vsetkych a dufam ze niekedy sa mi podari este sem prist.
takze praci cest a robote pokoj :sunglasses:
26. sep 2007 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. sep 2007 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky, ste tu ešte niektorá? :wink:
26. sep 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Keikei...ja tu este strasim :wink:
26. sep 2007 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vilka :slight_smile:
niečo nové u vás?
26. sep 2007 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už aj budem končiť, ohlásil sa mi brat na návštevu...
tak sa maj krásne, papá ! :slight_smile:
a samozrejme aj ostatné babulky zdravím :grinning:
26. sep 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko je super...len keby netrebalo ist poobede do prace :sweat_smile:
26. sep 2007 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bruskane :slight_smile:
26. sep 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to mame za 65 :dizzy_face: joooj ako to leti :grinning:
27. sep 2007 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok